RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Trcosava -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2014 7:11:39)

Moje jedino sećanje na početak je Tasha. Ona je bila svuda! I dugo sam samo čitala i mislim se, gledaj ove žene kao da se znaju sto godina!


A, da... CURKE! Pošto masa ne koristi šćđž... mislila sam da se jedna drugoj obraćaju sa ĆURKE! [sm=jezicek.gif]

Eto, to su počeci.

p.s. crkoh od početka teme - neko reče da sam komedija na dve noge [sm=jezicek.gif]




big mum -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2014 8:41:26)

Na RR sam oko 10 mj.I prvo sjećanje me vuče upravo na Trcosavu ,otkačeno i blesavo stvorenje.
Evo dokaza samo ako mi uspije KLIK[sm=jezicek.gif]




vonavoj -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2014 9:12:16)

tek sad vidim koliko nas je bilo..verka,poison,uninamama,jabudic,popadija[sm=smiley36.gif]..i moj trudnicki mozak i dalje zaboravlja!




Sanjica26 RR -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2014 9:35:24)

Von ne brini se. I ja sam puno zaboravila i ako nisam trudna.




Didy -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2014 23:14:31)

Joj, kakva tema! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Mene je (kao i većinu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]) dočekala Tasha i odmah me uputila na temu da napravim tiker. I tako je sve krenulo.
Moram još da dodam da ja nisam među onima koji su dugo samo čitali, ja sam planirala da kupim sling maramu kad je Stefan bio beba i u guglu mi iskočila tema na ringeraji. Pročitala sam par postova i odmah se uključila. U početku nisam mnogo pisala, nekako sam se osećala kao da ne pripadam toj uigranoj ekipi, svi su već imali neke interne šale, ali vremenom sam se sve više osećala kao svoj na svome.




Sanchy -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2014 23:59:00)

Tash,Gae,Bebilina,Verolina[sm=smiley1.gif]




Azra_ -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 0:05:34)

Von, zaboravljaš maslackica i mamukunkunku![sm=smiley1.gif] Pamtim da smo se načekali da se porodiš[sm=smiley1.gif], onda malog miša, a ksena nas sve iznenadila i poranila...




Sanchy -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 0:11:49)

E da mama kukunka ,podsetila si me[sm=smiley1.gif]




jovicaa -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 0:12:12)

uclanila sam se na forum, kada sam pocela da odrzavam prvu trudnocu.. bas zbog toga, da bih se savetovala.. secam se da sam citala verusine postove i bas su mi bili uteha posto sam bila sva isprepadana zbog kontrakcija i odrzavanja trudnoce.. kasnije sam se naravno zblizila sa puno zena, a sa par njih ostvarila prava prijateljstva, koja ce nadam se trajati zauvek, zato sto su to zaista kvalitetne osobe, koje se retko srecu!




branki* -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 8:07:42)


IZVORNA PORUKA: mihi


IZVORNA PORUKA: branki

meni su dobrodoslicu pozelele alexx i dunja prve[sm=smiley1.gif]a,ko mi je tad ostao u secanju...minavb,tash,indy,mihi,brana,vukosava....



Branki ti i ja smo jos uvek ovde[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

daa[sm=smiley1.gif]jesmo,ali ti bi mogla malo vise da budes tu...secas se kako smo 'hvalile' nase svekrve negotinke i kako smo se rasplinjavale na pesnickim temama[sm=smiley31.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 8:38:55)

IZVORNA PORUKA: New Mom

Prvi post sam napisala da se prijavim na spisak rr trudnica. Verus mi je poželela prva dobrodošlicu.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Koleginica iznad (LillyT) prva odgovorila na prvi sledeći post, negde gde sam pisala čima se trenutno bavim ili tako nešto (ne znam u kojoj temi, ali sam zapamtila od koga je odgovor).[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Citam i bas razmisljam kako bih volela da vidim svojih prvih par postova,,,uopste se ne secam o cemu sam pisala, ipak je to bilo pre oko 5 god.
. Mislim (po datumu registracije) da jos nisam ni bila trudnail sam tek saznala tako nekako pa sam se informisala i tako mi izbacilo RR.
Kako se vi secate i ko vam je dobrodoslicu pozeleo svaka cas_t!




Brand new mama -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 8:41:26)

Ti bokca,mogu da pocnem sa "Nekada davno...."Nekada davno, dok sam ja jos cekala da se moj veliki sin promeskolji u stomaku, Tasha me je zbunila sa skracenicama u kojim ja trudnocom zaglupela, nisam prepoznala termin porodjaja, pravljenje tikera mi je bilo ki sletanje na Mesec. Tada je Eugenija bila neko "glavna draga" foruma, sa Diablom su cinile power duo[sm=smiley36.gif] pa su i svoje mrvce dobile isti dan. Sjecam se kako sam se radovala kada je Verus, cekajuci na jesen i VTO, ostala trudna , te kako ih je tek iznenadio bubac, kog def. nisu ocekivali tako brzo...Kao i Modesty,pa moja "zemljakinja" Ana, Dunja( srecan ti rodjendan ovako :)...Alex koja me obradovala sa svojim trojkama:) Buhtla sa svojim blizankicama... A Tasha me podsjeca na moju prijateljicu Draganu, te imam utisak kao da je znam onih vec nepomenutih sto godina[sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 8:55:35)


IZVORNA PORUKA: Azra_

Von, zaboravljaš maslackica i mamukunkunku![sm=smiley1.gif] Pamtim da smo se načekali da se porodiš[sm=smiley1.gif], onda malog miša, a ksena nas sve iznenadila i poranila...

kazem ti ja trudnicki mozak! i tebe sam zaboravila..gae...zivka..[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 9:02:32)

ja znam da sam se taD pitala kako li ove zene tacno znaju kako se zove cije dete,sta rade,kakva je situacija sa svekrvom i slicno,kako le reko upamte sve to[sm=smiley36.gif],a sad i ja tacno znam sve te podatke,kao da se poznajemo.
ah,da-jeca,pisala je stalno o dijetama i ishrani,lu i njene cipele,ima jos puno zenica koje ne pisu vise.a secam se tad pre par godina,bila je ta ekipa u razgovorima mama,ja tad nisam pisala u toj temi,gae,zivka,von,mamakukunka i ostale,boze koliko su se one dopisivale,svaki dan ispisu po 4-5 stranica[sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 9:10:29)

jeste branki,bas smo puno pisale,sve smo bile trudnice,deca su nam u razmaku 6 meseci..
i druzimo se i privatno,i preko fb,osnovale smo samo nasu grupu[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]..posto su one otisle sa RR,iz meni nepoznatih,glupih razloga...a toliko toga sam naucila sa njima,delile smo sve!




degu -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 14:14:41)

Moja prva sećanja su vezana za period kad nisam pisala al sam čitala, bile su tu crtice Cipiripi, Mari86 i mnoge druge, pozaboravljala sam al su one bile zanimljive i bile su razlog što sam čitala rr i pratila šta im se dešava. A onda je dugo bilo zatišje dok nisam naišla na moju ekipu crtica Grgu, Ivu, World, Little one, Macu, Soni i mnoge druge, stekle smo ovde prava prijateljstva [sm=smiley27.gif]




superm -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 14:29:34)

Ja se secam forumasice lalojedac I jole84. I njihove borbe... Jole je uspela da postane mama I dobila je skoro Milu, a Lalojedac jos uvek ne. Ali vidim da se javi sa vremena na vreme I verujem da ce uspeti.




17 joka -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 14:30:02)

puno divnih devojaka sa crtica i vto tema koje sam vrlo brzo zavolela i osecala da znam ceo zivot

od tada nemogu bez RR i RR-jki [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




superm -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 14:34:59)

Ima ovde zanimljivih sagovornica.




ivaMark -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 16:36:18)

I moja prva secanja su iz doba prve trudnoce: janabons, Snelle, Cindarella, minnica, Trcosava, lady_b, serpica, majared..... [sm=smiley1.gif]




Jole84 -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 17:13:43)

Šerpi,Natice,Adulence,Štetko,Superm [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] porasla sam ko kvasac što vas sećanja vežu za mene [sm=jezicek.gif]
Ovaj forum je za mene postao kao dom,toliko puta su me devojke sa crtica digle kad sam bila tužna,uplašena,kad sam živela sa strahom da možda nikad neću da postanem mama a isto toliko forumašica bilo uz mene u divnim trenucima! Kad sam se porodila i videla temu navijanja za mene,dugo sam plakala. Tako navija i brine samo porodica [sm=smiley27.gif]
Mene su na forum prve dočekale Degu i Pčelica Lena na temi o virku i macinoj travi,tako sam i našla forum tražeći informaciju,a zatim me Maslačak utešila za prolaktin i to nikad neću da zaboravim,kako je neko kom sam ja anonimus meni napisao kilometarski post da me uteši i ohrabri [sm=smiley1.gif]
Mnoge sam upoznala,sugrađanke i obožavam ih a jako želim da upoznam još dragih devojaka. Nadam se da će Verka uskoro da mi ispuni tu željicu [sm=jezicek.gif]




Verolina -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (29.7.2014 18:15:17)

Sad si me javno prozvala[sm=smiley36.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




bubulence -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (31.7.2014 12:49:51)

evo je [sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (31.7.2014 14:25:06)


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: bubulence

divna drugarstva su se rodila na rr. ne prodje dan da se ne cujem sa Jabudic,

Sta je sa njom?


nista, uziva. preselili su se u njihovu kucicu, radi posao koji voli, muz je slusa, decica su divna...


Ipak me niste zaboravile [sm=smiley1.gif]
Divno je to vrijeme bilo, i divna su se prijateljsta izrodila.
Onda sam se ja preselila, bila bez interneta neko vrijeme, i ispala iz štosa... Kasnije počela da radim, i sve je otišlo u nekom drugom pravcu, ali nisam vas zaboravila, sve one divne djevojke koje je Bubi već nabrojala!
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




New Mom -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (31.7.2014 14:44:07)

Jabudic![sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>