RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zabavište i čuvanje deteta



Poruka


Figaro88 -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (21.1.2016 14:02:41)

I mi smo dobili cd sa nekih dvadesetak slika i jednu uradjenu sa svima.Isto je kofer bio spakovan sa spiskom sta su poneli i nista ne fali od stvari.Andrea kaze da je vaspitacica stalno bila sa njima,spavali su svi u jednoj sobi,njih 5 je samo islo,tako da su ih bas pazili.A odusevljena je i rekreatorima koji rade tamo.Dzabe sam brinula [sm=smiley36.gif] Sledece godine kaze opet ide[sm=smiley1.gif]




cockic -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (21.1.2016 23:31:21)

i sinu je i sad bilo lepo i na ovoj drugoj ekskirziji krajem decembra je isao[sm=smiley1.gif] zaodovoljan on,a i mi.cula se sa njima drugi dan isto nije imao vremena da prica.bitno da mi kaze da mu je lepo i da je dobro.tako da smo se za tih 7 dana cusmo dva puta nema potrebe vise.tj da je bilo vaspitatcica bi rekla zovite.mi smo imali komunikaciju preko vibera more slika sa lica mesta gde god setali slikali su se[sm=smiley1.gif]




Zemunka85 -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (8.4.2016 14:05:02)

Kada sam vec krenula redom da svuda pribelezim sta ima novo :D.
LM i mi se prijavili za letovanje, idu na Javor i svi jeeeeeeedva cekamo [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (28.4.2017 11:37:36)

Mi idemo na drugu predskolsku ekskurziju. Sad u sredu idu u Zoo vrt u Jagodinu i u muzej vostanih figura. Gde idete vi?




Zemunka85 -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (28.4.2017 14:36:39)

Uh ja sam ovo pisala prosle godine. Ta letnja ekskurzija je odlozena. Kao i ovogodisnja - letnja. Valjda tada deca idu sa roditeljima.
Ali je isla na zimovanje, sad u Februaru prvi put, na Divcibare 7 dana. Imala je tacko 4,5god.
Sve je super proslo, lepo se provela, poslednja 2 dana je imala krizicu, jednom plakala preko telefona, ali je sve proslo u najboljem redu.
Ali nisam sigurna koliko je njoj to ziasta sve svidelo, jer sada kada ej pitam za sledeci put nece.

Inace oni vec 2god idu na Avalu jednom nedeljno po ceo dan i cesto idu na izlete te jednodnevne, za Uskrs su isli na Bucin Salas kod Temerina.
To voli i hoce. Ali ovo na duze, vise ne [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (28.4.2017 15:03:58)

Kod T u grupi su isli vise puta ali samo po jedan dan. H
Bas sad u maju obe idu na ekskurziju.




Mariya -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (16.6.2017 5:38:52)

Moja Lu je bila u maju na prvoj ekskurziji sa vrtićem. Išli su na Palić u Zoo vrt, restoran na ručak pa igralište.




Sanjica26 RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (16.6.2017 7:37:22)

I T je isla pre dva meseca na ekskurziju. To joj je bilo drugi put. Isli su u Zoo vrt i muzej vostanih figura. Tamo su i ruckali.




vikiveki -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (16.6.2017 8:10:19)

Kod nas ne organizuju te ekskurzije u predškolskom:( nisam sigurna zašto je tako,ali od starijih sam čula da su i ovde pre išli na ekskurzije




IvanaSK RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (16.6.2017 8:37:32)

Sin nije isao u predskolskom, malo ih se prijavilo. Isao je pre toga sa vrtićem na Bukulju i Zlatibor. Oduševljen uvek bio. Voli on da putuje i da se druzi.




Sanjalicaaa -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (16.6.2017 11:33:07)

Naš vrtić nema rekreativu nastavu, ali imaju neke mini ekskurzije. Vodili su ih u zadnjih šest meseci na Adu i na Avalu.




Anck Su Nmaun -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 20:26:22)

Sad su kod nas prijave za petodnevnu ekskurziju, mislila sam se al mi je rano.
Malo mi je krivo ali...ipak sam odustala.




isidora88 -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 20:37:44)

Sin je u predskolskom isao na 5 dana na Gucevu i super mu je bilo. Sad ide na Oplenac, program ekskurzije ne prilici deci ali svi idu pa da se ne izdvaja, a i on jedva ceka




Ana RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 20:41:07)

Tema za mene... u narednih nekoliko dana treba da odlučimo da li šaljemo dete na zimovanje sa vrtićem. On kaže kako hoće da ide, ali on je dete koje bez mene ne može da zaspi.. Letos je jako želeo da prespava kod kumova, sam je insistirao, da bi ga kum u 3 ujutru dovezao kući. Volela bih da ide i da mu bude lepo sa drugarima ali ne mogu da dopustim da platim za zimovanje a da on posle jednog dana kuka da dođe kući. Uopšte nisam pametna.




IvanaSK RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 20:43:50)

Ana, nek kuka. To nek rese vaspitacice [sm=smiley36.gif] Jedino što ti ne bih preporučila je da se cujes sa njim, naročito ne uvece.




Anck Su Nmaun -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 20:43:53)

Joj Ana ja se ne bih usudila.
Bas sam htela da napisem da dodta zavisi i kakvo je dete.
Po meni je T prosle god kao predskolac bila mnogo zrelija nego sad H. Ne znam zasto.
I sad kad nesto treba da urade a traze mene samo im prebacujem kako bi isle na ekskurziju a ne znate ovo il ono.
Sta znam...bice vremena. Vidim to je sad postalo moderno, svake godine ima ponuda a ne kao kad smo mi bili mali.




Ana RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 20:46:25)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ana, nek kuka. To nek rese vaspitacice [sm=smiley36.gif] Jedino što ti ne bih preporučila je da se cujes sa njim, naročito ne uvece.


Joj draga, ne mogu ja to tako, zaista. Volela bih da je spreman i da ide bez problema. Ovako će i meni i njemu biti teško.




Ana RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 20:49:18)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sta znam...bice vremena. Vidim to je sad postalo moderno, svake godine ima ponuda a ne kao kad smo mi bili mali.


Da. I mm kaže da nije išao u predškolskoj, tek negde u 3. ili 4. razredu.




Anck Su Nmaun -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 20:50:59)

Pa da , kod nas je bila prva ponuda u 4 razredu tek i posle na maturi.




isidora88 -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 21:11:23)

Ja sa vrticem isla i na zimovanja i na letovanja. Od 1-4.og osnovne smo imali skolu u prirodi na 7 dana, a posle ekskurzije od par dana.




Ana RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 21:32:42)

Ja nisam išla u vrtić pa ne znam da li je tada bilo ekskurzija. U predškolskoj ne znam da li smo imali, ne sećam se. Posle se išlo u 2. ili 3. razredu.




Sanjica26 RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (2.11.2017 21:53:07)


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ana, nek kuka. To nek rese vaspitacice [sm=smiley36.gif] Jedino što ti ne bih preporučila je da se cujes sa njim, naročito ne uvece.


Joj draga, ne mogu ja to tako, zaista. Volela bih da je spreman i da ide bez problema. Ovako će i meni i njemu biti teško.

Ovako i ja razmisljam. Nisam se usudila, jer znam da bi uvece bio haos. Ne bih ja nju zvala uvece. To sam vec iskusila kad je isla kod mojih.
Ona je htela, pa nije htela. Na kraju sam presekla i nije otisla.




Peace* -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (3.11.2017 8:27:13)

Sasvim je drugačije kada decu ostavljate kod babe koja je sama po sebi emotivna na tužno unuče, i kod babe nema drugara, i drugačije je kada ih šaljete sa njihovim drugarima, gde njih 5-6 spavaju zajedno u sobi, spoje se kreveti, prelaze jedno drugom u krevet tokom noći, zezaju vaspitačice, cele dane se igraju.
Moji su obojica išli na ekskurzije u predsškolskom, 6 dana na Gučevu (ili 6 noći... ne sećam se, nije ni bitno).
Decu nismo mogli da čujemo, a vaspitačice smo mogli zvati kad god hoćemo, ali da ne bismo remetili dnevni ritam, predloženo je da zovemo oko 22h.
Deca su se vratila zadovoljna. Moji su obojica bili tužni što nije trajalo duže. Da li smo im nedostajali? Jesmo. Da li bi išli ponovo? Bi.

Međutim!!! Da li bih ih pustila na zimovanje? Ne. Smatram da nisu sposobni dovoljno da se obuku i ne nazebu. [sm=smiley4.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (3.11.2017 8:34:25)

Jao zimovanje definitivno ne bih.
Oblacenje, da li su mokri il nisu, oni sami nemaju osecaj za neke stvari.

A ovo za bake i deke se slazem. Skoz drugacije nego sa drugarima!




Sanjica26 RR -> RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu (3.11.2017 8:49:10)

Sve si u pravu Peace. Ali eto mi majke umemo malo da preterujemo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>