RE: Opadanje kose (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


Nensi* -> RE: Opadanje kose (7.3.2011 9:11:50)


IZVORNA PORUKA: lesica

Meni je kosa pocela da opada dva meseca nakon porodjaja i nenormalno je trajalo neka 3-4 meseca a sad mi je puna glava nove kose koja je neka 3-4 cm duzine... Mnogo je smesno i bezveze-toliko da mi dodje da se osisam skroz kratko ne bi li izjednacila sve. Ali kad se setim muka pustanja iste [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Uglavnom,kada sam pocela da pijem gvozdje stanje sa opadanjem se jako poboljsalo.


Ovo imam i ja ali mi i dalje opada...




lesica -> RE: Opadanje kose (7.3.2011 9:16:35)

Ma meni sad i ne opada otkako pijem ferum,folnu kiselinu i vitamin C,ali me uzasno nerviraju ti cuperci.




Anoniman -> RE: Opadanje kose (7.3.2011 9:18:05)

I meni je užasno opadala kosa. Mislila sam da ću ostati ćelava. Sad, 9 meseci nakon porodjaja, mi ne opada. Nisam koristila nikakve preparate za kosu. Samo svako jutro pijem oligovit, i gvoždje mi se vratilo na normalu.




Nensi* -> RE: Opadanje kose (7.3.2011 9:21:06)

Ja cu sutra znati kakvo mi je gvozdje pa cu videti da li nesto treba da pijem..




Jele -> RE: Opadanje kose (14.3.2011 10:11:51)

Kosa mi i dalje nenormalno opada i jako me nervira kada se probudim a ono kosa svuda po krevetu... Sad ću da je držim non-stop vezanu.




Anoniman -> RE: Opadanje kose (14.3.2011 10:14:33)

Jele , i sa vezanom će ti isto biti , znam po sebi ... [sm=smiley13.gif]




Jele -> RE: Opadanje kose (14.3.2011 10:17:33)


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jele , i sa vezanom će ti isto biti , znam po sebi ... [sm=smiley13.gif]


Ma znam, ali bar da je nekako zadržim da ne pada po kući, ne mogu stalno da skupljam...




Anoniman -> RE: Opadanje kose (14.3.2011 10:22:00)

Meni je kosa non stop vezana , i nema gde nema dlaka ... Svuda , da poludiš ... A kada vidim u Nininim stvarima , nervni slom dobijem !




Anoniman -> RE: Opadanje kose (14.3.2011 10:23:35)

Za opadanje kose sam koristila medicinski sampon Mikoseb. Probajte sa tim meni je pomoglo.




Jele -> RE: Opadanje kose (14.3.2011 10:24:26)

Ja kad vidim u dekolteu kad treba da dojim strahinju, a vlasi se zalepile na one lepljive trakice od tupfera za grudi, odlepim...




Anoniman -> RE: Opadanje kose (14.3.2011 10:24:51)

Da , Mikoseb može pomoći ako je gvožđe u krvi ok ... Meni je nisko , stoga - ništa sem Fe .




Jele -> RE: Opadanje kose (14.3.2011 10:25:16)


IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Za opadanje kose sam koristila medicinski sampon Mikoseb. Probajte sa tim meni je pomoglo.


Ću da probam, sve sam mislila staće samo od sebe...




Ana RR -> RE: Opadanje kose (14.3.2011 10:26:49)

Jele, meni je mnooogo pomogao onaj pravljeni medicinski šampon (plavi kosili, pantenol, uljane ad kapi, rastvor koprive).




maslachak -> RE: Opadanje kose (18.3.2011 13:22:00)

i ja mislim da smuckam taj sampon,mada zbog gvozdja pijem opet kapi koprive..mozda pomognu..[sm=smiley13.gif]
a taman sam pomislila kad nije do sad pocela d aopada ni nece,kad ono..doduse pocelo je prolece,meni na prolece svakako kosa malo vise opada [sm=zmeden.gif] ala se tesim!! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




jovicaa -> RE: Opadanje kose (18.3.2011 13:46:17)

i meni je pocela da opada, ali umereno. probajte neke vitamine za kosu, ja sam samo dojila do pre neki dan pa mi ne opada jako!  koristim merz spezial tablete.. a ne znam kakve su druge.




ivaj -> RE: Opadanje kose (19.3.2011 10:08:56)

Ja mislim da cu uskoro ostati celava[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Eto toliko mi opada kosa u poslednje vreme.




maslachak -> RE: Opadanje kose (21.3.2011 13:06:06)

evo ja malopre oprala kosu kad onooo [sm=smiley3.gif][sm=smiley3.gif][sm=smiley3.gif]

uzas,ostacu bez kose..





jovicaa -> RE: Opadanje kose (21.3.2011 13:47:23)

ma vitamini zene, vitamini!!! morate da delujete iznutra.. meni opada sve vise, ali za sada u granicama normale




mati -> RE: Opadanje kose (21.3.2011 14:11:11)

Ja recimo nemam problema sa vitaminima i  gvozdje mi je jos od trudnoce iznad gornje granice. A kosa mi je bas puno opadala, da sam je skupljala imala bi za jednu kvalitetnu periku. Tek u poslednje dve nedelje je prestala tako puno da mi opada.  A tek kad naletim na dlaku medju Matinim stvarima ili par puta u pelenici, iako  toliko pazim na to i po sto puta proveravam... Bas mi je bilo tesko...




nencydrew -> RE: Opadanje kose (25.3.2011 13:13:40)

Mislim da je svaki šampon samo privremeno rešenje.

To je prirodan proces-jer kosa u trudnoći ne opada, zbog hormaona, pa se posle sve nadoknadi.meni je opadala 3 godine!A inače je jako kvalitetna i gusta-svi mi kažu da je imam za 2 osobe.

Ali više nije tako, šmrc.Sad je onako normalne gustine




usamljena -> RE: Opadanje kose (25.3.2011 16:30:28)

Da se ja javim opet [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Kod mene poboljsanje. Pijem multivitamine, kupinovo vino i osisala sam se skroooz kratko. Ako nista, kosa mi ne opada tako mnogo kao pre




*Alexx* -> RE: Opadanje kose (25.3.2011 16:36:55)

IZVORNA PORUKA: usamljena

Da se ja javim opet [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Kod mene poboljsanje. Pijem multivitamine, kupinovo vino i osisala sam se skroooz kratko. Ako nista, kosa mi ne opada tako mnogo kao pre


To je bilo i moje rešenje (šišanje [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]). Sad sam rešila da ponovo puštam, dosadilo mi. Daj slikicu u Frizurama!




usamljena -> RE: Opadanje kose (25.3.2011 16:49:38)

Imam samo jednu ali je tamna, uvece sam se slikala, a i boja tamna pa nije bas ... Ali je kao kod malog misa(mislim da se forumasica tako zove), ono kratko, jedna strana kraca- jedna duza. Ma stavim kad se malo doteram [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
A mnogo mi je lakse sa kracom kosom




nencydrew -> RE: Opadanje kose (25.3.2011 23:34:31)

Baš ću da probam kupinovo vino!





mati -> RE: Opadanje kose (29.3.2011 1:33:23)

I kod mene poboljsanje... Osisala sam se, i to sigurno 6-7 cm, i kao nema dlaka, za sad. A pre toga sam sapusila odvod u tus kabini, iako ne bacam dlake tu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>