RE: FebruaRRski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


bubulence -> RE: FebruaRRski baRR (1.2.2021 12:31:33)



IZVORNA PORUKA: jess021

Jutro!


Mati, pa od cega te boli? 
Ajd ko sta pije, ja cas_tim. Danas je 12 godina kako smo mm i ja zajedno💕💕


Srećna godisnjica ♥️




flamingos -> RE: FebruaRRski baRR (1.2.2021 12:40:57)

Bubi,stiže kafa i za tebe.Skuvala sam za sve  moje drugaRRke.❤





branki* -> RE: FebruaRRski baRR (1.2.2021 13:10:36)

emice,ok sam,sve isto kao i pre,malo napetsot u stomaku,mada i prosli put je bilo sve tako...
jess,srecna vam godisnjica!
dosla sa posla,uvece drzim u onoj privatnoj skoli...i tako...bar se sneg otopio,pa nema ni leda.




flamingos -> RE: FebruaRRski baRR (1.2.2021 13:19:47)

Kod nas je lepo vreme,prijatno je napolju.Ode dete pešaka.Nadgledala sam je dok prelazi pešački,imamo ih baš dosta,a voze kao ludi.Ona napred,ja za njom.Blizu nam je škola.Ićiću po nju samo zbog ranca.Teżak,bolje moja kičma da puca nego njena.A nema nikoga iz našeg kraja,pa da zajedno idu.





mati -> RE: FebruaRRski baRR (1.2.2021 21:47:18)

Šta je ovo, prazna kafana... [sm=zmeden.gif]
Gledam Poteru, legla sam malo posle posla i komirala se. Bila sam do naše dr, dala mi je Nalpazu, rekla sam joj da mi ne daje uput već da probamo lekom, mada mislim da cu morati kod specijaliste. Trebalo bi da je danas VB izašla iz Covida, pa cu kad ispijem lekove da idem.
Treba i na kontrolu na pulmo i kod endokrinologa... I da ponovim bilirubine. Joj kao baba sam. Godine...




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRski baRR (1.2.2021 22:19:31)

Evo mene, pisah jos malopre u razgovorima i zaboravi da pritisnam posalji i sad me mrzi da pisem opet pa dodjo u kavanu 😊Radni dan pa se ne pije. 🤣Opet sam se danas razocarala u ljude i prijateljstvo. J@@@ ga ako je prijateljstvo samo kad im nesto treba... I g-dja dize nos kad predjoh preko nervoze u stomaku i odbih uslugu. Nema vise za dzabe kod babe 🤣I lakse mi sad. Mnoooooogo! 





flamingos -> RE: FebruaRRski baRR (1.2.2021 22:44:30)

Tu sam i ja.Odgledah kviz"Poteru"i sredih se za krevet.Mati,budi dobro.Ivanka,ako,tako i treba.Laku noć želim svima.❤





mati -> RE: FebruaRRski baRR (1.2.2021 23:01:12)

Laku noć Flam...
Ivanka, i ja nikako da naviknem na te stvari, "tu sam samo kad MENI gori pod nogama, i MENI nesto treba"... Mada sam presekla. Nije da mi je svejedno, ali se navikavam.
Danas kad sam bila u ambulanti vakcinisali se ko se prijavio. Čujem muškarci komentarisu "sreća pa je ponedeljak, ne smemo tri dana da pijemo"...




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRski baRR (1.2.2021 23:10:47)

Nas jos nisu zvali na vakcinaciju. Mama vec pocela da kuka kako ce celu godinu kod mene da provede. Pocinje da me smara vec. Ima ona te napade kukanja...

Ajd laku noc narode, napustam kafance 😊Laku noc. 




jess021 -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 7:23:36)

Jutro mame!


Ko je za kafu? ☕☕☕
Mati, jesi bila kod lekara? Kako si danas? 




mati -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 8:45:25)

Dobro jutro!!!
Jes,, nikako, noćas sam se budila na sat vremena boleo me stomak, želudac, vrtela se. Jutros jedva ustala za posao. Bila sam kod d dr, pisala sam iznad neki post.
Kod nas tmurno neko vreme, kiša... Ali toplo.




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 8:47:45)

Mati,, ako ti je za utehu, ja, sam tek podle 4 nocas zaspala. Nadam se da ce brzo proci to sto te muci. 





emicaa -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 9:25:27)

Dobro jutro.Ivanka sta ti se desilo pa nisi mogla spavati.Mati nadam se da ce boljke brzo proci 😊




flamingos -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 9:31:58)

Dobro jutro.Mati,hajd da budeš dobro.Ivanka,pokušaj danas da odmoriš,ako je to moguće.Izvolite na kafu.Pozdrav svima.❤





Ivanka 75 -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 9:41:48)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Dobro jutro.Ivanka sta ti se desilo pa nisi mogla spavati.Mati nadam se da ce boljke brzo proci 😊



Mozak... 😔 




Sanjica26 RR -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 9:53:08)

To nam najvise pravi problem[sm=smiley36.gif]

Ja sam lose spavala. Na svakih sat vremena sam se budila. Nervira me sve pred ciklus.




Ana RR -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 9:55:38)

Dobro jutro. Da mi je znati ko je pametan smislio da se ide u školu od 8 sati, ovo je nehumano. Jedva smo ustali.




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 9:58:51)

Mi jutros od pola 9 pa opet jedva ustade. 




bubulence -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 10:11:15)

Evo jos jedne koja je lose spavala. Masa je kasljala celu noc, tek se pred zoru smirila. 





emicaa -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 10:31:54)

Jel to onda znaci da mi koji smo super spavali nemamo mozak 😂

Bubi kod tebe je redobno stanje da ne spavas 😂
Anci,meni je skola pocinjala u pola 8.U pola 7 kretala od kuce.




bubulence -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 10:33:01)

Ih, ja sam putovala u srednju. Ustajala u 4:30 , u 5:20 vec kretao autobus





veselicaa -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 11:12:53)

Bubi ti si isto putovala kao moja A.S polazi od kuce od 7 u pola osam počinju časovi.





Ana RR -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 11:22:07)

Ma ja sam išla samo pre podne u školu ali su nam časovi počinjali u 8 i 20 pa je bilo iole podnošljivo. A ovo u 7 i 50, pa jbt. Ne znaju deca gde se nalaze. Pa bolje da uvedu konačno da se ide stalno pre podne, barem bi se navikli na jedan ritam.




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 12:00:57)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Jel to onda znaci da mi koji smo super spavali nemamo mozak 😂

Bubi kod tebe je redobno stanje da ne spavas 😂



Emi, vas mozak spava, nas ne zna da treba da, spav😊Meni je jedno vreme gimnazija kretala od 7 i 15.




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRski baRR (2.2.2021 12:18:44)

Ajmo na fashirane shnicle i vruc lebac 😊

Rucak gotov, odo da radim 👍




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>