RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


veselicaa -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (26.1.2020 17:49:06)

Bubi šŸ¤£šŸ¤£Moj ne bi citao ne zanima ga.




Ivanka 75 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (26.1.2020 18:05:09)

Moj bi procitao  idamo bi mahnuo rukom u stilu "nisi normalna" šŸ˜Š




mikica88 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (3.10.2020 23:08:15)

Ne , ali kad sam dobila paket za trudnice, pitao mi je i objasnila sam mu.




jabudic -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (4.10.2020 13:18:12)

Zna da ima neki moj "trudnicki forum"  ali mm je takav tip da on ni sms ne bi pogledao sve da mu moj tel stoji u ruci, a ne da brlja po forumu. Tako nema pojma sta sam pisala.

A momak ni ne zna za forum, nisam mu jos rekla.




branki* -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (4.10.2020 14:29:53)

Ne zna...i ne volim to..ovde ja iznosim svoje misli zenski .kao kad bih sa drugaricama pricala i da mi muz sedi tu i slusa..ja to ne volim.




flamingos -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (4.10.2020 14:40:38)

Branki,pa gde si nam ti?ā¤

Zna da piŔem,ali ne čita,niti ga zanima.




jess021 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (4.10.2020 16:49:50)



IZVORNA PORUKA: jabudic

Zna da ima neki moj "trudnicki forum"  ali mm je takav tip da on ni sms ne bi pogledao sve da mu moj tel stoji u ruci, a ne da brlja po forumu. Tako nema pojma sta sam pisala.

A momak ni ne zna za forum, nisam mu jos rekla.



Jabudicu, nemoj mu ni recišŸ¤£




Queen Lady -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (13.10.2020 13:29:19)

MM i ne zna da cukam ovde. Kucakam ovde kada na poslu imam vremena i kada sam kod kuce sama ili ako izadjem na terasu da pijem kafu. A ne planiram da mu kazem jer bi verovatno rekao da je sve ovo glupost. Znao je kada sam se registrovala zbog trudnoce, i da sam povremeno svracala zbog tih stvari, ali za kucanje na forumu ne zna. Ovo je moje i ne planiram da delim to sa njim, jer on to ne razume. Tacka! [sm=smiley4.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]