Poklanjam...! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


IvanaSK RR -> Poklanjam...! (25.4.2020 12:52:18)

Da pokušamo sa temom o poklanjanju... Ne mora da sadrzi samo stvari za decu.. Mozemo da poklanjamo i stvari za odrasle,knjige ili sta vec nam vise ne treba a mozda ce dobro doci nekom drugom. Nek ostavimo da postarinu placa primalac,osim ako privatno ne bude nekog drugog dogovora.




pari -> RE: Poklanjam...! (25.4.2020 13:03:12)

Super za temu!


Ja imam garderobu za devojčice od 6 meseci pa do 2 godine, svašta nešto, i bodiće i majice i pantalonice, sve je u dobrom stanju...imam čak neke nove neobučene stvari (carters zeke naprimer), imam i zimske čizmice broj 21. Takođe imam i garderobu za dečake od 4-5 godina, kao i obuću broj 29-30. Imam i igračke za bebe.




Dragica Draga -> RE: Poklanjam...! (25.4.2020 13:49:52)

Sjajna tema.
Pari bravo [sm=bravo.gif]
Eto divne i humane stvari.




Mirko Svirko -> RE: Poklanjam...! (25.4.2020 15:24:00)

Svaka cas_t. 

Ovo je jako lepo. Ja svoje stvari vec dajem nekome kome su potrebne. Stvari od sina sam cuvala za sestru. Ali moje sam davala i davacu jos. 




flamingos -> RE: Poklanjam...! (25.4.2020 16:39:26)

I ja već inam kome poklanjam Anđeline stvari.Pari,bravo,naše malo nekome znači mnogo.👍❤





pari -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 7:18:10)

Imam i svoju,žensku odeću broj 38 ili S, ako znate da nekome treba možda...





jess021 -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 8:59:57)

Ja poklanjam plisane igracke 





pari -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 9:28:42)

Jedino ne znam da li će ovu temu videti kome je potrebno.  Nadam se da hoće...


Vidim da se u Ns organizuje neka akcija za sigurnu kuću...to je recimo super. Ja sam nosila u Bg u sigurnu kuću pretprošle godine baš dosta garderobe ženske...




jess021 -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 9:29:35)

Da, nase vaspitacice😊 Ali to mora biti novo, zapakovano.. Hrana, kozmetika... 





mati -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 11:14:01)

Pari, to je divno. Moras samo da znas da ima i puno grebatora, onih koji ce to posle preprodavati. Volela bih da ode u prave ruke, da se raspitas pouzdano kome dajes.
Ja imam musku decu, ali sam prosle godine uzela od drugarice stvari i poklonila devojcici iz M odeljenja, majka ih napustila, otac se sam bori, a radi po ceo dan. I rodjendan sam joj organizovala u skoli, napravila tortu, a ostaloj deci je uciteljica rekla ako su u mogucnosti da ponesu neki pokloncic.




pari -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 12:08:42)

Baš lepo mati! 

Zato sam i želela da organizujemo možda neku akciju, baš da bi otišlo u prave ruke, ima toliko ljudi kojima je potrebno...Ne znam da li ćemo ovako uspeti sa ovom temom




flamingos -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 12:28:44)

Divno mati,to govori kakav si čovek.❤Svaka čast.👍





Ana RR -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 12:42:32)

Mati, predivan gest. Eh kakva je to majka koja može dete da ostavi...

Ja imam puno toga, kompletnu opremu za dečaka ali sam sve obećala drugarici koja je trudna a biće samohrana majka, momak je rekao da ne želi da ima ništa sa detetom.




Sanjica26 RR -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 12:45:18)



IZVORNA PORUKA: mati

Pari, to je divno. Moras samo da znas da ima i puno grebatora, onih koji ce to posle preprodavati. Volela bih da ode u prave ruke, da se raspitas pouzdano kome dajes.
Ja imam musku decu, ali sam prosle godine uzela od drugarice stvari i poklonila devojcici iz M odeljenja, majka ih napustila, otac se sam bori, a radi po ceo dan. I rodjendan sam joj organizovala u skoli, napravila tortu, a ostaloj deci je uciteljica rekla ako su u mogucnosti da ponesu neki pokloncic.



Jao Mati svaka cas_t. Ima puno takvih slucajeva. U mom okruzenju dok su deca bila malena majka ih je odvela na rođendan u igraonicu i nije dosla po njih. 




mati -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 14:21:20)

Joj... Ma nije to nista. Nadovezala sa se samo na Parin post. Njen otac svakako ne bi mogao da napravi tortu, da kupi bila bi skupa. To je najmanje sto sam mogla. A dosta sam emotivna, i nikada mi nece biti jasno kako ljudi mogu biti hladni.
Zelela sam ovoj devojcici da posaljem nesto, i eto obaveze, brige, totalno sam zaboravila. Evo sada sam nasla opet tekst, i nema sanse da zaboravim. Adresu cu izvuci, valjda na selu nema brojeva kuca, vec po prezimenu...
https://srpskainfo.com/sara-je-drugacija-od-svojih-vrsnjaka-djevojcicu-10-je-majka-napustila-sa-pet-godina-a-njen-odgovor-na-pitanje-sta-joj-nedostaje-tjera-suze-na-oci/




flamingos -> RE: Poklanjam...! (26.4.2020 14:29:18)

Sanjjce,strašno.Mati,pročitah priču o ovoj devojčici.Duša draga,tuga.Život je takav.Žao mi je sve te jadne dece.Ništa nisu kriva,a ispaštaju,muče se.Isplačem se gledajući"Ispuni mi želju",koliko tu ima potresnih priča.😢





pari -> RE: Poklanjam...! (1.5.2020 12:26:29)

Ova tema se izgubila skroz...da li postoji način da tema uvek bude tu ili da se na neki drugačiji način postavi?

I kako doći do onih kojima je ovo potrebno...




nata11 -> RE: Poklanjam...! (2.5.2020 7:42:10)

Pari vidi sa modovima da objave na fb stranici (ako je moguce).





Sanjica26 RR -> RE: Poklanjam...! (2.5.2020 7:43:25)

To ne mogu modovi da objave. Mogu samo administratori stranice. 





nata11 -> RE: Poklanjam...! (2.5.2020 10:53:58)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

To ne mogu modovi da objave. Mogu samo administratori stranice. 





Na to sam mislila 😀 Da stave kao vest i link ka temi na stranici. 




physio70 -> RE: Poklanjam...! (2.5.2020 16:38:29)

Mogla bi ova tema da bude vidljiva na naslovnoj strani foruma. 




Mirko Svirko -> RE: Poklanjam...! (6.6.2020 23:21:02)

Ovo je predivna tema.


Ja sam skoro dala paket garderobe jednoj zeni. Ima dve cerke i dobila je sada sina. Sve bodice i stvari koje su mk stizale iz inostranstva sve sam lepo oprala i u vakum kesu ubacila. Rekla sam da propere jos jednom. Mada i ja sam oprala sve. Ali sve stvari koje su kod mene bile umazane kasicom ili neato drugo bacila sam.Ovo sto sam dala je sve lepo i skoro novo. 




pari -> RE: Poklanjam...! (7.6.2020 7:48:08)

Da ponovim


Ja imam garderobu za devojčice od 6 meseci pa do 2 godine, svašta nešto, i bodiće i majice i pantalonice, sve je u dobrom stanju...imam čak neke nove neobučene stvari (carters zeke naprimer), imam i zimske čizmice broj 21. Takođe imam i garderobu za dečake od 4-5 godina, kao i obuću broj 29-30. Imam i igračke za bebe.




flamingos -> RE: Poklanjam...! (7.6.2020 9:08:47)

Divno,Pari.Poklanjam,i svoje stvari dajem jednoj ženi u selu.Deretove jednio prijateljici.Uzalud bi stajale,a njima baš dosta značie❤I obuću,sve razdelim.





Mirko Svirko -> RE: Poklanjam...! (7.6.2020 9:16:28)

Pari,  da li imas fb? 

Ima dosta stranica na kojim se prodaje polovna garderoba a pored toga i poklanjaju se stvari. 




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>