RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


dunja RR -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (15.9.2014 14:16:30)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Sećam se Dunje i Lenke i Vučka i Sneže i Tash i Lu i Ane i Jace i Mihi i Lily i Engimengi i JMPM i i tako još nekih cura sa Crtica koje više ne dolaze ili su promenile nika pa više ne mogu da pohvatam ko je ko

Uvek pričam i to definitvno neću nikada zaboraviti jer mi je dalo snage za neke lične borbe u životu:
Dunja imala operaciju jajovoda i mi je kao tešimo, ne sekiraj se, biće sve uredu itd. A ona nama ladno ko iz topa: Ma šta je vama! Pa ja dok god imam jajnike ja ću imati svoje dete! [sm=bravo.gif] I ostvarilo se!

DUNJA NE POZNAJEM BOLJU I POZITIVNIJU I MILIJU OSOBU OD TEBE! Ljubim te!!!!

A mnogo mnogo mnogo mi nedostaju Vučko i Lu [sm=smiley13.gif]


I ja sada naravno plačeeeem [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
Da, i meni nedostaju neke divne devojke iz tog vremena [sm=smiley13.gif]




dunja RR -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (15.9.2014 14:17:27)

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

I šta je sa Viking? Kako je ona? Ne javlja se ovde uopšte!


Zvaću Vik pa javljam, je verujem da je dobro, znam da je bila na moru sa malenima, verovatno uživa sa njima :)




Modessty -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (15.9.2014 14:22:30)

pozdravi je puno puno! [sm=smiley31.gif]
i nemoj da plačeš [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (15.9.2014 23:13:52)

Neću, neću, nema više plakanja [sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (15.9.2014 23:33:52)

Dunjice, pozdravi je i od mene puno puno

i Mod lepo rece ti si jedna predivna hrabra zena[sm=smiley31.gif]




mali_mis -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (16.9.2014 7:54:06)

Nisam bila cesta u tromesecjima, ali koliko sam mogla, secam se iz II tromesecja, Hajnalka, janabons, pa posle iz III, njih dve, Snelle, lady_b, IvaMark, Meisje, ancikv, serpica, Mod, minnica.




Zemunka85 -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (6.11.2015 13:04:29)

Ja sam na RR dosla aprila 2012 dok sam lezala u bolnici na odrzavanju trudnoce. Ocajna, po savet. Onda sam se naravno zadravala i obozavam ovaj forum. Nekada sam tu cesce nekada manje, ali jednom dnevno zvirnem svakako.
Retko koju vidjam od onih kojih se secam sa mog pocetka - Daki89, Sancy, Bebilina, micina_mama, pandina, bojanica, zvrk.mrvica
Litle one i Pocahontas sam do skoro vidjala.




adulence -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (6.11.2015 13:52:14)

Ja sam isto dosla 2012 kao tridnica i uvek se setim moje Jole 82 i mnogo mi je krivo sto je nema,Nina 26,Jancica,Viktori...bese to divna ekipica...




Maraj -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (6.11.2015 14:32:59)

Ja sam dosla na forum tražeći savet kako da istrebim eserihiju....a ujedno i pokusavala da zatrudnim.... tako sam sa teme eserihija presla u crtice. Bilo je zivahno u tom periodu u crticama . Bile su tu jole 82 , jole 84 , daca , degu , dunja , pandina ,nata ,joka ,...... ne secam se ostalih nick-oca al znam da je bilo bas zivahno tada u crticama. Hvala Bogu sve mi na kraju zatrudnesmo....ispracala sam vas u trudnicke teme. Svake vase [sm=rozacrtici.gif] od srece odplakala i nadala se da cu ih i ja ugledati jednog dana [sm=smiley1.gif]





Azra_ -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (6.11.2015 19:47:25)

Kakve su to ekipe bile... Žene su u razgovorima pisale mnooogo strana na dnevnom nivou, trudničke teme bile podeljene na tromesečja. Divna ekipa... Neću da nabrajam jer bih neku sigurno zaboravila. veeelika većina njih ne posećuje RR više i mislim da smo na velikom gubitku zbog toga.




Torbica -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (6.11.2015 19:58:35)

Olga RR [sm=smiley27.gif]




viktori -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (17.11.2015 0:27:53)


IZVORNA PORUKA: adulence

Ja sam isto dosla 2012 kao tridnica i uvek se setim moje Jole 82 i mnogo mi je krivo sto je nema,Nina 26,Jancica,Viktori...bese to divna ekipica...

Ja sam pokusavala da ostanem trudna dugo, citala razne forume, prelomila, upisala se i odmah posle nekih dva meseca mislim ostala trudna. Prvi ste videli test posle pogubljenog mm.
Citirala sam adulence jer to je ta ekipa i toliko mi je tada znacila podrska, ma ne samo podrska vec zajednicki smeh i gundjanje...Taj svet koji me razumeo kad sam mislila da me niko trudnu, prvi put debelu u zivotu, polupokretnu razume. Posle sam upoznala predivnu lesicu, emotivnu dunju i torbicu koja me zaduzila. Jole i ja smo nosile nase male dzinove i stalno smo se salile ali i savetovale. Divne savete sam dobila od nje i bas bas mi nedostaje, nina26 je bila odsecna kao i uvek pametnica (bila je jos jedna nina al je vise nema), jancica prirodna nasmejana opustena, a za adulence to ne mogu opisati i napisati dovoljno. [sm=bravo.gif]
Ono sto je najzanimljivije upoznala sam divne zenice u bolnici dnevnoj i na odrzavanju i njih sam pronasla i ovde. One su stare clanice bile. Na kraju smo svi na fcb.
Moj post je malo duzi, al ja sam emotivac i vezujem se za ljude. Nista dobro ne zaboravljam. Materijalno mi uopste nije vazno jer se da pohabati, al secanje na ove zenice mi je bas bas [sm=smiley27.gif]




Leptiric123 -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (17.11.2015 0:49:30)

Verolina,Nina 26,Daca77,Joka17,Jole82,Bea,Ivanka75...

Dosla sam u crtice,kad sam mislila da sam ja jedina na svetu koja do iznemoglosti radi testove i prividja joj se druga crtica,generalno brzo sam zatrudnela,posle 3 meseca ja mislim...ali kasnije u trudnicama saveti koje sam dobijala bili su neprocenjivi,jednostavno nije mi jasno kaoo je neko trudan a nije na RR...[sm=zmeden2.gif]




branki* -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2016 13:48:27)

Dunja,verus,indy,minavb,tasha,lu....




Khaleesi -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2016 14:21:28)

Ja sam kao trudnica 2012 pitala nekoliko stvari, odgovarale su mislim Guppy i Voci...[sm=smiley36.gif] ali sam najvise citala savete




vocicana -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2016 15:52:30)

Vise se i ne secam ko je sve bio u crticama, ali znam da sam uzivala pisuci svima.
Danas mi jako prija Branki, Jess je jako racionalna osoba sa pisanjem, ne volim kada neko pise samo o sebi i to je to, osim u nekoj situaciji koja je katastrofalna kao sto je recimo situacija sa Emicom, Boze sacuvaj, ali eto. Devojke kao Bubabubica, Ivana SK, Emica, Sonyasha, sve ste mi drage, ovo je vrlo slicna tema onoj koga biste volele upoznati sa RR, samo sto su ovo prvi koraci bili.
Svako vase iskustvo je dragoceno, svako misljenje i razmisljanje i verujte mi ne znam sta bi bez vas. Ponekad mozda napisem i nesto sto se pogresno shvati, ali naravno, nemam losu nameru,] nikada! Volim ovo druzenje i nikada nisam zazalila sto sam se uclanila na ovaj forum, najbolji ste.
Sve vas [sm=smiley27.gif]




wivern -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2016 20:11:19)

Ana RR [sm=smiley36.gif]

Nekako mi je delovala tako strogoooooo [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (28.7.2016 20:56:00)


IZVORNA PORUKA: wivern RR

Ana RR [sm=smiley36.gif]

Nekako mi je delovala tako strogoooooo [sm=bravo.gif]

Aaaaaaa, istoooooooo, a sad mi je divnaaaa!




IvanaSK RR -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (8.7.2018 10:03:37)

Vocicana koja je pisala kao luda[sm=smiley36.gif] Emica kojoj se jeo cips danima, a muz zaboravljao da joj kupi[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (8.7.2018 13:27:29)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Vocicana koja je pisala kao luda[sm=smiley36.gif] Emica kojoj se jeo cips danima, a muz zaboravljao da joj kupi[sm=smiley36.gif]

Hahahahah jeo joj se cips danima [sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (8.7.2018 14:09:27)

Daaa. On isao par puta i u prodavnicu da joj kupi. Svasta donosio osim čipsa[sm=smiley36.gif]
Na kraju joj kupio cips i to neki sto ona ne voli.




Anck Su Nmaun -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (8.7.2018 14:11:30)

Komedija
Ja se.niceg ne secam....leto 2009




branki* -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (19.2.2019 15:02:36)

secam se indy,ona mi najvise nedostaje,ugasila je fb,bas bih volela da znam da je dobro[sm=smiley27.gif]
fali mi lu,trcosava,bosanska garnitura kompletna,nada rr,dr kristal koje isto nema ni na fb..




Ana RR -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (19.2.2019 15:15:57)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: wivern RR

Ana RR [sm=smiley36.gif]

Nekako mi je delovala tako strogoooooo [sm=bravo.gif]

Aaaaaaa, istoooooooo, a sad mi je divnaaaa!


Kako sam ja ovo propustila?? [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice! (19.2.2019 15:17:33)

ana,ti si meni isto sto i RR[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>