RE: Razgovori mama 12/22 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Dragica Draga -> RE: Razgovori mama 12/22 (28.12.2022 17:32:31)

Milena bravo, superiska. Flamingos, dobro je da pomazu. Kako ste ostale mame?




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/22 (29.12.2022 6:19:09)

Dobro jutro.Milena,kako je bilo juče?Pijem kafu,pa da ispratim dete u školu i da završavam šta imam u stanu.Kasnije moram da odem do grada.Svašta nešto još imam da obavim.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/22 (29.12.2022 6:55:33)

Dobro jutro.Bravo Milena za tvoju devojcicu. 
Ja dovrsavam deci dorucak, pa brisem u selo. Blago ne receno ne znam gde mi je glava. Cini mi se da ove godine imamo vise obaveza nego prosle, a vreme ide kao sumanuto. Samo da dođe petak i da legnem sa knjigom za opuštanje i neki topao čaj uz mene. 




Tiziana -> RE: Razgovori mama 12/22 (29.12.2022 7:54:30)

Dobro jutro mame.Milena, bravo za devojcicu! Sanjice meni se cini da svaka nova godina donosi vise obaveza i veci pritisak. Jos ova dva dana da prezivimo pa malo da danemo dusom. Juce ujutru sam trcala u skolu da preuzmem ove vaucere za decu. Nisam shvatila da to mora da se preuzme pre nove godine. Ispostavilo se da su svi u oba odeljenja preuzeli, samo mi nismo.Ja imam jos brdo posla da zavrsim, danas imamo i zurku pa sam jutros morala da zavrsim rucak za sutra jer ne znam kad cu doci kuci. Sutra ce svi verovatno da izadju u 12h sa posla, mi cemo sigurno sedeti full radno vreme jer se svi ponasaju kao da vreme posle nove godine ne postoji,smak sveta! Mrzim ovaj period i ludnicu i trubace koji su nam juce svirali rastimovani ispred kancelarije, nismo mogli unutra da razgovaramo. 






Milena18 -> RE: Razgovori mama 12/22 (29.12.2022 17:11:41)

Hvala na čestitkama, mame!
Flam, nije bilo svečane dodele, samo nam u jednoj kancelariji dadoše koverat i to je to. Ali ona je svejedno zadovoljna a ja ponosna. Drago mi je da tebi pomažu terapije. 
I meni ove godine nedostaje vremena. Baš jurcamo od jutra dok ne legnemo u krevet i nikako mi se ne sviđa to. Nekako ne zamišljam da treba ovakav život da mi bude. 🙄




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/22 (29.12.2022 19:33:20)

Milena,bitno da je dete zadovoljno,ma gde god da je bila dodela.Duša mila.Ljubi je puno.Svi smo u nekoj jurnjavi.Tako dan brzo prođe,tek sad sedoh.Baš sam se umorila.Išle smo popodne Anđela i ja do grada.Još koje šta kupovasmo.Nigde kraja.




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/22 (30.12.2022 7:07:18)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa u 9:30 dete da bude u školi.Imaju žurku i da prime đačke knjižice i kreće raspust.Svoj deci želim prijatan raspust,uživajte.Ja da napravim tortu i još koje šta za sutra,rredim stan,spremim ručak za danas i sve ostalo da završavam.Nadsm se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




dddaca -> RE: Razgovori mama 12/22 (30.12.2022 9:33:32)

Dobar dan. Jutros sam poranila, odvezla dete u skolu, zavrsila kupovinu dok nema guzve. Malo mi je to poremetilo ritam, ali bice guzva danas, pa je bolje ovako. Kako su ostale mame?




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/22 (31.12.2022 7:10:58)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa da vidim šta ću danas.Preminuo je ujak(rođeni brat moje svekrve).Sutra je sahrana.Spremili smo sve i tako...Danas će mm i njegova majka da odu do sela,a sutra svo četvoro idemo na sahranu.Strašno...Imao je 64 godine.Żelim vam lep provod u novogodišnjoj noći.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




dddaca -> RE: Razgovori mama 12/22 (31.12.2022 8:31:50)

Flam, zao mi je zbog gubitka.
Ja se probudila sa nekim grebanjem u grlu, prehlada u najavi




flamingos -> RE: Razgovori mama 12/22 (31.12.2022 9:25:36)

Hvala Daco.Život je takav...Popij nešto za grlo.I ovo vreme utiče na sve.




Dragica Draga -> RE: Razgovori mama 12/22 (31.12.2022 10:05:31)

Pozdrav... Flamingos, zao mi je bas...

Daco, ja bas pitam u kafanici jesi dobro sto pijes caj? Probaj i malo meda, ili onaj propolis sprej ili kapi, mene prodjegrlo od toga




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 12/22 (31.12.2022 13:20:58)

Ispracamo i ovu godinu...
Klik




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]