RE: oslabljeni misici posle poroda (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


sanjica1987 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (19.4.2015 12:11:36)

Didy a jel sa ginekolog da se posavetujem?Ja kad sam pitala mog ginekologa sta da radim ona kaze kucaj po netu i nacices strucnjake sto operisu to [sm=zmeden.gif] al ja ne bih zurila sa operacijom,operacija mi na zadnjem mestu [sm=smiley13.gif] I da,rekli su mi da ce s godinama meni to jos vise popustiti bas sam ocajna [sm=smiley19.gif]




Didy -> RE: oslabljeni misici posle poroda (19.4.2015 12:26:36)

Pa da, reci ginekologu da si cula da postoje ti neki tegici i reci da si cula iskustva zena da im je delotvorno, pa pitaj.
Ja cesto odem kod lekara sa konkretnim nekim predlogom. Pokusaj sve sto mozes pre nego sto se odlucis za operaciju. A nemoj unapred previse da razmisljas, videces kakva ce situacija biti vremenom, pa ces u skladu s tim traziti dalje resenja.




sanjica1987 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (20.4.2015 21:35:03)

Didy zvala sam svog ginekologa i kaze da nije cula za to ali ako sam procitala da je pomoglo drugim zenama i ako mi nece naskoditi da probam pa da joj javim eto to mi je rekla,pa cu probati samo neznam gde ima da se kupi [sm=zmeden.gif] Vidim da ima u inostranstvu a ovde kod nas nisam nasla,jel zna neko gde bih mogla nabaviti?




Didy -> RE: oslabljeni misici posle poroda (20.4.2015 21:39:16)

Neko je napisao na prethodnoj strani da ima u DM-u.




choopa choops -> RE: oslabljeni misici posle poroda (21.4.2015 16:10:55)

Meni se čini da je Rivana (ili je neko drugi o tome pisao) da je na kraju rješila problem akupunkturom? [sm=zmeden.gif]




sanjica1987 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (23.4.2015 11:59:34)

Kako akupunkturom?Kako da dodjem do nje?Jel ima neko njen broj?




pozitivna mama -> RE: oslabljeni misici posle poroda (29.6.2015 22:13:20)

Limunada i ja imam isti problem od kad sam se porodila ,ne mogu da se uzdrzim od velike nuzde, i jedva posle 3 godine od prodjaja sam primetila da imam dve rupe ,umesto jednu.Zbunjena sam .[sm=zmeden.gif]




pozitivna mama -> RE: oslabljeni misici posle poroda (29.6.2015 22:17:42)

Sanjalica,ili limunada jas sam na neki nacin sretna sto sam nasla neko ko ima isti problem kao ja.Ne znam sta da radim stalno moram da se umivam posle velike nuzde.i ne znam od koje "rupe" sa izvinenjem idem u w.c.ne brinem previse ali razmislam dali cu ziveti tako celog zivota ?




Anck Su Nmaun -> RE: oslabljeni misici posle poroda (24.5.2016 16:50:45)

Prvi dan posle treceg porodjaja sam nekontrolisano mokrila [sm=zmeden.gif]
Nisam ovo ocekivala, ali uglavnom kad mi bude puna besika, sad je vec bolje, a i bacila sam se na K. vezbe [sm=smiley1.gif]




Khaleesi -> RE: oslabljeni misici posle poroda (26.5.2016 17:12:51)

eni se posle prvog porodjaja jednom desilo to nekontrolisan kada sam se iznervirala i pocela da placem jer nisam imala dovoljno stvari za bebicu... posle smo kupili i dobili tonu, ali tada, jao kad se setim...[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: oslabljeni misici posle poroda (12.12.2016 13:04:44)

Uhhh bas moram da je uvezbam[sm=jezicek.gif]
Juce potrcim i pis pis .. da poludim.
Secam se i posle drugog porodjaja kad sam isla na trcanje da skidam kile obavezno pre toga u wc il dodjem kuci upisana😂😢😡




degu -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 17:18:22)

Juce sam bila na pregledu i dijagnostikovan mi je blagi pad zida vagine i slabljenje vaginalnih misica. Sumnjala sam na ovo iskreno, nisam imala problema sa zadrzavanjem mokrace, tj pobegne mi jedna kap, ali su problematicni bili odnosi, nisam osecala nista [sm=smiley13.gif] bas sam bilaocajna, nisam ni pisala, to cu u odgovarajucoj temi. E sad je meni sex ok, to se sredilo, ali sad sam dobila dijagnozu. Naravno da radim Kegelove vezbe, ali me nesto brine da se to nece samo od vezbi srediti. Bas sam se nesto smorila zadnjih dana, defonitivno smo odustali od treceg deteta, ne treba mi vise komplikacija i posledica.




krin 40 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 17:41:59)

Nemaš razlog za smor.Imaš dvoje zlatne dečice.Treće možeš i za deset godina(kao ja [sm=smiley36.gif]).Dokazano je da kada se pravi velika razlika izmedju radjanja dole se stvari sredjuju kao da nije ni bilo porodjaja.Ja sam ti u mojim godinama živi dokaz.Ako seks funcioniše nema razloga da se brineš❤




degu -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 17:50:37)

I to sto kazes, zato je dobro napraviti vece razmake izmadju porodjaja. Ja ozbiljno razmislkam o laserskom zatezanju i podmladjivanju vagine, ali neka treba dati sansu prvo organizmu da se sam vrati na mesto. Vec je bolje sigurno, jer je sex sad kao sto je bio. U pocetku je bilo, jel uso? [sm=smiley36.gif] a nije do njega veruj mi [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 17:55:14)

Moraš češće da se seksaš[sm=smiley36.gif] A osim vagine mogu da ti dam još hiljadu razloga za veću razliku ali to ćemo u drugoj temi[sm=smiley36.gif]




degu -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 19:19:57)

Ej svarno razmisljala sam, to su isti misici koji se kontrahuju za vreme orgazma zar ne? To moze da pomogne? Bas sam razmisljala o tome ali nisam nasla podatak. Ako je tako,nemam brige [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 19:23:35)

Pa daaa...hahaha.Zsto se ja sexam non stop.Ovaj kad zakuka ja kažem da mora zbog zdravstvenih razloga[sm=bravo.gif]hahahahaha




Duškić -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 19:25:41)

Haha..iskoristi savete iskusne nam Krin. [sm=smiley36.gif]
Sex sto vise. [sm=jezicek.gif]
Mozes malo i Kegelove vezbice.




krin 40 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 19:28:21)

Najbolji učinak je u toku sexa..ali ozbiljno[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 20:43:56)

Hahahaah, sjajno, ja sam bas mislila da rodim i trece ali tamo za nekih 5-7-8 godina...
Krin kad procitam tvoje postove 100% cu tako uraditi 😊
Prvo malo od trudnoca da odmorim i malo da se bacim u akciju, prijatnije je da se sexas kad nisi trudan, da budemo realni ...




krin 40 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 20:48:11)

Ja se "vesela" nisam ni sexala trudna.Zabranio mi dr.[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: oslabljeni misici posle poroda (6.9.2017 22:04:47)

Joj
Sad nadoknadi sve... 😂😂😂




krin 40 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (7.9.2017 8:45:25)

[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: oslabljeni misici posle poroda (20.2.2018 13:09:16)


IZVORNA PORUKA: degu

Ej svarno razmisljala sam, to su isti misici koji se kontrahuju za vreme orgazma zar ne? To moze da pomogne? Bas sam razmisljala o tome ali nisam nasla podatak. Ako je tako,nemam brige [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Ako nemas bas vremena non stop za to imas Koegelove vezbe za taj deo, tako se jacaju ti misici [sm=smiley36.gif]
Meni se i dalje desava kad se nakasljem ili bas zasmejem da..ostanem mokrih gacica [sm=jezicek.gif]

[sm=smiley13.gif]




Dragce86 -> RE: oslabljeni misici posle poroda (21.2.2018 14:47:58)

Hehehe, sta nas zene sve nece snaci... :(




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>