RE: Opadanje kose (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


milicicak -> RE: Opadanje kose (21.12.2018 20:54:08)

Ja sam prestala da se cesljam... Tj, ocesljam se samo kad operem kosu... Ionako je stalno vezana. Ali sve jedno opada kao nenormalna. Danas sam i Vu iz usta morala da vadim moje dlake na sve strane su




Jekica86 -> RE: Opadanje kose (21.12.2018 20:59:00)

Merz su stvarno super. Koristila sam ih i kosa i nokti vidno bolji.




Maraj -> RE: Opadanje kose (21.12.2018 21:07:28)

Mili S i ja spavamo u bracnom krevetu. Ujutru pre nego namestim krevet, pokupim prvo moje dlake iz kreveta. Ma uzas koliko ih ima...




Sanidej -> RE: Opadanje kose (24.2.2019 17:46:42)

Merz Special drazeje su odlicne kao suplement, za izrazeno opadanje kose preporucujem Pantogar, koji je inace registrovan kao lek za ovu indikaciju.




Maraj -> RE: Opadanje kose (25.2.2019 10:16:15)

Ja da se upisem da je kosa konacno prestala da opada [sm=smiley1.gif]
Pocela je 3 meseca nakon porpdjaja jezivo da opada. Prestala kada je S napunila 7 meseci. Tada sam otprilike i dobila 1.cikus nakon porodjaja pa mozda i to ima udela.




mirana1 -> RE: Opadanje kose (25.2.2019 11:37:24)

Meni je 6 punih mes.opadala kosa nakon porodjaja.
Koristila sve moguce sampone ali mislim da treba vremena.




Maraj -> RE: Opadanje kose (25.2.2019 12:40:38)

Ma ja bila i kod frizera. Ne vredi. Dok se ne zavrsi ciklus opadanja, ni jedan preparat joj ne može pomoci...
Zato sad imam sitne antenice po glavi [sm=smiley36.gif] bas je krenula da raste nova...




Sanidej -> RE: Opadanje kose (25.2.2019 12:46:10)

Dok je fiziolosko opadanje kose u pitanju, nema problema. Nije dobro ako se prolongira. Ja sam za terapiju "iznutra", mislim da od sampona nema neke koristi.




MLH1987 -> RE: Opadanje kose (22.3.2019 11:24:02)

Poz.  Nisam citala sve od pocetka, ali zanima me da li je iko imao problema sa opadanjem kose u trudnoci. Meni je krenula opadati 2 mjeseca pred termin! Pocela je u medjuvremenu rasti nova, ali i dalje opada kao luda... doktor kaze da bi to moglo biti hormonalno, ili upalno... da li je neko imao slicnu situaciju!? Hvala  😖😖😖




vocicana -> RE: Opadanje kose (22.3.2019 12:06:29)

MLH to bas I nije regularna situacija, ne znam sta bih ti rekla, meni je strasno opadala nakon porodjaja, ali bas tako nisam sigurna. Moguce je da je upalno I hormonski, ali za to se moras za pocetak javiti dermatovenerologu.




MLH1987 -> RE: Opadanje kose (22.3.2019 12:20:58)

Pa tako cu i napraviti kad se porodim, imam jos par dana do poroda, pa cu da vidim sta ce se desiti kad poslije poroda. Tjesi me jedino to sto je vrlo brzo pocela rasti nova kosa ostre sitne dlakice iz tjemena na cijeloj glavi...  Doktor su mi rekli da nije nista strasno, ipak je kao drugo stanje...😖😖😖 u svakom slucaju hvala na brzom odgovoru, i dalje se nadam da ce se neko javiti sa istim slucajem.🤗🤗🤗




vocicana -> RE: Opadanje kose (22.3.2019 12:28:29)

[sm=smiley31.gif]




Sanidej -> RE: Opadanje kose (22.3.2019 12:44:47)

Meni opada inace dosta, a tokom trudnoce i mesecima posle jos je izrazenije. Pantogar je bas lek za to, ali nije svima pristupacan.




MLH1987 -> RE: Opadanje kose (22.3.2019 14:13:24)

Aha, meni je kosa inace jako gusta i sve do unazad dva mjeseca bila vec pregusta kako to u trudnoci i biva, jer mi je tako bilo i u prvoj,  i onda samo odjednom pocetkom 8. mjeseca pojavi mi se pecat na glavi i generalno podje opadati. Poslije toga sam bila bolesna imala upalu sinusa i rekli su mi da mi to moze biti od nekog upaljenog zuba i generalno upale, jer mi je i sedimentacija bila visoka ili od niskog zeljeza ...  bebac je ugl dobro, pa ostale pretrage, kao i posjet dermatologu a i  zubaru vezano za snimanje vilice cu obaviti poslije poroda, ako je nesto od tog uzrocnik... iako se nekako nadam da ce sa porodom stati opadanje kao sto su doktori i rekli 😥😥😥




MLH1987 -> RE: Opadanje kose (22.3.2019 14:15:18)

Aha, meni je kosa inace jako gusta i sve do unazad dva mjeseca bila vec pregusta kako to u trudnoci i biva, jer mi je tako bilo i u prvoj,  i onda samo odjednom pocetkom 8. mjeseca pojavi mi se pecat na glavi i generalno podje opadati. Poslije toga sam bila bolesna imala upalu sinusa i rekli su mi da mi to moze biti od nekog upaljenog zuba i generalno upale, jer mi je i sedimentacija bila visoka ili od niskog zeljeza ...  bebac je ugl dobro, pa ostale pretrage, kao i posjet dermatologu a i  zubaru vezano za snimanje vilice cu obaviti poslije poroda, ako je nesto od tog uzrocnik... iako se nekako nadam da ce sa porodom stati opadanje kao sto su doktori i rekli 😥😥😥




Olga75 -> RE: Opadanje kose (22.3.2019 14:17:50)


IZVORNA PORUKA: MLH1987

Poz.  Nisam citala sve od pocetka, ali zanima me da li je iko imao problema sa opadanjem kose u trudnoci. Meni je krenula opadati 2 mjeseca pred termin! Pocela je u medjuvremenu rasti nova, ali i dalje opada kao luda... doktor kaze da bi to moglo biti hormonalno, ili upalno... da li je neko imao slicnu situaciju!? Hvala  😖😖😖

Sve mi smo imale problem opadanja kose. Kad se porodiš i prođe neko malo vreme a onoooo, čini ti se sva kosa na češlju ostala [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Opadanje kose (22.3.2019 14:20:02)


IZVORNA PORUKA: MLH1987

 i onda samo odjednom pocetkom 8. mjeseca pojavi mi se pecat na glavi i generalno podje opadati. Poslije toga sam bila bolesna imala upalu sinusa i rekli su mi da mi to moze biti od nekog upaljenog zuba i generalno upale, jer mi je i sedimentacija bila visoka ili od niskog zeljeza ...  bebac je ugl dobro, pa ostale pretrage, kao i posjet dermatologu a i  zubaru vezano za snimanje vilice cu obaviti poslije poroda, ako je nesto od tog uzrocnik... iako se nekako nadam da ce sa porodom stati opadanje kao sto su doktori i rekli 😥😥😥

Može to biti i alopecija. Za te probleme treba ipak konsultovati dermatologa




MimaKos -> RE: Opadanje kose (11.7.2019 17:50:00)

Ja se opet vracam na ovu temu, ali moja opet opada, pa stane, pa opada.. ne znam vise sta da uradim, i fitoval pijem i kao da poboljsa malo pa stane..





doramar11 -> RE: Opadanje kose (11.7.2019 18:10:51)

Poset_i detmatologa.




MimaKos -> RE: Opadanje kose (11.7.2019 18:12:56)

Hormonski je posle porodjaja ali me izludjuje!





Slavkic -> RE: Opadanje kose (12.12.2019 11:34:44)

Meni kosa nikad bolja bila nije nego posle porodjaja





Khaleesi -> RE: Opadanje kose (12.12.2019 15:21:21)

Meni je bila super u trudnoci. Posle 6 mes od porodjalja je pocela da opada





Milica911 -> RE: Opadanje kose (12.12.2019 15:40:15)

Meni je 3 meseca nakon porodjaja pocela da opada i nekih 5 meseci je to trajalo,ali za to vreme pocinje nova kosa da raste




Filadendronka -> RE: Opadanje kose (12.12.2019 15:51:14)


I meni isto. Oba puta tri meseca nakon porodjaja i trajalo isto par meseci. Prvi put svasta mazala i pokusavala da sprecim, drugi put nista. Kosa se obnovila sama od sebe. 
IZVORNA PORUKA: Milica911

Meni je 3 meseca nakon porodjaja pocela da opada i nekih 5 meseci je to trajalo,ali za to vreme pocinje nova kosa da raste






mama Jo -> RE: Opadanje kose (13.12.2019 8:36:07)

Isto kao kod Fil. Oko 3.meseca opadanje katastrofa. Sad drugi put nista nisam koristila i prestalo je. Pocela ona nova kosica da izrasta.
Pisale su zene bas ovdd mislim za onu mesavinu pantenol, ad kapi i svasta jos




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>