|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 01/23
31.12.2022 13:20:01   
IvanaSK RR




Drage mame, stigao nam je januar user posted image

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati.

Tome u prilog predlažemo da pročitate:

Opšte uslove korišćenja foruma


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 01/23
31.12.2022 14:08:43   
flamingos
Prođe još jedna godina.Želim vam sve najbolje u 2023.godini.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 01/23
31.12.2022 15:06:37   
Milena18
Dobar dan, mame!Želim vam da lepo provedete praznike sa svojim porodicama, da se opustite, radujete i odmorite. Sve najbolje u 2023. godini!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 01/23
31.12.2022 20:54:12   
Ivanka 75
Dobro vece, da se zqpljunem oda temp preko 39 vec uskoro treci dan.
Sad je i osip dobila po stomaku i ledjima. Koliko treba da to prodje? Ne secam se da je skoro imala takav osip

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 01/23
31.12.2022 21:00:25   
Duškić
Joj, Ivanka..znAm koliko je to stresno. Par dana pa prodje..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 01/23
31.12.2022 21:39:33   
flamingos
Ivanka,hajd da ode temperatura.Za par dana proćiće.Šta kaže dokror?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 01/23
31.12.2022 23:08:21   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,hajd da ode temperatura.Za par dana proćiće.Šta kaže dokror?



Kaze grlo crveno. Pancef pije. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 01/23
31.12.2022 23:13:18   
flamingos
Dobar je pancef.Pomoćiće.Budite što pre zdravi.Džaba ti bilo temperature.Da ode i da se nikad ne vrati.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 01/23
1.1.2023 7:24:56   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,kako je protekla noć?Ostale mame,kako ste?Nadam se da ste se lepo provele noćas.Pijem kafu,pa oko 10 h idemo u selo.Pozdrav svima.Srećna vam Nova godina!❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 01/23
1.1.2023 9:27:13   
dddaca
Dobro jutro drage moje! Srecna vam Nova godina! Nadam se da ste lepo provele vreme sa svojom porodicom.
Ivanka, jak je Pancef, bice joj bolje od njega. I moja pije antibiotik. Sto me podseti da joj odmah dam.
Mene grlo boli, ubija. Pece bas, bas. I crveno je. Jos je nocas radilo grejanje citave noci, pa dodatno isusilo vazduh.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 01/23
1.1.2023 12:27:17   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Srecan praznik našim očevima i srecna Nova godina.Mi svi odmaramo. Skuvala sam rucak, pa sam sad slobodna. Uživajte. 
Ivanka, brzo ozdravite. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 01/23
1.1.2023 13:09:43   
dddaca
Moje dete je i jutros poranilo da veze oca. Nadam se da ce bar na raspustu duze spavati

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 01/23
1.1.2023 17:35:23   
Duškić
Nadam se sa su prehladjeni boljeee...
Srecni ocevi i nova godina!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 01/23
1.1.2023 18:20:14   
Ivanka 75
Dobar dan i od nas. Od rvanja sa temp juce do predaha danas. Ide na bolje. 😊Ja gledam ski skokove i uzivam. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 01/23
2.1.2023 7:33:34   
flamingos
Dobro jutro.Drago mi je Ivanka da ste dobro.Daco,kako si ti?Ostale mame?Mm i njegova majka oko 10 h idu u selo.Nas dve ostajemo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 01/23
2.1.2023 9:14:15   
Bambino1
Dobro jutro mame. Srecni praznici. Kod nas toplo kao da je prolece. Eno lale i zumbuli u dvoristu vec krenuli da rastu. 🙂 Nadam se fa ste svi dobro, mene grlo boli vec danima, i malisa poceo da kasljuca ali nista ozbiljno. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 01/23
2.1.2023 9:39:34   
Duškić
Dobro jutro. Granulo SuNce i odmah i raspolozenje bolje.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 01/23
2.1.2023 10:12:11   
flamingos
Hvala Bambino,takođe i ja vama želim srećne praznike.Hajd da i ti i dete budete dobro.Da,lepo je vreme.Možda kasnije i prošetamo kad sve završim.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 01/23
2.1.2023 10:45:18   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Dobro jutro mame. Srecni praznici. Kod nas toplo kao da je prolece. Eno lale i zumbuli u dvoristu vec krenuli da rastu. 🙂 Nadam se fa ste svi dobro, mene grlo boli vec danima, i malisa poceo da kasljuca ali nista ozbiljno. 🙂



Bas mene brat zove. Kaže ajde dođite, lepo je vreme. Ne vredi startujem sa ucenjem. Dosta je bilo odmora. Čitava dva dana. 😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 01/23
2.1.2023 17:44:18   
Dragica Draga
Sanjice je l' dostadva dana? Meni secini i da mi dve nedelje ne bi bile dovoljne da se odmorim lepo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 01/23
2.1.2023 20:26:03   
Tiziana
Dobro veče ženske.Srećna nova godina. Da sve loše ostane u predhodnoj.Mi uživamo u neradu i lenjosti. Za ng smo bili na matineu pa došli oko 20h kući.  U ponoć gledali vatromete sa krova. Moram priznati, teška srca, izgledalo je fantastično. Postaviću sliku u temu. Narednih dana ćemo svaki dan imati goste. Deca uživaju, malo klizanje, malo školsko, malo (više) igrice.. Neka ih. Zaslužili su. I tako.. 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 01/23
2.1.2023 20:47:07   
IvanaSK RR
Dobro veče. Ja nisam bila svesna koliko me je stigao odmor. U subotu sam odspavala preko dana skoro dva sata, a uveče u jedan sam jedva gledala na oci. Slicno i juce, a i danas. Inace, ja ne spavam preko dana, retko kada i imam vremena, a i onda se tesko uvece uspavam. Definitivno je organizam pri kraju snaga 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 01/23
2.1.2023 21:43:51   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Sanjice je l'' dostadva dana? Meni secini i da mi dve nedelje ne bi bile dovoljne da se odmorim lepo



Zavisi kako kome. Ja ne volim dugo da lencarim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 01/23
3.1.2023 7:32:05   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da spremim doručak,pustim mašinu da pere i završim šta sam planirala.U 15 h idemo kod prijatelja na ručak.Ivanka,Daco,Bambino,jeste li dobro?Ostale mame?Nasam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 01/23
3.1.2023 10:12:58   
Bambino1
Zdravo mame. I danas prelep dan, mada ja volim i sneg pa mi pomalo nedostaje. Odmaram i danas pa sutra na posao. Flam hvala na pitanju dosta sam bolje, grlo manje boli. Sanjice javi se kad budes u ovom kraju, mozemo na kafu. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here