RE: ApRRilski bar (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (5.4.2020 19:58:51)

IZVORNA PORUKA: matiIvancice, kakvu terapiju imas za alergiju? I ja sam se prosle godine mucila bas sa tim. I na kraju mi prepisali pumpicu.


Trenutno pijem Nixar i prskam Avamys u nos. Maovo mi deca prenela pocetkom marta. Vec 5 nedelja muku mucim. Zvala sam drugaricu iz doma zdravlja radi sutra pre podne pa kaze dodji da te pregledam 🙄Reko ja ti ne ulazim u DZ 😊Pa mm snimao moje grlo i poslasmo joj snimak 😊Kaze malo crveno pa da cekamo jos koji dan, ako treba ab napisace mi elektronski. 👍




flamingos -> RE: ApRRilski bar (5.4.2020 20:11:10)

Hvala mati.Trudim se.Veliki problem zadaje alergija.Naše dete na ambroziju alergično.Evo slušam vesti,dete večera,pa na kupanje.Da odgledam seriju"Južni vetar"i tako.Prođe i vikend.Gde ste mame?





mati -> RE: ApRRilski bar (5.4.2020 21:15:27)

Ja sam se prosle god bas napatila sa tim. U stvari kasljala sam puno, na poslu me zvali Tubica (tuberkuloza), pa onda vidi koliko je to kaslja bilo... Lecili me svim i svacim, Hemomicin kutija, pa posle dve nedelje kaze ajde jos jedna kutija. I ja nisam pristala. Davali mi lemod, urbazon... Na ktaju longacef sest inekcija, plus sam radila, jer sem kaslja nista me nije mucilo. Pa sam uklapala i dezurstva sa inekcijama, ma haos...
Na kraju sam ja sama trazila uput za pulmo, odradili alergotest, koji nista bitno nije pokazao. Ali mi prepisali Relvar, i za svaki slucaj Ventolin. Nju nikada nisam koristila. I tako sam se patila od kraja decembra do aprila...




Mirko Svirko -> RE: ApRRilski bar (5.4.2020 22:30:20)

Jao Flamingos svaka cas_t.

Divne su.Moja baka ih sprema tako lepo. Ostale zene kako ste?Sta se pije?




flamingos -> RE: ApRRilski bar (5.4.2020 22:41:18)

Hvala Mirko❤Nema nikoga u baru.Eheeeej,mame,gde ste?





Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (5.4.2020 23:21:03)

Mati, mene samo grlo boli, nista kasalj, nista nos. Slikacu sutra opet grlo, poslati i da  vidim sta ce mi reci. Ipak ovo mnogo dugo traje, a taman me nije bolelo nekoliko dana i ja reko proslo 😔


Opet med, opet zalfija i raznorazne pastile... 
Ajd laku noc zene, odo opet da privijem komovicu 😊




flamingos -> RE: ApRRilski bar (5.4.2020 23:33:53)

Hajd odmaraj Ivanka,i da sutra bude sve ok.Laku noć želim svima❤





IvanaSK RR -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 9:48:17)

Dobro jutro. Ivanka,kako si?




flamingos -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 9:54:04)

Hajde,kafa.Ivanka,kako si?❤





Ivanka 75 -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 11:47:50)

Ooo dobro jutro... Dok se opravismo jjtros, tek sad sedoh.


Ivana, Flam ❤️ Hvala sto brinete za mene. 
Nocas me bolelo grlo, nisam zaspala do posle 3. Jutros ni 10ti de onoga od juce. Nisam pametna majke mi. 




mati -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 16:44:40)

Helou zenskaci!!! Ja sam se toliko premorila u kupovini, zavrsila za petnastak dana sigurno, sem osnovnog i svakodnevnog. Ali i to sada kupujem jednom, najvise dva puta nedeljno...
Nego, sta se ovde dogadja, neka nagradna igra je u toku? [sm=zmeden.gif]
Vidim teme i teme...




Sanjica26 RR -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 16:47:18)

Kako si pogodila? 😀Mi cemo sutra u kupovinu. 





vonavoj -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 16:51:08)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Kako si pogodila? 😀Mi cemo sutra u kupovinu. 




O nèeeeee!




Sanjica26 RR -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 16:57:10)

Kad sam se probudila vidim nuxe je u toku. Tako da bice ljuta borba😀





mati -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 17:16:22)

Ne znam, meni je to bezveze...
Ovih dana vrtele se tri teme, korona, aprilski bar, razgovori mama. I mozda neka izmedju... Malopre udjem, haos teme li teme. Ja se zato i povremeno iskljucim sa RR, volim da pisem sa zenicama ovde, ali smisleno. Pojedine su mi toliko bliske, iako se nikad nismo videle, a kao da se znamo iz pelena...
A ne samo pisanje zarad bodova.




mama Jo -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 17:30:08)

Mati, tako je cesto kad su nagradne gde se bodovi dobijaju na postove.
Sta znam... Iskreno, mene to ne nervira, pre sam i sama igrala, sad vise nemam zivaca. Ne otvaram te teme, ili ne pisem.
Evo ja skuvala kaficu... Ko zeli?




IvanaSK RR -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 17:58:05)

Ja cu gledati da pisem za nuxe,ali ponesto me nervira...pa nr znam da li cu izdržati 🤣 mada sam u pms-u!




Sanjica26 RR -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 18:11:12)



IZVORNA PORUKA: mati

Ne znam, meni je to bezveze...
Ovih dana vrtele se tri teme, korona, aprilski bar, razgovori mama. I mozda neka izmedju... Malopre udjem, haos teme li teme. Ja se zato i povremeno iskljucim sa RR, volim da pisem sa zenicama ovde, ali smisleno. Pojedine su mi toliko bliske, iako se nikad nismo videle, a kao da se znamo iz pelena...
A ne samo pisanje zarad bodova.



Tacno sam znala da ce se neko pojaviti zbog nuxe. 




flamingos -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 18:33:23)

Mama jo,može kafa,evo i ja skuvah i nudim princes krofne.Sedoh,peglala sam i sad da odmorim.Pišem postove ne bih li osvojila knjigu i poklonila mama ivane❤





Duškić -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 19:14:58)

Kafa. Ja skuvala sebi. A spava mi se.




Dragica Draga -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 20:07:05)

Ne zamerite, za Nuxe moramo igrati, probacemo da ne smaramo [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: ApRRilski bar (6.4.2020 20:09:22)

Samo napred Draga,držim fige❤





Dragica Draga -> RE: ApRRilski bar (7.4.2020 8:23:48)

Evo nudim kafu, da me ne zamrzite dok pisem... I kafu i dorucak 😊




Khaleesi -> RE: ApRRilski bar (7.4.2020 8:28:56)

Jutro mame

Juce mi je bio uzasan dan ceo dan migrena i muka. A nikako da povratim. Nisam mogla da zaspim od mucnine... Jutros ustala glava ok ali muka i dalje... 




Dragica Draga -> RE: ApRRilski bar (7.4.2020 8:36:21)

Mozes li nesto da popijes?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>