RE: Razgovori mama 06/23 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (16.6.2023 12:49:16)

Bolje da vam ne pričam kako je moj sestric popravljam ocenu za 5 iz društva u trećem. Pred tročlanom komisijom celu godinu je odgovarao.I to svaki dan. Da je sestra znala nikad ga ne bi slala.
Dobar dan. Sivi jun. Ja stigoh kuci. Imam posla. Valjda cu uspeti da završim.

Anci znači ne prate uputstva ministarstva. Do 20.juna nema zaključivanja, osim predloga. C cc
Ivanka, sve je ovo besmisleno.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (16.6.2023 13:57:34)

Dobar dan.Evo me.Tek sad je došla struja.I ovde je užasno vreme.Da Tizi,super je na selu,samo da konačno bude toplo.Hladno u kući.Nama su sve ocene zaključene.




dddaca -> RE: Razgovori mama 06/23 (16.6.2023 21:41:59)

Gde ste mame? Ne stizem da pisem, a moram da priznam da tek sad procitah sta ste pisale. Kod nas je juce tako padalo, da je jos malo potrajalo, potop. A danas razmisljam da li da palim klimu da greje.
Sanjice, izgleda da niko ne postuje tu preporuku. I kod nas skoro sve ocene zakljucene.
Ivanka, ne razumem sto je muci kad je jasno da je od 4.50 petica. Slazem se sa Tizi da dete treba da dobije ocenu na osnovu znanja, ali nekada sam i za to da se progleda kroz prste, da se detetu pruzi sansa.
Ana, kad cete na more? Bese u Nikiti idete? Ili sam nesto pomesala?
Kato, priblizilo se [sm=smiley27.gif]
Ostale mame, kako ste?




Ana RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (16.6.2023 22:30:22)

Daco, u Nikiti idemo u avgustu, sada idemo na par dana do Soluna, tačnije u jedno mesto u predgrađu Soluna.




dddaca -> RE: Razgovori mama 06/23 (17.6.2023 8:30:31)

E pa super Ana, pisi utiske kad se vratite. Nadam se da ce vam i vreme biti lepo. Vidim da se pominju Perea, Agia Triada kao mesta u okolini ali nkad nisam bila tamo. Bas me interesuje kakva je voda za kupanje obzirom na blizinu Soluna.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (17.6.2023 8:37:09)

Dobro jutro.Ovde i dalje pada kiša.Založila sam smederevca i kasnije da stavim sarmu da se kuva i da ispečem pogaču za ručak.Sad sedoh da popijem kafu i odoh da pustim mašinu da pere.Moji spavaju,pa da vidim šta ko želi da doručkuje da spremim.Kato,brojiš sitno.Bambino,kako ste vi?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (17.6.2023 10:20:16)

Dobar dan. Konačno ne pada kiša.
Daco, kad je stvar čista što se tiče ocena, pa da zakljucis. Ali ljudi kud žurite za ostale kad nije kraj.
Eto npr za Marka. Niste mu dali šansu da odgovara. Dete je bilo bolesno.
I ja kao Tizi smatram da ne treba da se pokloni ocena. Ajde u nekim situacijama, nije loše. Dodje Dete kao juče, traži nastavnika i kaze jel tu da mi popravi ocenu. Dakle, došao si da molis. Odgovaraj ako hoćeš da ti popravi.

Ja sam danas duže spavala konačno. Juče od kako sam došla iz škole sela sam i pisala sam. I danas trebam. A stomak me jako boli. Dobila sam ranije tako da neću imati u putu. Toga sam se bojala.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (17.6.2023 11:16:42)

Daco, baš u Pereu idemo, prijatelji imaju stan tamo i odavno nam nude da odemo, nama je uvek bilo glupo jer neće da nam naplate. I sad smo rešili da odemo na 5 dana, malo da nam dupe vidi put [sm=smiley36.gif]





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (17.6.2023 14:55:09)

Дивно Анчи. Лепо се проведите. [sm=smiley27.gif]




dddaca -> RE: Razgovori mama 06/23 (17.6.2023 20:55:33)

Super Ana, uzivajte. Taman da nam preneses utiske kad se vratis.
Sanjice, slazem se da treba da uce, i ne podrzavam da neko cele godine nista ne radi, a onda ocekuje dobru ocenu. Ali ima dece koja vredno rade cele godine, ali u nekom trenutku naidju na problem, nesto krene nizbrdo. E tu nastavnik treba da pruzi podrsku, da razume, pa i da da bolju ocenu. Ne uvek, ali da prepozna kad i kome treba pruziti sansu.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (17.6.2023 21:10:36)

Ja zoto i govorim I. da se samo znanjem moze izboriti. Zato i ne brinem za nju 😊
Znate li da, sam ukljucila grejalicu? 🥶




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (17.6.2023 21:17:23)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja zoto i govorim I. da se samo znanjem moze izboriti. Zato i ne brinem za nju 😊
Znate li da, sam ukljucila grejalicu? 🥶
Tako je Ivanka.Mislim za ovo što si napisala u vezi škole.Ni ja za svoje dete ne brinem.I kod nas uključena grejalica.Uživajte u vikendu.❤





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (17.6.2023 22:21:28)

IZVORNA PORUKA: dddaca

Super Ana, uzivajte. Taman da nam preneses utiske kad se vratis.
Sanjice, slazem se da treba da uce, i ne podrzavam da neko cele godine nista ne radi, a onda ocekuje dobru ocenu. Ali ima dece koja vredno rade cele godine, ali u nekom trenutku naidju na problem, nesto krene nizbrdo. E tu nastavnik treba da pruzi podrsku, da razume, pa i da da bolju ocenu. Ne uvek, ali da prepozna kad i kome treba pruziti sansu.


Slažem sa tobom. Imam jednu učenicu koja je divno dete, dobar učenik ali je u poslednjei vreme podbacila sa nekim ocenama. Teška neka situacija. Ima sestru ometenu u razvoju, o kojoj je trebala da brine dok su roditelji na posлу. Svi smo na vecu izglasali da joj se popravi ocena. To su situacije na koje treba da budemo blagonakloni.
Ocene nisu ni bitne. Bitno je ono što je ostalo. Ja nisam bila odlikas, a nekih stvari se sećam odlično.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (18.6.2023 8:59:24)

Dobro jutro.Da popijem kafu,pa da odemo na groblje.Godišnjica mojoj majci...13 punih godina...Blizu je moje rodno selo.Nego da odemo dok ne padne kiša.Čas greje sunce,pa se naoblači.Pozdrav svima.




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (19.6.2023 9:04:42)

Dobro jutro.Samo da vam mahnem i odoh.Konačno greje sunce.I juče je bio lep dan,a i danas,pa mm da pokosi travu,a ja da sredim dvorište.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (19.6.2023 12:59:47)

Dobar dan! Častim, 5.00 prosek 😂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂




dddaca -> RE: Razgovori mama 06/23 (19.6.2023 21:52:00)

[sm=bravo.gif] Bravo Ivanka, cestitam. Bice i kod nas isto




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (19.6.2023 23:35:58)



IZVORNA PORUKA: dddaca

[sm=bravo.gif] Bravo Ivanka, cestitam. Bice i kod nas isto



Bravooooo! 😊 





flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (20.6.2023 9:12:06)

Dobro jutro.Bravo za Ivku.Ispismo mm i ja kafu na terasi.Sad hvatam signale da vam se javim i odoh.Moje dete spava.Neka uživa u raspustu.Pozdrav svima.❤




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 06/23 (20.6.2023 10:30:05)

Zdravo mame, kako ste? Cestitke odlikasima, a i onima koji to nisu. Ja jos ovu nedelju radim pa na odmor. Jedva cekam. 🙂




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (20.6.2023 10:39:57)

Dobro jutro. Pokusavam da izvucem dete iz kreveta 😂 Da idemo do grada malo, ja ne radim danas.
Inace, rekla joj rozredna I da ce joj nastavnicko popraviti pcenu ako joj bude zakljucena cetvorka, ionako ima prosek za 5. Pa se ova moja zainatila, nece o meni pricati na nastavnickom vecu 😂i tako.... 
Vrelo je danas a zemlja mokra, samo isparava. 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (20.6.2023 12:26:16)

Joj ogromna je vlaga, ja jedva dišem. Osećam da mi srce lupa, još sam u pms-u, grozno..




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 06/23 (20.6.2023 13:38:36)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Joj ogromna je vlaga, ja jedva dišem. Osećam da mi srce lupa, još sam u pms-u, grozno..



Mi se vratismo iz grada busom. Mislile smo pesaka (3 stanice, nije mnogo), ali tolika je uspara da smo usle u prvi budls koji je naisao. Sreca pa svi idu u nas pravcu 😊
Kupilo dete Nike helanke i Adidas ROZE majicu 😁 Da razbijemo monotoniju tamnih boja u ormaru 😊




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/23 (20.6.2023 14:13:31)

Tako je Bambino.Čestitke svoj dečici.Moja Anđela časti za odličan uspeh kad primi đačku knjižicu,a ja da vas počastim za pregršt robnih nagrada,kao i novčanih.Uskoro idemo i na nagradno putovanje(kraća relacija),ali,otom-potom.Obavestiču vas šta je u pitanju.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 06/23 (20.6.2023 17:19:22)

Ja čestitam svima za sve 😁
Jedva čekam odmor, umorna sam bas mnogo. Nadam se da ću psihički makar malo da se odmorim.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>