RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom



Poruka


branki* -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (5.8.2015 13:22:59)

Nema reakcije nikakve.mozda malo vise ima gasove,ali ni to nisam sigurna.za 10 dwna imace punih 7 meseci.




wivern -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (5.8.2015 13:29:48)

Ma slobodno nastavite, sad kad je krenula da jede nemoj da joj uskracujes uzivanje




Mariya -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (5.8.2015 18:45:29)

Lucija obožava čokolino,evo još malo i napuniće 4 godine i i dalje ga jede[sm=smiley36.gif]
A H. zasad samo frutolino od linovih proizvoda.




mila83 -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (5.8.2015 18:55:22)

Ja Teodori nisam jos nista od Lino proizvoda dala,jos nismo potrosili ni one Nestle sto smo osvojili na RR[sm=smiley1.gif] Voli i Milupu.Planiram sad Cokolino da joj uvedem...A klinci vole povremeno cokolino da im dam,M je kao beba volela i frutolino,ostalo smo probali ali nije htela...a D kao beba nije hteo nista od tih pahujica,voleo covek od starta jacu i konkretniju hranu[sm=smiley36.gif]uglavnom domace kasice ,slatke i slane(naravno,bez secera i soli,sve prirodno) sad voli cokolino.a obozava plazmu.




amdn -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 16:01:17)

mame jel neka zna dal se i ove god sakuplja 1kg Lino lentica i salje na adresu ili su povecali?
ja sam poslala za 1kg, ovde u bg-u, ali sam procitala da treba 2kg. onda necemo dobiti kalendar!




branki* -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 16:08:07)

Amdn,ja ne znam.inace,kupila sam boki cokolino,ali joj nisam jos dala,nisam uvela kravlje,cekam jos malo.




amdn -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 16:15:44)

Branki mi smo dobili od rodjaka skoro medolino i ja mu ponekad spremim uvece kad me mrzi nesto ozbiljnije, ali on vec nece to da jede, kaze ukusniji mu je cokolino, a ja bi smazala sve :)




branki* -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 16:16:53)

Meni je cokolino vrh[sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 16:32:25)

Amdn,kod nas je trebalo 1kg..u Hr uvek 2kg. Sad ne znam..moram da vidim.




wivern -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 17:04:23)

Meni je karamelino zakon [sm=smiley36.gif] i kupila sam skoro lino crunch odlican je
Ja nisam ni znala za sakupljanje, sta se sakuplja i zasto?




amdn -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 17:06:16)

Vonavoj ocigledno sam to procitala ja vec poslala 1kg, ako je tako onda cemo ipak dobiti Lino kalendar za 2016.
Mi imamo za 2015. i bas je zabavan i J je naucio i mesece u god. a dobili smo i neki poster gde Lino vezba pa i mi zajedno vezbamo sa Linom




vonavoj -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 17:28:43)

wiv,iseces lina sa kutije,u iznosu od 1kg..
Ja saljem i evo vec trecu godinu dobijam,sad imam da posaljem opet..saljem i za drugarice,koje mrze da skupljaju[sm=smiley36.gif]...prosle godine sam imala za 4 kalendara!
Sakupljene lentice sa Lino proizvoda u ukupnoj vrednosti od 1 kg zajedno sa svojim podacima pošalji na moju adresu: LINO, poštanski fah 9809/180, 11200 Beograd 2 do 30.11.2015.

I Lino kalendar je tvoj!

Sad vidim i da se reklamiraju na RR,mozda bude neka nagrada[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 17:34:43)

E pa lepo, poslacemo [sm=bravo.gif]




amdn -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 17:41:59)

heheh Von bila je vec Lino nagrada ove god cini mi se, al uvek je lepo zabaviti se, samo ono sakupljanje ikonica ubija, bolje je komentarisanje i pisanje na RR,
ja sam sad u guzvi tek ponekad svratim, tako da i ako bude cisto sumnjam da cu ucestvovat inace Lino je njami :)




vonavoj -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 18:40:48)

ladno sam zaboravila..joj,mozgu vrati mi se[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 20:37:29)

E super,bas me to zanimalo za Lino kalendar,nismo zadnje dve godine slali,mogli bi sad opet..seka je pocela malo da rucka Lino..ponekad,ne preterujemo.[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (25.10.2015 21:16:11)

Šalje se kao što je Von rekla, 1 kg na tu adresu. Mi poslali za nas, za drugaricu, za kumicu i za zaovine ćerke. Mi volimo Čokolino i Frutolino pa smo skupili puno medvedića[sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (26.10.2015 10:48:24)

E lepo me podsetiste da treba da pošaljemo mede za Lino kalendar! [sm=bravo.gif]

Moji spavaju i dalje sa Lino medvedićima [sm=smiley36.gif] U stvari sad su u krevetima raspoređeni: Lino mede 2 komada, Sundjer Bob, Patrik, Munja [sm=smiley36.gif] I kornjača zvezdano nebo pride [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (26.10.2015 11:11:43)

Mod,koliko ti dece u krevetu imas [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (26.10.2015 11:14:53)


IZVORNA PORUKA: mila83

Mod,koliko ti dece u krevetu imas [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif] jao ako ubrojim tu i muža onda ih je mnoooogooo. Nije to ništa! Inače upadne tu i neki auto ili robot ili čime se već igraju preko dana. [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (26.10.2015 11:16:13)

inače htedoh da pitam - da li je neko video negde i probao ovaj Multi grain čokolino? Ja ga nisam nigde videla a baš sam htela da ga probamo




mila83 -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (26.10.2015 11:18:24)

Sve mi je jasno,ista situacija je i kod nas! [sm=smiley36.gif] Moramo i mi nabaviti Lino medvedice,ako ih jos ima u onim promo paketicima..ide nam slava,taman bih ih mogla sad iznenaditi [sm=smiley1.gif] a ne smem da zaboravim da posaljem za kalendar,mislim da imamo dovoljno slicica.
Mi najvise volimo Cokolino.. i Frutolino u kombinaciji sa vocem...




mila83 -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (26.10.2015 11:19:40)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

inače htedoh da pitam - da li je neko video negde i probao ovaj Multi grain čokolino? Ja ga nisam nigde videla a baš sam htela da ga probamo


Prvi put cujem za to.Jel imas fotku ili link,da vidimo?




Modessty -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (26.10.2015 11:34:25)

Izlazi mi reklama ovde na RR
ali vidi recimo ovde šta sve ima - Lino proizvodi




mila83 -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (26.10.2015 11:37:22)

Znam da su prosirili malo asortiman,ali kad kod nas ne bude uvek svega toga.Pogledacu u Idei kod nas,kakva im je ponuda sada,da li su malo obogatili ponudu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>