ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (29.11.2021 22:23:58)



Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Čuvari šume", Tim Tili!

[img]https://i.postimg.cc/2jwNvKFk/258854993-5087850997926753-7949115051003286629-n.jpg[/img]

Baba Groza upravlja sirotištem u Košmraku. U njenom stolu nalazi se sve i svašta: sitne alatke, delovi starih džepnih satova, objektivi starih kamera i ostale drangulije po kojima deci nadeva imena. U Košmrak nikad nije zakoračio nijedan usvojitelj i nijedno dete nije izašlo.

Fitiljko sanja o bekstvu. Nakon rada u fabrici šibica, pravi modele kuća od njih. Baba Groza ga je uhvatila i rešila da ga za krađu kazni. Dok je čekao na izvršenje, na batine koje mu sleduju, posmatrao je pticu u letu. Ptica je ispustila nešto nemoguće i čarobno pred njegove noge: žir. Jedan sasvim poseban žir – drvenu kolevčicu za bebu ne veću od polovine kutije šibica, s ćebencetom i pelenom od mahovine, krupnih smeđih očiju i kose crne kao ugalj.

Svoje blago pokazao je samo Latici, ona je Fitiljkova najbolja prijateljica, koja mu pomaže i krije njegove tajne. Latica je oduvek verovala u nemoguće stvari i čarolije. I zato joj nije bilo nemoguće da poveruje u bebu koja spava u polovini žira.


Dobitnik Džoan Ejken nagrade za književnost, Čuvari šume je čarobna priča koja slavi porodicu, prijateljstvo i prirodni svet, ispunjena porukom nade za naše doba.


PROČITAJ VIŠE...


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 29.11.2021. do 15. 12.2021. (zaključno sa 15.12.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Čuvari šume", Tim Tili.
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE...




Tajčica -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (29.11.2021 22:31:28)

Sjajno kao i uvek od ProPolis Books [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (30.11.2021 8:16:11)

Predivno.Bravo za našu RR i ProPolis Books.Srećno svima.❤





IvanaSK RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (30.11.2021 13:16:07)

Srecno svima! 




Sanjica26 RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (30.11.2021 15:15:47)

Dopada mi se i ova😊





Mirko Svirko -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (1.12.2021 11:15:30)

Veliko bravo za RR i sponzora 😊





Marinkela -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (11.12.2021 11:00:50)

Koliko lepis dela , Propolis books.




Mirko Svirko -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (21.12.2021 14:32:58)

Mnogo lepih knjiga ima Propolis Books.




dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (21.12.2021 15:09:39)

Propolis je imao neku akciju ovih dana, ne znam da li jos uvek traje.




Mirko Svirko -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (21.12.2021 19:41:32)

Dddaco,u radnji ili na netu?






dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (21.12.2021 20:01:14)

Online je bilo, nisam sigurna da li jos traje




marketing RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (25.12.2021 1:13:29)

Dobitnik sjajne knjige "Čuvari šume", Tim Tili, jeeeee Marinkela sa 78 objava tokom perioda takmičenja [sm=bravo.gif]

Čestitamo i čekamo podatke na pp :)



IZVORNA PORUKA: marketing RR



Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Čuvari šume", Tim Tili!

[img]https://i.postimg.cc/2jwNvKFk/258854993-5087850997926753-7949115051003286629-n.jpg[/img]

Baba Groza upravlja sirotištem u Košmraku. U njenom stolu nalazi se sve i svašta: sitne alatke, delovi starih džepnih satova, objektivi starih kamera i ostale drangulije po kojima deci nadeva imena. U Košmrak nikad nije zakoračio nijedan usvojitelj i nijedno dete nije izašlo.

Fitiljko sanja o bekstvu. Nakon rada u fabrici šibica, pravi modele kuća od njih. Baba Groza ga je uhvatila i rešila da ga za krađu kazni. Dok je čekao na izvršenje, na batine koje mu sleduju, posmatrao je pticu u letu. Ptica je ispustila nešto nemoguće i čarobno pred njegove noge: žir. Jedan sasvim poseban žir – drvenu kolevčicu za bebu ne veću od polovine kutije šibica, s ćebencetom i pelenom od mahovine, krupnih smeđih očiju i kose crne kao ugalj.

Svoje blago pokazao je samo Latici, ona je Fitiljkova najbolja prijateljica, koja mu pomaže i krije njegove tajne. Latica je oduvek verovala u nemoguće stvari i čarolije. I zato joj nije bilo nemoguće da poveruje u bebu koja spava u polovini žira.


Dobitnik Džoan Ejken nagrade za književnost, Čuvari šume je čarobna priča koja slavi porodicu, prijateljstvo i prirodni svet, ispunjena porukom nade za naše doba.


PROČITAJ VIŠE...


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 29.11.2021. do 15. 12.2021. (zaključno sa 15.12.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Čuvari šume", Tim Tili.
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE...





flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (25.12.2021 6:06:49)

Čestitam.Uživajte u čitanju,pa nam javi utiske.❤





dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (25.12.2021 9:19:02)

Cestitam [sm=bravo.gif]




Mirko Svirko -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (25.12.2021 9:25:28)

Cestitam 😊





Marinkela -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (25.12.2021 16:27:33)

Hvala, hvala. Nisam ovo ni videla.
Obradovah se danas bas dosta!




Bambino1 -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (25.12.2021 17:25:01)

Cestitam. 🙂




dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (26.12.2021 7:49:44)

Hvala Bambino




Marinkela -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (26.12.2021 8:50:44)

Poslala podatke i javljam kad stigne knjiga ovde a forumu.




dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (26.12.2021 9:03:23)

Dobro si me podsetila, ja sam zaboravila.




dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (26.12.2021 9:03:45)

greska...




Mirko Svirko -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (26.12.2021 9:14:34)

Ja mislim da je ovo bas interesantna knjiga.






dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (26.12.2021 11:19:12)

I ja mislim, nego jutros otkucah poruku za pogresnu temu, a zurila sam, tako da sam samo napisala greska... Da ne pomislite da se to odnosi na knjigu. Propolis stvarno ima zanimljive knjige za razlicite uzraste.
Hahah, sad videh da sam se i Bambino zahvalila [sm=smiley36.gif] Skroz sam omasila temu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (26.12.2021 16:36:42)

Joj Daco,nasmeja me.Dešava se.❤





dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuvari šume", Tim Tili (26.12.2021 17:10:08)

Pa nije mi se desavalo da bas toliko promasim 🙃




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>