Oktobarski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


IvanaSK RR -> Oktobarski baRR (30.9.2020 21:49:10)



Dragi forumasi,
Posto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoci, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

Zbog toga preporucujemo da procitate opsta pravila za koristenje foruma
a tu je i Ringerajin vodic za koristenje foruma






Dragica Draga -> RE: Oktobarski baRR (30.9.2020 21:49:56)

Moze, hajde malo da gucnemo nesto 😊




jess021 -> RE: Oktobarski baRR (30.9.2020 22:06:42)

Nesto s'' nogu, da me ugreje malo





flamingos -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 0:07:48)

Laku noć želim svima.❤





mikica88 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 0:11:45)

Ja samo vodu. Nesto me zeza gorusica. Laku noc.




Jekica86 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 0:14:23)

Zdravo. Da se kucnemo , s'nogu.




mikica88 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 0:16:20)

Moze samo obicna za mene, Jeco, ti sta god zelis pivo, rakiju.




jess021 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 7:31:16)

Kuva li neko kafu? Nema nam branki





jess021 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:05:40)

Nestaje mi kafe u solji, koraci po jos jednu.

Gde ste zene? Nikog nema 




Queen Lady -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:18:52)

Evo mene. Jel ima jos kafice? Dobro jutro




jess021 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:19:53)

Evo evo ☕☕☕


Queen, dobro da si se javila, da se ne dopisujem sama sa sobom. 
Ja skuvala i drugu, nesto mi malo bilo




Queen Lady -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:26:11)

Hvala,

ja jutros popila kuci jednu. Kada sam stigla na posao jedan mali kapucino na brzinu sa aparata, pa to ne racunam u kafu. Kako si od jutros Jess? Kako su decica? Muz puz?




jess021 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:28:48)

Queen, evo njih dve jos spavaju, ja u krevetu pijem drugu kafu, dobro sam, ledja vise ne bole, cim mogu da usisavam to je to.


Mm nervozan, mnogo ovih dana, danas ima nesto sto se zove field visit od mnogo bitnih likova, pa svi jedva cekamo da to prodje, pa da nastavimo sa svojim zivotima🤣
Kako ste vi? 




Queen Lady -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:33:42)

Jao ta ledja, i ja muku mucim sa donjim delom ledja. Imam periode kada ne znam sta cu sa sobom, jos kada mi se spusti na kuk, odlepim. Imam prepisan bensendin i brufen 2x800 kada me bas boli, mada izbegavam da pijem. Od ove korone nikako da zakazem neku kontrolu kod neurologa.

Joj sto mrzim te nervoze zbog posla, jezim ih se. Ali prodje i to.

S otisao u predskolsko, R je kod babe i dede. Muz i ja na poslu, kuci krecimo, pa nam je haos. Pa kada to zavrsimo, da pocnemo i R da vodimo u vrtic, s tim sto moram da uzmem odmor, moracemo jednu nedelju opet na adaptaciju... [sm=zmeden.gif]





flamingos -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:34:49)

Dobro jutro.Može i meni jedna kafa.❤

Jess,da,nema nam Branki.




jess021 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:34:59)

Jel su vam b&d na spratu, ako sam dobro shvatila?


Meni to lici na diskus herniu, zar ne? Jesi snimala nekad? 




Queen Lady -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:40:10)

Sveki je na spratu. Svekra nemam. A R je kod mojih, jedno 4km od nase kuce... Snimala prosle godine u oktobru, ali kada sam bila kod neurologa, snimak jos nije bio gotov. Posle zbog dece nisam uspela da odem na kontrolu, pa ja bila prehladjena i posle poce ovo S***** od Korone. Sad ne znam ni da li su poceli da rade normalno, a moram i po uput kod lekara OP. A ne vucara mi se trenutno po lekarima. Isla sam i u RH centar prosle godine, poslao me neurolog, imala terapije 2 nedelje, bas mi je prijalo...




jess021 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:46:01)

Bitno da ima kod koga da ostane. Otidji da vidis kakav ti je snimak.


Popila sam i drugu kafu, sad cu da se zavucem kod njih dve. Kaze mi drugarica kod njih topli radijatori, kod nas nista. 




mama Jo -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:46:16)

Pozdrav u baru. Mogli bi kafu pod cebetom. Ja bih mogla 24h uvojena u cebe koliko mi je stalno hladno.




jess021 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:47:27)

Mama jo, dobro jutro! Ja sam se sinoc nesto smrzla, kaze M mama leden ti je nos 





Queen Lady -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 8:59:26)


IZVORNA PORUKA: jess021

Bitno da ima kod koga da ostane. Otidji da vidis kakav ti je snimak.


Popila sam i drugu kafu, sad cu da se zavucem kod njih dve. Kaze mi drugarica kod njih topli radijatori, kod nas nista. 


Jedino sto mi je muka, sto nemamo mogucnost da ga vozamo tamo svaki dan, pa ga ostavimo u nedelju uvece, odemo preko nedelje tamo i u petak popodne ga dovedemo kuci. Srecom pa ne pravi problem. Bilo bi nam veliko cimanje da ga svaki dan odvozimo i dovozimo. Na zalost ne mozemo drugacije.

Moracu da zakazem kod OP, da uzmem uput, pa da mi ona zakaze. A moram i kod ginekologa da odem pre toga. A bas mi se ne ide...




mikica88 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 9:02:24)

Queen, kkme se ide, sedis i cekas a u glavi samk vrti sta te sve ceka.
Pritom se trudis da budes ljubazan a oni bas i nisu.




Queen Lady -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 9:07:38)

Bas to. Meni dr OP bas fina zena. Jedino mi je dobro sto ginekologa imamo tu u ambulanti, ali one sestre kod nje katastrofa... Ginekolog, fina, ali nije bas da se nesto trudila kada sam bila truna. Pogotovo sto sam prvo rodila pre vremena, pa sam ocekivala da ce sa drugim da bude malo vise posvecena... Ali dobro, nisu tema ovde.

Inace u nedelju bi S trebao da ide na "Trku za srecnije detinstvo". Videcemo kako cemo da se iskombinujemo zbog R, posto on spava oko 11. Ovo pocinje u 10, pa mozda i uspemo da odemo svi, valjda ce da izdrzi do 12h da ne spava.




mikica88 -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 9:11:23)

Hoce , kad se nesto desava, oni budu uzbudjeni i zaborave i na spavanje i na sve.
Moj sestric kad smo bili na slavi nije zaspao do 1h ,a ovako pre 22h zaspi.




Queen Lady -> RE: Oktobarski baRR (1.10.2020 9:12:39)

Imamo i opciju da idu samo S i tata, ali verujem da bi R bilo zanimljivo. Ima do tada vremena. Kako bude videcemo...




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>