RE: Razgovori mama 06/23 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (12.6.2023 7:50:01)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da završavam jedno po jedno.Danas da odem do komšinice da ne ofarba.Vreme je užasno.Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (12.6.2023 14:39:09)

Gde ste?Evo mi smo ručali i da odem do komšinice da me ofarba.Sutra idemo na rođendan,pa da se sredim.Ovde kiša ne prestaje.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (13.6.2023 8:22:37)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da završavam šta imam.Užasno je vreme.Pada kiša,zahladnelo.Jeste li dobro?Moje dete spava.Popodne idemo u V.Gradište na rođendan.Dever i jetrva slave ćerkici rođendan u igraonici.Pozdrav svima.❤




Kata90 -> RE: Razgovori mama 06/23 (13.6.2023 8:36:33)

Jutro,kod nas suncano danas......prekljuce je tolko kise bilo da je voda stajala na cesti.Bas se sve poremetilo.Idem da izvadim d-dimer pa za koji fan kod hemazologa,moram pre termina opet obaviti 🙄Danas mi konacno stize sve u kucu,i da se konacno namestimo do vikenda i tako.Zamolila bi nekog od vas,posto meni ne dozvoljava program da saljem poruke neznam zasto,da javim kada se porodim pa da otvorite temu.😊




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (13.6.2023 8:42:03)

Nama je stigao sav nameštaj.Super Kato.Slavimo uskoro na našoj rr.❤




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (13.6.2023 9:05:20)

Dobro jutro. Kato, hoćeš da ti pošaljem moj broj moba?
Ja sam juce završila još jednu srednju školu 😁




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (13.6.2023 9:20:12)

Bravo Ivana.Čestitam.❤




Kata90 -> RE: Razgovori mama 06/23 (13.6.2023 9:59:32)



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Kato, hoćeš da ti pošaljem moj broj moba?
Ja sam juce završila još jednu srednju školu 😁




Moze 😊👍




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (13.6.2023 14:32:37)

Dobar dan. Ja zurim da napišem neki rad, pa da ga branim sledeće nedelje.
Ivana još jednom čestitke. Moja T je otišla u Bg sa školom. Gledaju "Cigani lete u nebo".
Sofi sredjuje svoj ormar.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (13.6.2023 22:23:53)

Samo da vam mahnem i odoh u krevet.Super smo se proveli na rođendanu,a što je najbitnije super smo putovali.Bogu hvala nije bilo loše detetu tokom vožnje.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (14.6.2023 6:41:34)

Super Flamingos! Hvala vam ❤️ kato, šaljem privatnu poruku. 😘




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (14.6.2023 8:37:12)

Dobro jutro.Samo da vam se javim i odoh.Imam još svašta nešto da sređujem.Konačno ne pada kiša,pa i dvorište da sredim.Pozdrav svima.❤




Tiziana -> RE: Razgovori mama 06/23 (14.6.2023 8:45:57)

Cao, dobro jutro devojke.Nemam komentar na vreme. Ni ne nazire se leto. Kato, cekamo lepe vesti. 👶Ivana cestitam! 🎉🥂🍾Flam, sad ste do kraja raspusta u selu? Ja sam juce konacno bila kod frizera, farbanje, pramenovi, sisanje. Cerka se isto sisala. Sad smo kao nove🙂Odoh da dovrsim kafu pa da radim.. 





flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (14.6.2023 9:34:16)

Da Tizi,do kraja avgusta smo u selu.Uskoro moramo do geada pošto kod razrednog imaju čos(javiće kog datuma).Dolazićemo do grada kad bude podela đačkih knjižica,pa nam se bliži rođendan i trebamo u kupivinu da idemo.Tu je i vašar u našem gradu-sve u svemu na dan,dva ako odemo do grada i vračamo se u selo.Valjda i bude i sunca ovog leta.Uživajte u raspustu.❤




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 06/23 (14.6.2023 11:15:01)

Zdravo mame. Nikako da stignem da pisem. Ivana cestitam. Kato cekamo lepe vesti. Flam uzivajte u raspustu. Stvarno ovo vreme, nikakvo. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (14.6.2023 21:42:48)

Hvala Bambino.Evo nas u gradu.Sutra imaju čos(taman kad sam odgovorila Tizi,reče Anđela da je razredni objavio na grupi).Da još koje šta pozavršavamo po gradu i popodne se vraćamo u selo.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (15.6.2023 7:54:02)

Dobro jutro.Pijem kafu i odoh da završavam šta imam.Popodne odosmo u selo.Nadam se da ste dovro.Pozdrav svima.❤




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (15.6.2023 9:33:48)

Dobro jutro. Samo da mahnem. Na poslu sam. Brojim dane do putovanja.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (15.6.2023 11:48:24)

Hello [sm=smiley1.gif] ja gledam u nebo i nadam se da neće pasti kiša, dete otišlo na izlet sa školom.

Sanjči, i ja brojim dane [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (15.6.2023 13:43:11)

Ovde opet pada kiša.Krenula sam sa detetom do grada da je vidi njena vaspitačica,pa je ona otišla u školu,a vaspitačica i ja smo išle na kafu.Baš smo se lepo ispričale.Predivna je osoba i mnogo voli moje dete,a i ona nju.Čim se vrati iz škole odosmo za selo.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (16.6.2023 9:21:22)

Dpbro jutro. Kako ste prosli sa kisom nocas? Kod nas ok, padala je dosta. Mi suvi, ne znam komsiluk kako je....
Petak, jupiiiii 😊
Inace, moje dete odgovara biologiju da bi joj zakljucila 5. A prosek ocena 4.6. Ali mora da potvrdi ocenu. U prvom polugodistu bile sve petice. Eto sta jedna cetvorka ucini. U ponedeljak treci put ide da odgovara. Mrcvari je bukvalno. I tako dete omrzne i predmet i nastavnika. 




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (16.6.2023 9:35:33)

Dobro jutro. Ivanka, to nije u redu. Ne vidim zašto bi odgovarala ako za pet, a prosek joj je za pet. Razumem ako nema dovoljno ocena za zaključivanja, ali i tada bi trebalo da progledaju kroz prste. Sinu je nastavnica srpskog dopisala peticu i rekla da zaslužuje zaključnu pet, iako mu ni tada prosek nije bio za pet. Takvi kao ta vaša nastavnica dovedu do toga da deca ni ne žele posle da uče taj predmet.
Ovde kiša ubija danas, jedva čekam kući 😁




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (16.6.2023 9:44:28)

Taktika nam je "znanjem protiv svih" 😊Ostale ocene ciste petice, bez problema. Čak joj i iz tehnike dao 5 na "trud". Tehnički crtezi joj savrseni a ono sto prave sklepano (ne da nam da joj pomognemo), sve hoce sama. 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (16.6.2023 10:39:33)

Dobro jutro! Ako se može nazvati dobrim ovaj novembar [sm=smiley26.gif] mi sutra idemo na svadbu, valjda će se stati više.

Ivanka, vi bar još uvek možete da popravite ocene, našima su odmah prve nedelje sve zaključili, Marko nije imao kada ni da ih popravi. A nije dva meseca bio u školi maltene.

Ja sam juče radila spray tan i sad sam lepo preplanula, taman da u Grčkoj ne budem kao avet [sm=smiley36.gif]




Tiziana -> RE: Razgovori mama 06/23 (16.6.2023 11:26:01)

Ovo vreme je nenormalno, majke mi. Covek ne moze da dodje sebi da radi.
Kod nas se desila obrnuta situacija. Mojoj cerki su zakljucili 5 iz istorije,a ni blizu nije imala prosek ocena za 5. i u prvom polugodistu je imala zakljuceno 4. Ali posto joj je to bila jedina ocena koja nije 5, rekli su da donese svesku i zakljucice joj 5. Ja brate nisam ni za to. Ako nema znanje, ne mora da ima 5. Mnogo mi je bitnije sta ponesu od znanja, nego da posto poto imaju 5. Volim kad je sve stvarno zasluzeno.
Kod nas je malo i specificna situacija zbog svega, ali opet..

Hvala bogu da je danas petak, da sutra mozemo da se naspavamo. Ovo vreme i nije ni za sta drugo.
Flam blago vama kada mozete da odmarate celo leto...To je divno.
Mi cemo ovo leto nesto u turama, pa cemo nekako da premostimo leto, malos mo tu,malo nismo, da ne osetimo mnogo ono kada je grad prazan,a mi giljamo :-)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>