RE: Razgovori mama 03/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/21 (7.3.2021 10:13:10)

Dobar dan!


Jess, nadam se da si bolje danas, u svakom smislu. 
Mama Jo, kako si ti? 
Pari, da li se ranije plašio da ide kod zubara? Možda to prođe i mnogo lakše nego što misliš, mada razumem da brineš. 





mati -> RE: Razgovori mama 03/21 (7.3.2021 11:47:32)

Zdravo majke! Dosadise sa nekim sistemskim porukama od jutros, kao neka nagradna.
Flam, za koga je tortica?
MJ kako si danas?
Za razliku od juče, danas će možda biti toplo... Pozdravljam vas sve.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/21 (7.3.2021 12:00:50)

mati, znas da mene moja S zove majka😊

Ne znam gde je to cula. Ja sela da ucim. Mm igra neku igru😁Deca isto. 
Jako lose spavam. Ovih dana moram privatno kod ginekologa da vidim sta sa hormonima da radim. ☹️ Bas me zezaju. A ne pijem vise virak. Moram da mu se vratim. 




pari -> RE: Razgovori mama 03/21 (7.3.2021 13:36:44)

Milena, do sad nije imao strah, nema ga ni sad, jer ne zna šta ga čeka... Svakako moramo ići pa ćemo videti... Kako si ti?


Ja loše spavala, probudila sam se oko pola 4 pa nisam mogla da spavam...
Ovde hladno baš...zima zima...ovih dana će biti toplije, jedva čekam da možemo malo duže napolje.
Kako ste mame?




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/21 (7.3.2021 15:18:42)

Mati,za nas je tortica,valja da se počastimo povodom 8.marta.❤





Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/21 (7.3.2021 17:46:34)

Pari, onda se možda ni sada neće plašiti. M je pre mesec dana dobila prvu plombu i baš je super prošlo. Ona i inače nema strah od zubara, kao ni tvoj M. Ne brini, biće to sve super. A ja sam ok, hvala na pitanju.
Sanjice, obavezno odi kod ginekologa, baš te muče ti hormoni. 
Mi sad stigli kući, bili smo 4 sata napolju. 






mama Jo -> RE: Razgovori mama 03/21 (7.3.2021 21:40:11)

Posla sam nekoliko puta danas da pisem i svaki put me izbaci...
Ja sam danas dobro, hvala vam drage zene sgo pitate. Danas sam super u odnosu na juce... Izgleda da je samo prehlada u kombinaciji sa hronicnim umorom...
Juce sam se nakljukala vitaminima raznim i upalilo je.

Pari, kad idete kod zubara?




pari -> RE: Razgovori mama 03/21 (7.3.2021 21:47:09)

Dobro je da si bolje mama jo!

Flamingos, super za torticu!Milena, meni je više zbog toga što ipak treba da mu daju anesteziju i poprave 3-4 zuba odjednom. U subotu idemo.Danas smo imali baš lepo prepodne, šetali smo u jednom baš lepom delu... Još uvek nisam svesna da živim ovde...
Kako ste mame?




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/21 (7.3.2021 22:05:02)

Pari, a zar ne može jedan po jedan da se popravlja? Mislim, ne znam koji je razlog, možda zbog nečega i mora 3-4 odjednom, ali deluje mi da bi ovako bilo mnogo bolje za njega. Video bi da to nije ništa strašno, pa bi mu sledeći put verovatno bilo lakše, a i tebi. 
Mama Jo, super da si bolje! 
Ja se istuširala, sad ću malo da čitam knjigu, pa da probam ranije da zaspim. 
Laku noć, mame! 




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 6:36:17)

Dobro jutro.Pari,hvala,polako,srediće se i zubići.Evo pijem kafu,pa spremanje za školu.Danas nema kuvanja,mm poručio roštilj.Mame,srećan vam 8.mart.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤





Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 7:56:56)

Jutro!


Srećan praznik i tebi, Flam, i svima nama ovde 🙂
Kako ste danas, mame ? 
Ja se naspavala, tako da se zasad dobro osećam. Popodne idem kod ginekologa na uz, malo me hvata frka. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 8:25:28)

Hvala Milena.Opušteno,nemoj da brineš,biće sve ok.Ljubim te puno.Lepo provedite današnji dan svi.Ovde greje sunce,jutro je,hladnjikavo,ali prijatno je napolju.Mama Jo,Mati,jeste li dobro?Ivanka i ostale mame?6 sati sam spavala-ali sam se naspavala.❤





Maraj -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 8:28:40)

Jutro mame.
Ja popila kafu.
Radim online, a na bolovanju sam. Sto me to nervira...
Odoh da izvadim ves iz masine...
Ljiso, kako je P? Jel se javljala ljisa? Kako su zubici[sm=zmeden.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 8:29:34)

Καλιμερα😊
Ispratila S u školu i sad sam se bacila na ucenje. T jos spava. Mm na poslu. Danas mi mama stiže. 🙂
Milena, ja sam svaki put uplasena kad idem kod ginekologa. Tako da te razumem.




Maraj -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 8:34:14)

Kalimera Sanjice!!! [sm=bravo.gif]
Joj sto bi sad otisla u Grcku na dorucak i blagi povetarac pored mora, ispod neke palmice [sm=smiley27.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 8:37:11)

Maraj isto. Ali mislim da ni ove godine nema nista od toga. 😠






mama Jo -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 8:56:17)

Jaoj Maraj, tacno sam se zamislila isto. Nadam se, nadamo.

Milena, javi kako je prosao uz. Taman da vas pitam, kad idete na redovan, oreventivni ginekoloski pregled... Ono jednom godisnje, je l' vam radi uz ili samo papa i ovako pregled?

Uzivajte danas mame, i ne zaboravite ono cuveno #samoneznoprema sebi. Ne samo danas, od danas!!




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 9:03:31)

Mama Jo, moj ginekolog radi papu i kolposkopiju. Ultrazvuk ne radi uvek, kaže da nema potrebe ako nema nekih bolova, poremećaja ciklusa itd. Ja ga jednom zamolila kad me nešto boluckao jajnik i tad mi je uradio i uz.


Sanjice, sve si nas sad podset_ila na Grčku 🙂




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 9:09:34)

mama jo, idem na sest meseci na sistematski pregled zbog mojih ranijih problema. 





Tiziana -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 9:13:12)

Dobro jutro.

Mi smo more rezervisali, dogovorili se sa gazdaricom kod koje idemo godinama. Stvarno ne zelim da verujem da ga nece biti. 
Meni ginekolog svaki put radi sve komplet, prvo gin pregled, kolposkopiju, briseve, pa uz. Imala sam nekih promena pa od tad idem na 9m na kontrolu..kod njega idem vec skoro 15god,vodio mi obe trudnoce, poradjao me, radio mi tri intervencije.. Vise nemam tremu kad treba da idem.. 




mama Jo -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 9:18:55)

Ja jednom godisnje idem i samo me ovako pregleda, i uradi papu. I prosle godine i sad mi je rekla da vidi da grlic krvari. Nije predlozila uz, ja nisam ni pitala (zaboravih iskreno)... I juce mi drugarica kaze da, ako krvari grlic moguce da ima ranica neka... I sad me naravno uplasila. Kontam, da bi mi moja dr radila da treba. A opet, kako ne treba ako grlic krvari? Dala mi samo canesten vaginalete da stavim.

Joj i mi se nadamo moru. Nismo jos ni trazili nista, ali najiskrenije se nadam da cemo uspeti da odemo...




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 9:23:19)

Mama Jo, ja sam imala neko kontaktno krvarenje posle prvog porođaja, od tada sam naredne dve godine išla na kolposkopiju na svakih 6 meseci, iako ga već na sledećem pregledu nije bilo.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 9:54:57)

Mama Jo, moja dr radi pregled, briseve (cervikalni i vaginalni), kolposkopiju. To spada u sistematski. Ultrazvuk radimo po potrebi.




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 10:03:21)



IZVORNA PORUKA: Maraj

Kalimera Sanjice!!! [sm=bravo.gif]
Joj sto bi sad otisla u Grcku na dorucak i blagi povetarac pored mora, ispod neke palmice [sm=smiley27.gif]


Sto bih otisla u Grcku i ostala tamo 😊Dobro jutro drage dame,srećan vam praznik.Nije me bilo oreko vikenda,prosao je dok sam trepnula.Posle idemo logopedici,ujutru idem da vidim jel mi se popravilo gvozdje.Nadam se da jest,nemam zelju da se kljukam tabletama.
Pari bice to u redu,i ovde uvjek popravljaju vise odjednom,Kao bolje da se odmah rijese.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/21 (8.3.2021 14:48:42)

Dan mamike.i ja bi trebalo kod ginekologa,bila sam pre godinu dana...

Maraj,racunaju ti 65%,a radis online? Meni danas za 8.mart dosla trzisna inspekcija..tj.dosla na pumpu,a sef pumpe ima koronu,nema zamenu,nego aj ti idi....haos..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>