RE: FebruaRRski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


bubulence -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 8:30:52)

Jutro! Ko sta pije? Danas ja cas_tim 😁





jess021 -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 8:40:11)

Daj sve onda!


Kafu, rakiju, slatko... 🤣
Nek vam je srecan divan dan!!! 




mati -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 9:24:07)

Dobro jutro!
Ne pijem kafu, iako mi se pije, al nece ga vala, preterase sa poskupljenjima. Po malo, a kad se sabere ispada duplo.. Kao ovce smo.
Popila čaj na poslu, odavno nisam... Juče, celog dana bez kafe i bez cigara naravno. Samo dok ne otvore kafane. [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 9:31:34)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Jutro! Ko sta pije? Danas ja cas_tim 😁




Ne pijem ovako rano,ali jedem 🤣Mati super,dok otvore kafane nece ti se ni pusit 🤣




flamingos -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 9:49:38)

Bubi,meni kafa,hvala.Mati,bravo za tebe.Ivanka,ulepšala si mi dan.Pročitah šta si pisala.❤Emice,super kad dete nije imalo temperaturu,kako je sad?Pozdrav svima.❤





emicaa -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 10:42:14)

Flamingos oboje su dobro.Sad ja imam temperaturu 😄Oni se malo zale na grlo,i malo kasljucali jutros.





Sanjica26 RR -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 11:23:20)

I nas dvoje smo kilavi. A deca su sad super. Meni mm skuvao nes, pa sad uz nesic da pocnem ucenje. 😊





veselicaa -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 11:34:11)

Bubi ljubi detence najlepše ❤️Mm i ja danima prehladjeni,A isto bila cele nedelje,kaže mm i na poslu dosta ljudi dolazi sa prehladama.Uvek je tako u februaru,virusi.




flamingos -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 11:35:49)

Emice,hajd da budeš dobro.Vesi,da,virusi,čucajte se i budite svi zdravi.❤





Sanjica26 RR -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 11:45:39)



IZVORNA PORUKA: veselica RR

Bubi ljubi detence najlepše ❤️Mm i ja danima prehladjeni,A isto bila cele nedelje,kaže mm i na poslu dosta ljudi dolazi sa prehladama.Uvek je tako u februaru,virusi.



Pa da Vesi. Februar je takav i uvek seprembar/oktobar. 




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 12:25:17)

Bubi, lepo proslavite danas 😊

Emi, sve ok? Vesi, da brzo prodje prehladica 😊
Opet mi suntavo u glavu 👀👀👀




Sanjica26 RR -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 12:29:46)

Ivankа, ја sam isto prehlađena. Jos nisam ni dobila, pa mi se i manta.




flamingos -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 12:35:29)

Bubi,šts sam propustila?Slavite nešto?





veselicaa -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 12:44:29)

Rodjendan Maši.Ivanka,Sanjice  vama malo i od vašeg posla,jel imate dosta obaveza?Kod nas vidim deca odmah pismene,testove,pitaju ih za ocenu,bas krenuli odmah radno.




mati -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 12:49:42)

Hej, kod nas proleće. 16°
Nije dobro uopšte ovako lepo vreme u sred zime. Mislila sam malo na trčanje da idem, ali ne smem zbog ovih bolova...




Sanjica26 RR -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 12:54:17)



IZVORNA PORUKA: veselica RR

Rodjendan Maši.Ivanka,Sanjice  vama malo i od vašeg posla,jel imate dosta obaveza?Kod nas vidim deca odmah pismene,testove,pitaju ih za ocenu,bas krenuli odmah radno.



Imam Vesi puno obaveza. Plus ucenje. Stiglo me je sad. I ovde imaju dosta kontrolnih. Navalili kao blesavi. Znala sam ja da ce biti ovako. 




emicaa -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 12:57:30)

Ma mene vise nervira,ako budem i sutra imala T moram na testiranje zbog Dorine skole.Ne smijem rizikovati.

Sanjice uspori malo,odmori.Mati ti isto,mani se trcanja dok se ne smiri bol




flamingos -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 13:15:58)

Hvala Ves.Srećan rođendan.❤





Ivanka 75 -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 13:16:04)

Sanjice, pa ne bila prehladjena kad jurcas po ovakvom vremenu na sve strane. Grad, selo, selo, grad... A zima nije ni videla zime. Pre 2 nedelje sneg sad april.

Jos nece petak jel da? [sm=zmeden.gif]




Sanjica26 RR -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 13:22:25)

Ivanka, nece petak[sm=smiley36.gif] Toliko danas imam obaveze. Ne znam da li cu uspeti da zavrsim. Sad cekam jedno online predavanje. Posle toga moram da pisem planove i da posaljem. I da zavrsim oblast iz filosofije koju sam zapocela. I da ponovim zamenice iz grckog. Sredom imam samo u specijalnom, pa hocu da iskoristim vreme.




branki* -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 14:10:15)

a dosla sa posla....uvece imam privatnu skolu...zvali nas iz vrtica jutros da je b povracala,a ja u selu ,ne mogu da dodjem,zvala odmah moju mamu duzme taksi i da je uzme,ja posle posla odmah otisla kod nje,sad je ok,nista joj nije,ali ne jede...onda da uzmem sina i malopre dosli.srecom ,imam rucak,one sarme sto sam skuvala sinoc..i kod nas sad sunce i lepo,a jutros bilo oblacno,magla,prljavo...i tako...
bubi,srecan rodjendano i ovde!

inace,danas je tacno 14 godina kako smo se mm i ja upoznali,na danasnje vece smo bili zajedno u istom drustvu i tako je krenulo[sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 14:14:11)

Branki,divno.Srećno i dugovečno.Da ovaj dan obeležavate dugi niz godina.Zlatnu svadbu dočekali.Kako si ti?Ljubi dečicu.Hajd da bude dobro,da ne povraća.Prelep dan.Ko je za kafu?Izvolite,skuvala sam.❤





branki* -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 14:33:35)

hvala,flamingos,da da bog.
ja ok,kao i uvek,nista mi se ne desava posebno jos uvek,radim,nisam nikom nista pricala jos..




flamingos -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 14:36:47)

Mnogo sam srećna zbog tebe Branki.Biće sve ok.Polako,dan za danom proćiće,pa da slaviš sa svojim drugaRRkama❤




Ivanka 75 -> RE: FebruaRRski baRR (3.2.2021 14:52:00)

cwestitam branki :)[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>