RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Mala Elena -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (13.9.2014 15:57:48)

Njega to , za sada bar [sm=smiley36.gif], apsolutno ne zanima.[sm=smiley4.gif]




srculence25 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (13.9.2014 17:35:33)

naravno da nezna ovo su zenski razgovori [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




doktorkakristal -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (13.9.2014 17:45:13)

o gde iskopavate ove teme [sm=smiley36.gif]
zna za forum jer se redovno svadjamo oko lap topa,on hoce igrice ja na RR,ali ga ne zanima sta se tu pise,ponekad pita sta je tako zanimljivo kad se naglas smejem




Misha i Ljisha -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (13.9.2014 20:55:55)

nema pojma jer sam ja na rr uvece kad spava, ili rano ujutru, ili dok D spava. Zna za forum i zeza me naravno ali nema pojma sta piskaramo[sm=zz_ninja.png]




veselicaa -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (13.9.2014 20:58:17)

Apsolutno ga ne zanima,a i kada je on tu ja nisam za kompom.Rekla sam mu za forum rece "super" i toliko[sm=smiley36.gif]




Kata90 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (9.5.2015 19:18:02)

zna da ima dobrih viceva pa mu procitam,slike decice i beba je video par puta,nekad mu kazem kakva je nagradna igra po redu i DOSTA[sm=smiley1.gif]inace,bas nije zainteresovan.....




amdn -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (9.5.2015 19:31:55)

uglavnom zna koji recept postavim i kad mu procitam neki zanimljiv recept, neku anegdotu nekog klinca, ali generalno ga ne zanima posto je gamer :) da je u pitanju neka igrica i te kako bi ga zanimalo :)




Frcokla -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (9.5.2015 19:46:00)

Moj ne zna ni za jedan post konkretno, ali zna da piskaram nešto. Rekla sam mu da je to lepo sto žene međusobno razmenjujemo iskustva u vezi trudnoće, i on se slaže da je to lepo.




Bibilib -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (9.5.2015 19:47:21)

Moj ne zna jer ga to ne zanima,samo vidi da nesto kuckam...




nata11 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (9.5.2015 20:02:53)

Isto koliko ja znam o njegovim postovima na forumima o automobilima i gradjevinskim masinama.




mali_mis -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (10.5.2015 7:32:21)

Moj spijunira [sm=zz_ninja.png]
I kad vidi da sam napisala nesto sto mu ne odgovara, onda se duri [sm=jezicek.gif] I rekla sam mu sto puta da je to jako ruzno i nekulturno, al ne vredi.




jess021 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (10.5.2015 16:08:26)


IZVORNA PORUKA: nata11

Isto koliko ja znam o njegovim postovima na forumima o automobilima i gradjevinskim masinama.

Isto tako, s tim da je moj aktivan i na nekom poljoprivrednom forumu za maline i crne ribizle.




jovicaa -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (11.5.2015 15:20:43)

i ovako stalno nesto brbljam, samo mu fale i moji postovi sa rr[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (23.4.2016 12:55:57)

Hahaha, nasmejah se slatko nekim postovima...
Moj zna da sam na forumu, i zna da je forum o trudnoći i deci.




nikiteki -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (23.4.2016 13:34:10)

Zna da sam na forumu ali ne interesuje ga sta pisem




Anck Su Nmaun -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (22.10.2016 9:02:16)

Nie da ga interesuje sta toliko kuckam , ali ne pisem nista o cemu on nema pojma.

Mada da je obrnuto ja bih volela da znam [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (22.10.2016 9:09:46)

ne zna.zna da kuckam po forumu,nekad i pogleda nesto,nekad me i pita sta to toliko pisem,mada ne bih ni volela bas sve da zna sta pisem[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (22.10.2016 9:57:00)

zna da pisem, ali ne zna sta, a i da vidi nemam problem sa tim.




MasnaMasnica -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (22.10.2016 9:59:11)


IZVORNA PORUKA: isidora88

zna da pisem, ali ne zna sta, a i da vidi nemam problem sa tim.

Isto. S tim da zna sve moje drrugarice iz prve trudnice po prici.😊




IvanaSK RR -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (22.10.2016 10:04:57)

Mi bili sinoc kod drugarice sto se porodila pre dve nedelje, i ja kažem kako cu da je registrujem na forum, a on kaze njenom muzu "brate, to ti je tamo sekta". Juuuu, dobro ga nisam gadjala necim. Naravno, nije on mislio lose, ludak.
Ne zna za postove, jos cu bas da mu citam svaki koji napisem. A zna kako se forum zove, pa ako ga zanima nek cita.




Khaleesi -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (22.10.2016 13:17:43)

Moj zna da neato pisem stalno, a saa je vec malo i ljubomoran pa dobaci s vremena na vreme po nesto bzv vezano za kuckanje... Mucenik se plasi da nemam nekoga na netu[sm=smiley36.gif]
A zbog inata ne pita nista pa mu ni ne kazem sta pisem[sm=jezicek.gif]




suzi kju -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (22.10.2016 13:30:10)

Zna da sam na forumu, jer sam x korisnih informacija dobila baš ovde.
A ne zanima ga šta pišem, niti bi ušao da pročita, jer je taj na netu samo novine da pročita, i ništa više.
Pomagao mi je za neku nagradnu igru kliktanja [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (22.10.2016 17:33:06)

Ranije mi je bilo "frka" da li ce videti kad opletem po njemu, a sad me bas briga. Ako hoce da spijunira, nek spijunira, njegovo gubljenje vremena, ne moje.




mamin mish -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (22.10.2016 17:55:32)

Zna da sam na zenskom forumu ali ne zna sta pisem. Jednom me pirao sta toliko kuckam dala sam mu da procita. Samo se okrenuo i otisao to njega ne zanima.




Maraj -> RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase postove na RR (22.10.2016 22:19:25)

Ne zna. Zna da sam na forumu , ali ga ne zanima sta pisem




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>