RE: Kako ste ostale trudne? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


Anoniman -> RE: Kako ste ostale trudne? (23.4.2015 20:51:56)

[sm=jezicek.gif] ne zameram, i mm je dosao do tog zakljucka[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Kako ste ostale trudne? (23.4.2015 20:55:09)

UM mačkica naša [sm=smiley1.gif]




sonyasha -> RE: Kako ste ostale trudne? (23.4.2015 21:16:29)

GagaT, pročitala sam i skroz se raznežila! Mi smo od onih srećnika koji su posle 8 meseci ugledali crtice! Ali nikada neću da zaboravim tih 6 meseci (prva dva sam bila zbunjena :-D )agonije, čekanja, brojanja, osluškivanja tela i straha-najvećeg na svetu da naše molitve neće biti uslišene! Znam da je za mnoge čekalice ovo smešno kratko iščekivanje, ali uspela sam da dotaknem taj osećaj i ne prođe dan da ne zahvalim Bogu na detetu! Pratim na forumu sve naše stare čekalice(hrabre borce) i radujem se svakoj novoj bebici! :-*




Maraj -> RE: Kako ste ostale trudne? (24.4.2015 11:36:58)

Ja se radujem kada cujem da se neko nije pomucio oko [sm=rozacrtici.gif]
Mi se borismo nekih 6-7 godina i evo polako sada guramo 4.mesec. Samo treba biti uporan mada to je lako reci sad kada smo nakorak do cilja. Treba istrajati zajedno sa parterom u ovoj "borbi zivota"




jess021 -> RE: Kako ste ostale trudne? (24.4.2015 11:41:04)

I ja se radujem kad se neko ne muci oko toga, jer znam sta to znaci. Ali iskreno dok nisam bila trudna, imala sam utisak da su sve oko mene trudne, sem mene.
Pa ja nikad nisam uradila test za trudnocu, i isto tako znam gomilu trudnica ili majki koje ne znaju sta je beta.




Maraj -> RE: Kako ste ostale trudne? (29.4.2015 7:43:10)

Jao jess ja imam utisak da sam doktorirala ginekologiju kad cujem koliko zene veze nemaju, sto ti kazes ni beta ne znaju sta je.... al bar se nisu namucile ko nas dve. Kamo srece da i mi nismo imale problema ne bi se bunila da ni ja onda ne znam sta je beta




majared -> RE: Kako ste ostale trudne? (29.4.2015 8:19:16)

Ovog puta slucajno. MM se premisljao, oce nece, svaki mesec pomera za sledeci. I jos ja navaljivala u fazonu hajde bar da pocnemo da pokusavamo, pa neces iz prve da ubodes. Kad ono trt, pogodi ga bosanac ko prstom u ....

S druge strane, imala sam 4 trudnoce i samo jedno dete. Lako zatrudnim ali tesko odrzavam trudnoce. Da me neko ne shvati pogresno, muka je velika, bilo koje zene koja se toliko muci da dobije dete, bez obzira da li ne moze da yatrudni ili da odrzi trudnocu.

Blagoslovene su one kojima trudnoca nije drugo stanje




Maraj -> RE: Kako ste ostale trudne? (29.4.2015 8:21:13)

Majared [sm=bravo.gif] u potpunosti si upravu!




BubaBubica -> RE: Kako ste ostale trudne? (23.6.2015 10:51:23)

Ja sam ostajala trudna oba puta iz prve. [sm=bravo.gif] Ali zato nikad nam se nije desilo da sam slučajno ostala trudna, a ne koristimo zaštitu. Dobrog majstora sam upecala [sm=smiley36.gif] Videćemo ovog puta.




Lisa Simpson -> RE: Kako ste ostale trudne? (23.6.2015 13:43:52)

majared i ja se slažem u pozpunosti!




tuzna29 -> RE: Kako ste ostale trudne? (28.8.2015 1:31:06)

Drage mame i buduce mame posto ste na ovoj temi vec sve trudne moze li mi neka reci jel ostala trudna dan pre ovulacije? Tacnije neki test sto sam kupila jeftino preko neta uvek mi pokazuje dve crte drugu svetliju pa i na dan ovulacije kad sam imala dva dana onu rastegljivu sekret. Odnos sam imala jedan dan i tri dana pred ovulaciju pa me zanima jel neka od vas to pratila. Evo vec par meseci imam odnose nad i. Bukvalno ta tri dana kad treba da bude ovulacija al nisam vidjal tu sekret cesto i nisam zabebila godinu dana sad ce a sad ko za baksuz tad nisam imala odnos vec pre :( radila sam takodje 8do isto test na urin taj sa neta negativan :( Ako ima neka da zna da je zatrudnela pre te sekreti mnogo bi mi pomogla. Ljubim vas :*




ishler -> RE: Kako ste ostale trudne? (28.8.2015 20:38:41)

Ja Sam oba puta ostala ne planirano,cuvali smo se,a znam da mi je ovulacija oko desetog Dana odmah posle menstruacije i neka veze sa sekretom.




Buba Mira -> RE: Kako ste ostale trudne? (28.8.2015 23:08:28)

Kako sam ostala trudna? Pa seksala sam se [sm=smiley9.gif][sm=smiley4.gif]




dunja RR -> RE: Kako ste ostale trudne? (28.8.2015 23:11:08)

Ja nisam (seksala se) [sm=smiley36.gif], ali ostadoh trudna ;)




dunja RR -> RE: Kako ste ostale trudne? (28.8.2015 23:14:12)

Hihi, vidim Wiv piše nešto, jedva čekam da vidim šta :D




wivern -> RE: Kako ste ostale trudne? (28.8.2015 23:14:19)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja nisam (seksala se) [sm=smiley36.gif], ali ostadoh trudna ;)


Htedoh ovo da napisem, ali odustade.
Evo sad za mene copy-paste [sm=bravo.gif]




Buba Mira -> RE: Kako ste ostale trudne? (28.8.2015 23:18:39)

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja nisam (seksala se) [sm=smiley36.gif], ali ostadoh trudna ;)


Al priznaj da si prvo s mužićem vežbala za sve pare! [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Kako ste ostale trudne? (28.8.2015 23:28:08)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hihi, vidim Wiv piše nešto, jedva čekam da vidim šta :D


Hihihi nista, pustila sam prvo tebe [sm=smiley36.gif]

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja nisam (seksala se) [sm=smiley36.gif], ali ostadoh trudna ;)


Al priznaj da si prvo s mužićem vežbala za sve pare! [sm=smiley36.gif]



E ovo mnogo tesko kad treba da vezbas, meni se i smucilo [sm=zz_redcarded.png]




isidora88 -> RE: Kako ste ostale trudne? (22.12.2015 4:00:30)

Sa prvim sinom smo se pomucili, pratila sve simptome, otkrila problem, piskila lh tracice, pila caj od virka, dizala nogenu vis posle odnosa...
Sa drugim nemam pojma kako sam zatrudnela[sm=smiley36.gif]
Od porodjaja smo pazili, i kako nam.se omaklo nemam pojma, sve razmisljam da ja nisam mogla da zatrudnim sve te godine, ili se mm omaklo, iako on tvrdi da nije[sm=jezicek.gif], taj mesec smo samo jednom imali sex jer nije bio tu, i da zatrudnela sam kad sam trebala da dobijem.




IvanaSK RR -> RE: Kako ste ostale trudne? (26.3.2016 16:35:26)

Prva trudnoća se desila iz jednog odnosa ( dvanaesti dan ciklusa). Na drugoj trudnoći je radjeno, recimo, tri meseca, ali bas u vreme sredine ciklusa ili nismo imali odnose ili je muz radio, bio poslovno na putu...




Sanjalicaaa -> RE: Kako ste ostale trudne? (26.3.2016 17:07:01)

Prvi put iz prve, drugi put posle 3 meseca pokusavanja. Taj 3 mesec smo se bas trudili [sm=smiley36.gif]




sokimoki -> RE: Kako ste ostale trudne? (26.3.2016 19:08:48)


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Nakon 6 godina pokusavanja,VTO je urodla plodom [sm=duda.gif]

ista prica samo cini mi se suzi ima dve bebe a ja cekam jednu[sm=bravo.gif] da konacno upoznamo nasu radost i opustimo se...... dace Bog da sve bude dobro[sm=smiley1.gif]




nikiteki -> RE: Kako ste ostale trudne? (27.3.2016 9:57:03)

Sa prvim ostala sam posle tri godine trudna namucila sam se gde nisam isla sa drugim sam brzo ostala trudna a trece nisam ni planirala tad mislili smo kasnije i cuvali smo se a ja ostala trudna kako ne znam svi me sad zezaju mora da sam ostala od vetra [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Kako ste ostale trudne? (27.3.2016 10:30:48)

Drgi put iz prve,prestala sa tabletama u septembru a već u oktobru uhvatila zeku,dva-tri odnosa imali bez zaštite i eto ga.Već sam isala da sam prvi put iz drugog pokušaja,hvala Bogu lako zatrudnim.




tamara837 -> RE: Kako ste ostale trudne? (17.2.2017 13:48:47)

Od prvog dana veze se nismo cuvali dakle...nekih vec 9 god od toga 7 u braku ..2014 god VTO neuspjela svi koji su prosli znaju koliko je tu potrebno nalaza i dokumentacije zivaca itd..
i nakon toga nista se nije desavalo po tom pitanju ..kod supruga je losa pokretljivost itd.oktobar 2016 god pa i novembar mnogo privatnih obaveza putovanja slave.. kasni al pripisujem stresu oko selidbe u drugu drzavu ,mjenjanju zivotnih navika i sredine i na nagovor kume i kolegice uradim test dan pred polayak kao "Ajde nista ne boli" i ta daaaaaaaaaaa crvene dvije da crvenije nisu mogle....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>