RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Cuftas -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (20.8.2011 0:03:29)

ista pesma kao kod vecine vas, zna da sam na forumu, da caskam sa zenama, povremeno ga obavestim kad se nesto lepo desi, uvalim mu nesto da pije jer sam to ovde procitala...ne bi taj citao sve ove nase "zenske stvari" ni da mu plate

i, da, mislim da voli sto sam ovde, jer sad mnogo vise volje imam, ne paranoisem kao pre.




mikica sa -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (20.8.2011 0:05:58)

zna da sam clan, ne virka dok kuckam i na pocetku je to za njega bilo "trla baba lan da joj prodje dan" dok se nije desilo par situacija kad je vidio da "moje zene" sa RR znaju dati bolji savjet nego neki pedijatri ovdje, tako da sad kad god nesto ne znamo odmah kaze "idi pitaj na forumu" [sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (20.8.2011 0:09:40)

Zna da sam na nekom "trudnickom forumu", nema pojma na kom, nema pojma koji mi je nik, ni sta se ovdje desava, i ne zanima ga sta ja pisem, pa sve da su muskarci umjesto vas zena [sm=smiley36.gif]
I ne zanima ga ne samo moj forum, nego internet komunikacije uopste. Komp je samo moj [sm=bravo.gif]

Ponekad me pita da li su mi se porodile drugarice, ili mu ja kazem za neku "masnu" foru sa ovih seksi tema, onda on kaze:"Oooo, zeno, nije mi taj tvoj forum ni malo naivan"[sm=smiley1.gif] Sa njim je, brate, siroka demokratija [sm=smiley1.gif]




vukosava -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (20.8.2011 2:05:30)

Ne zna uopste nit ga briga. Ni svoj mail ne cita, nit proverava fejsbuk. Operisan od digitalne komunikacije.




dunja RR -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (20.8.2011 2:52:12)

IZVORNA PORUKA: jabudic

Zna da sam na nekom "trudnickom forumu", nema pojma na kom, nema pojma koji mi je nik, ni sta se ovdje desava, i ne zanima ga sta ja pisem, pa sve da su muskarci umjesto vas zena [sm=smiley36.gif]
I ne zanima ga ne samo moj forum, nego internet komunikacije uopste. Komp je samo moj [sm=bravo.gif]

Ponekad me pita da li su mi se porodile drugarice, ili mu ja kazem za neku "masnu" foru sa ovih seksi tema, onda on kaze:"Oooo, zeno, nije mi taj tvoj forum ni malo naivan"[sm=smiley1.gif] Sa njim je, brate, siroka demokratija [sm=smiley1.gif]


Divni su nam muževi, i moj je vaki:)




Lilla -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (20.8.2011 13:33:59)

Moj zna za RR, ali ne zna za sve postove. Ne zbog toga sto ja ne zelim vec zato jer nije izrazio zelju da zna :)
Ponekad se desi da sjedne pored mene dok pisem ili citam nesto, i onda i on cita. Nekad kad je neki duzi post u pitanju kaze: "Ajd' mi ti procitaj, mrzi me, sitna su slova..."  Ne branim mu jer da zeli mogao bi se registrovati da ja ne znam i pratiti sta se pise i desava, ali znam da od toga nema nista.




maliska -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (14.9.2011 8:41:55)

Bolje da ga udarim mokrom krpom po glavi[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




hanka -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (14.9.2011 8:53:26)

Nema pojma i kad bi znao bilo bi mu sve jedno
Cak i profile na fb-u nemamo a mail koristi samo za limundo.
i za neku glupu "ceku" online [sm=smiley29.gif]




tina37 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (28.9.2011 11:01:36)

Cak ne zna ni sms da otkuca
IZVORNA PORUKA: vukosava

Ne zna uopste nit ga briga. Ni svoj mail ne cita, nit proverava fejsbuk. Operisan od digitalne komunikacije.





Anoniman -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (28.9.2011 11:07:46)

NEEEEEEEEEEEEEEEE!!! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




bea83 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (28.9.2011 11:14:15)

Zna da sam na RR koji je porodični forum i zna da sam upoznala divne ljude ovde, ali što bi znao svaki moj post?ko da mu prepričavam svaki telefonski razgovor?[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Znači odgovor je NE[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Ali često ume da kaže -da nije bilo tog tvog foruma dok smo pravili bebu, ko zna kad bi smo je napravili i kakve bi psihičke posledice ja trpeo[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]zna čovek da sam ovde skupljala savete i kukala na sav glas, a kući primenjivala sve što sam saznala i bila uvek raspoložena za akciju[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




d@d@ -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (28.9.2011 11:15:05)

Kao i kod vecine-zna za forum ali ne cita sta pisem!Drago mu je jer vise davim vas nego njega[sm=jezicek.gif]!Ponekad kada mi nesto nije jasno ili se uspanicim pita me sta kazu na forumu ili ima li neko slicno iskustvo....




Inica -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (28.9.2011 11:41:04)

Naravno da NE [sm=smiley36.gif]
Zna da sam na ovom forumu, itd, ali postove nikad nije video, niti ce :) Ja se ne mesam u njegove aktivnosti na netu, nema potrebe ni on u moje da se "petlja" :)




MarijaBg -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (28.9.2011 11:53:19)

Apsulutno ga ne zanima forum a jos manje moji postovi [sm=smiley36.gif]
Jedino kad imamo neki problemcic sa bebom, pita me sta kazu na RR [sm=smiley1.gif]




Dove -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (28.9.2011 12:08:49)

Ma u opste ga ne zanima sta ja trucam ovde.Kaze:"Ja znam da ti nemas sta pametno da kazes,samo davis te zene..."Jedino je iscitao temu MUSKA SAKA I MUSKI POLNI ORGAN,sit se ismejao i rekao:"Pa vi niste normalne!"[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




crazymama -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (26.10.2011 23:28:00)

moj takodje nije zainteresovan... ali obzirom sa su mu kompjuteri struka, ako mu dune moze sve zivo da nadje i iscita za 5 minuta :)
sta da vam kazem kad je jednom rekao "onaj tvoj forum KAJSIJICA" umesto RINGERAJA hahahahahaha :)




Shishica -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (19.1.2012 20:36:14)

[sm=smiley36.gif] Cuj, da li zna [sm=smiley36.gif]

Odreko bi me se kad bi sve procitao..kako pisem u svojim izlivima emocija.. Zna naravno za RR i zeza me kako ja imam: "Moje drugarice" - ruga mi se [sm=hudicek1.gif]




Alexxa -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (19.1.2012 20:37:58)

Zna, mora, kada mu prepričavam sve interesantno što pročitam, zanimlo to njega ili ne [sm=smiley36.gif]




Meisje -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (24.1.2012 15:56:08)

Ja sam samo na pocetku objasnila sta je ali mu ne pricam sta se desava,inace ne svidja mu se RR i cela ideja oko foruma...[sm=zmeden.gif]




branki* -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (24.1.2012 16:14:41)

ni mom muzu se ne svidja forum i sto je tu kuckam.ne zanima ga sta pisem,ali mi je rekao da ne stavljam nikakve slike.teorija zavere[sm=smiley29.gif]




MakiJ -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (24.1.2012 16:17:58)

Zna za forum ali mu nepricam sta pisem, nemora bas sve da zna[sm=smiley36.gif]




indy_25 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (24.1.2012 16:56:46)

Ne zna, a nekad bi tako voljela da zna jer mislim da bi tada malo bolje znao.




tanjica85 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (29.2.2012 9:35:40)

moj zna otprilike. i on je aktivan na forumima. ali mi takodje ne dozvoljava da stavljam slike, teorija zavere. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (9.4.2012 23:24:48)

Zna da piskaram sa crticama,ali ga ne zanima toliko da bi čitao [sm=smiley36.gif]
Doduše mnoge cure "zna" pošto mu stalno prepričavam [sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (9.4.2012 23:30:00)

Smara ga da sluša a ja bih tako rado da mu ponešto prepričam... Džaba kad ga ne zanima...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>