NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 5:49:14)

Drage naše dame, vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas u ovim danima izolacije razveseli sjajnom prirodnom kozmetikom!
NUXE vam poklanja Huile Prodigieuse Florale, čarobno suvo ulje!

[img]https://i.imgur.com/2eufoxB.jpg[/img]

Tvoj mini SPA za dušu i telo…



Oduvek si želela samo 1 proizvod da ti miluje kosu, lice i telo? Moguće je, DA! Brzinska maska za obnavljanje kose, ili užitak masaže nakon tuširanja? Sve je tu, nadohvat ruke, a iz ljubavi ga zovemo Huile Prodigieuse Florale. Ova cvetna fantazija je ništa drugo do simbol proleća čija upotreba izaziva erupciju najuzbudljivijih emocija sačinjenih od cveća i ljubavi. Najlepših osećanja.

Huile Prodigieuse Florale, Čarobno suvo ulje Florale, koje je nastavak jedne čuvene francuske priče, stvarajući novu letnju mirisnu šansonu za sve tipove kože.

Bogato sa 7 dragocenih 100% prirodnih biljnih ulja, prava je mirisna bomba za negu tela koja će koži pomoći da što duže ostane mlada. Dok Tsubaki ulje hidrira kožu i podstiče formiranje kolagena, arganovo ulje je obnavlja, ulje makadamije hrani, a ulje borača zaglađuje, te hidratantno ulje kamelije i ulje lešnika štite, slatki badem omekšavaju kožu, Huile Prodigieuse čarobna suva ulja biće najsenzitivnija i čarobnija nega tela.

Mi ne možemo da zamislimo proleće bez Floral ulja, a ti?






Takmičenje traje od 6.4. do 23.4.2020. (zaključno sa 23.4.20.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu!!!
NUXE svakoj od dobitnica poklanja po 1 Huile Prodigieuse Florale!
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci



Pored ovog dela igre na portalu Ringeraja.rs @nuxe_srbija će i na Ringeraja Instagram stranici obradovati 1 damu sa po 1 Huile Prodigieuse Florale!
Da bi se igrali sa nama i osvojili sjajan poklon potrebno je samo da:

🌺Zapratite ako već niste @ringeraja.rs i @nuxe_srbija
🌺U komentarima tagujte 5 dama za koje mislite da bi volele da se takođe igraju sa nama
🌺Ukoliko želite podelite vest o našoj igri u storyju
🌺Igramo se do 23.04.2020. u 20h
🌺Dobitnike biramo slučajnim odabirom putem random.org.
🌺U igri mogu da učestvuju svi koji imaju adresu za slanje poklona u Srbiji
🌺Više o NUXE prirodnoj kozmetici i hranljivoj medenoj nezi u hladnijim danima pročitajte u novom tekstu na Ringeraji OVDE

SREĆNO SVIMA! ❤️








Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada na portalu?



Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim treba da budete ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor).
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


TAKMIČI SE I OSVOJI!


PROČITAJ VIŠE >>>





Sanjalicaaa -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 7:46:32)

Sjajno! Probacu da piskaram :)




IvanaSK RR -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 9:32:31)

😍😍




Ana RR -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 9:33:48)

Mmmmm lepo [sm=love.gif]




Sanjalicaaa -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 9:38:20)

Ivana, Ana, jeste koristile ovo ulje? Meni je dugo zelja da ga kupim, ali mi je nesto uvek puno para dati za to 🙄




IvanaSK RR -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 9:44:22)

Sanjalice,ja sam bila ovde osvojila,ali nije ovo roze. Pokusacu sada ovo da osvojim,pretpostavljam da je extra.




flamingos -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 9:46:07)

Sjajni nuxe i naša RR.Srećno svima❤





princezica1 -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 10:08:50)

Bravo za rr!




Tajčica -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 11:35:26)

Divni, divni NUXE [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Ko osvoji ovo, blagiš se njemu :)




Sanjica26 RR -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 13:03:24)

Opa. Davno nije bilo ove divne nagrade. 





Duškić -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 18:19:15)

Fantasticni proizvodi.
Ovo ulje je.prelepo.




Duškić -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 18:20:27)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Ivana, Ana, jeste koristile ovo ulje? Meni je dugo zelja da ga kupim, ali mi je nesto uvek puno para dati za to 🙄


Dobila sam uzorak u liliju., prelepo je.




flamingos -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 21:14:06)

Hajde,hajde,pišite-odmah da vam kažem da vam nisam konkurencija,ne koristim društvene mreže,tako da ste bezbedne što se mene tiče😀Pišem kako bih uspela mama ivane da osvojim knjigu i poklonim joj za rođendan.Naravno,ne pišem samo iz tog razloga,već što volim druženje sa vama,drage moje drugaRRke.Prošle godine u aprilu sam postala član RR-od tada,pa do danas ne postoji dan da nisam poželela dobro jutro,laku nać ili pisala uopšteno-šta radim,šta spremam itd(sem kada sam bila na selu i neki put nisam imala internet).Sve pohvale našoj RR❤Pozdravljam vas i-SREĆNOOOO!!!





Mirko Svirko -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 22:48:40)

Bravo za RR. 

Pisite zene, drzimo vam palceve. Ni ja nisam konkurencija.




Dragica Draga -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 23:05:11)

Pisemo, mislim da ovo ulje zelim vec godinama, od kad sam postala clan [sm=smiley1.gif]




Mirko Svirko -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 23:05:59)

Pisi Draga.. 

Drzimo ti fige 😉




flamingos -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 23:32:19)



IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Pisemo, mislim da ovo ulje zelim vec godinama, od kad sam postala clan [sm=smiley1.gif]
Držim fige da ti se želja ostvari❤





Dragica Draga -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (6.4.2020 23:39:52)

Hvala puno [sm=smiley31.gif]
Kao i uvek kad je Nuxe a i ostale nagrade, bice zestoka konkurencija, ali probacemo.
Hvala jos jednom, puno vas ljubim ❤️




Dragica Draga -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (8.4.2020 0:21:14)

Sta tacno znaci ovo u zagradi zakljucno sa 23.20... Je l' greska 23.4. je trebalo da pise, ili nesto drugo?




dunja RR -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (8.4.2020 0:31:46)

Sređeno, da, 23.4., zaključno sa tim datumom.




Dragica Draga -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (8.4.2020 7:14:26)

Aaa, pa da i predpostavila sam da jd to, ali hajd da pitam. Hvala [sm=smiley1.gif]




gocic -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (11.4.2020 8:28:09)

Fantazija, Nuxe!




Dragica Draga -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (11.4.2020 8:29:40)

Nuxe nam je svima simbol za fantaziju, predivost, zenstvenost. Stvarno su sjajni!!




gocic -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (11.4.2020 8:31:57)

Da, prefinjeno.




flamingos -> RE: NUXE poklanja čarobno suvo ulje Huile Prodigieuse Florale (11.4.2020 19:16:23)

Nuxe-i nema dalje👍Osvojila sam nagradu,prezafovoljna sam.Još jednom hvala našoj RR i sponzoru❤






Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>