RE: Rekreativna nastava (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 11:48:41)

Devojke, koliko ste placale rekreativnu?


Kod T je rekreativna( iznenada) 25000 nedelju na Kopaoniku. Da li je to skupo? Nemam predstavu, a cini mi se da jeste. 




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 11:53:52)

Mi smo šest noćenja na Goču platili malo manje od 18000. Na šest rata. Za džeparac smo dali po 2000 ali ona nije potrošila sve ( vratila je oko 800 i to ubacila u kasicu)




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 11:58:28)

Skupo je..moja T je isla za 3250 na Divcibare,7 noci,ali to je Pancevacko odmaraliste..a za Joku Tara,5 noci je 15.750.




Sanjica26 RR -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 12:07:05)

Definitivno cemo odustati. Preskupo je. Mislim mozemo da skupimo pare, ali ovo je bezobrazno. Nesto sto se predlozilo jednoj skoli, prebaceno je na nasu skolu jer je tamo slab odziv. A receno je da nema rekreativne.




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 12:15:40)

Skupo je..a kad se ide? Zima prosla,sta ce tamo u prolece i leto .




Sanjica26 RR -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 12:19:46)

Ide se krajem maja. Na stranu sto je prolece, nego sto treba puno toga da joj kupim. Svasta joj fali.




Ana RR -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 12:28:20)

Sanjice, Markovo odeljenje ide u Maju u Soko Banju, 7 dana 22 hiljade. Mislim da su cene uvek tu negde.




bubulence -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 12:46:01)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Devojke, koliko ste placale rekreativnu?


Kod T je rekreativna( iznenada) 25000 nedelju na Kopaoniku. Da li je to skupo? Nemam predstavu, a cini mi se da jeste. 


Meni je preskupo! Osecala bih se kao ovca za sisanje... 




AnaTamara -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 13:04:21)

Kod nas je Zlatibor bio 16990, 7 noci, 8 dana, na 8 rata, i to od 23.februara, ipak u toku sezone. Mislim da je mnogo, bez obzira na koliko rata.




Sanjica26 RR -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 13:05:19)

Evo dobih papir. Ukupno je 22.000 





Ana RR -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 13:11:46)

Kod nas je i u vrtiću bila takva cena. Mi u Bg smo ovce [sm=smiley36.gif] moje dete nije išlo ni tada niti hoće sada.





Sanjica26 RR -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 13:16:34)

Moja T bas želi da ide. Videcemo da li cemo je poslati.




Tiziana -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 13:20:31)

Kod nas je u vrticu bilo 18 000,sad u skoli je oko 24000 na 8 rata. 





bubulence -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 14:13:49)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kod nas je i u vrtiću bila takva cena. Mi u Bg smo ovce [sm=smiley36.gif] moje dete nije išlo ni tada niti hoće sada.





Ancice pa hajde reci da nije previse!? Toliko može da kosta more za dve osobe van sezone... Ni oni ne idu u jeku sezone, nego kada nema guzve.. 




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 14:14:38)

Pazi,ja sam sa T imala razgovor,oko zelja i mogucnosti,idu sad na jedan dan u Pecince,2500din.rekla sam da ne moze..plakala je,idu svi..reko isla si,idemo sad u Hr,bili na Avali,idemo na Oplenac..Kopaonik mi jr vise za zimu sta da rade kad nema snega...onda kad je zima trrba i ski odelo,2 para cizama,sve to dodatno kosta....sta znam,vidi,ako joj se bas ide,ako se prijave deca..meni je i ovih 16.000 puno,ali to je za njih dozivljaj..




Tiziana -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 19:51:29)

Jeste, mnogo je, pogotovu kad ih je dvoje i vise. Mi smo u mogucnosti, na rate :-) i icice. Trudimo se  da uvek idu jer sto kaze Von znaci im, raduju se, to im je veliki dozivljaj. 





Ana RR -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 21:04:26)


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kod nas je i u vrtiću bila takva cena. Mi u Bg smo ovce [sm=smiley36.gif] moje dete nije išlo ni tada niti hoće sada.





Ancice pa hajde reci da nije previse!? Toliko može da kosta more za dve osobe van sezone... Ni oni ne idu u jeku sezone, nego kada nema guzve.. 


Ma kako nije previše? Za te pare možemo svo troje otići negde na par dana. Ali ne govorim ja to pred njim, nije isto sa nama i sa drugarima, sve ja to znam. Ali on neće. Tj on bi išao ali da se uveče vrati kući. Pa ne može, dečko. Ili ideš ili ne ideš.
Sinoć ga je mm zezao kako idem u London na 3 dana zbog posla. On je uvenuo, oči pune suza. Sat vremena je bio kao pogubljen. Ispitivao me koliko traje let avionom, pa zašto ja idem, zašto moja boss ne dođe ovde... na mukama dete. I kad smo legli ja mu kažem da ne idem nigde, pa ljudi moji kakav je to skok bio, samo se bacio na mene i zagrlio me. Kaže srećan sam što ne ideš. Ja ne znam šta ću sa njim, što je stariji sve je gori.




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 21:15:23)

Napisala post i nestane mi..Mamini sinovi,pisali smo gore vec..nisu spremni na odvajanje,mazulje ugadja im se.a majke u strahu kako ce se snaci. Imam i ja sina,videcemo sve..Neka su mazni,ali da nauce da se snalaze,bore,a ne da cekaju na roditelje..i to se tamo uci. Tiziana,i mi zivimo na rate..sad i knjige..





pari -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 21:17:57)

Za sad je bio samo na jednodnevnom izletu,to voli...e sad,sta bi bilo na vise dana,nemam pojma...nije ni kod bake i dede isao sam...




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (12.4.2019 11:01:44)

Pada im sneg na Tari,spakovala sam joj ski pantalone,ali po slikama vidim da su unutra. Imaju dobre animatore,pa se igraju.Hrana im je odlicna,kaze vaspitacica da im je prelepo. 




Sanjica26 RR -> RE: Rekreativna nastava (12.4.2019 15:32:05)

Mi smo presekli i T saljemo na rekreativnu. Najvise smo odlucili jer T zeli. Ona je uvek nesigurna a sada je sto puta rekla da bi volela da ide i bas se raduje. [sm=smiley1.gif]Sad treba da joj kupimo dosta toga, jer joj fali.




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava (13.4.2019 17:38:28)

Sanjice, nemoj da pakuješ sve novo, hoće oni i da se pogube da nije njihovo [sm=smiley36.gif]
Pakuj je ko Von što je pakovala sve po vrećama, ima kod kineza da se kupe one kese sa "onim" pa lepo spakuješ za dan i naravno par stvari za svaki slučaj ( veš, čarape) ono što može da se pokvasi.
Ja sam pakovala u kolone ali M je "velika" pa se smašla iako je prvi put išla sama u tuđi svet [sm=smiley29.gif]
I obaaavezno : nikako na tuđi jastuk i niko na njen jastuk!




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (13.4.2019 17:49:47)

Neka si je Sanjice pustila,stisnucete se. Ne kupuj previse novo,bas da ne bi izgubila...a i da se ne pocepa..ja sam sve staro spakovala.tj.njsam kupovala...




Sanjica26 RR -> RE: Rekreativna nastava (13.4.2019 22:11:58)

IZVORNA PORUKA: Olga75

Sanjice, nemoj da pakuješ sve novo, hoće oni i da se pogube da nije njihovo [sm=smiley36.gif]
Pakuj je ko Von što je pakovala sve po vrećama, ima kod kineza da se kupe one kese sa "onim" pa lepo spakuješ za dan i naravno par stvari za svaki slučaj ( veš, čarape) ono što može da se pokvasi.
Ja sam pakovala u kolone ali M je "velika" pa se smašla iako je prvi put išla sama u tuđi svet [sm=smiley29.gif]
I obaaavezno : nikako na tuđi jastuk i niko na njen jastuk!


Olga, u principu sve joj je omalilo. Slabo ima npr trenerki, jer uglavnom nosi helenke. Danas mi je sestra dala ski pantalone za svaki slucaj. Sa ovim vremenom nisi siguran, [sm=smiley29.gif]
I planirala sam da joj spakujem po kesama sta treba da obuce svaki dan. Mada, ona sama bira sebi kad ide u skolu. Ovako ce joj biti lakse da ne razmišlja o tome.
Danas mi baš kaže: "Jedva cekam da idem na rekreativnu". Vec planira kome ce da kupi suvenire. [sm=smiley36.gif]

A sto se tice jastuka, mogu da joj posaljem jastucnicu, pa da stavi novu.[sm=zmeden.gif] Nekad kad se zurim, dam njoj da promeni svoju jastucnicu.
Kupicu joj obavezno onu gumicu protiv vaski. Koristili smo je.

Sinoc sam se oprpila, kad smo gledali mm i ja gde se nalazi hotel. Nece mi biti svejedno, ali prihvatila sam to. Saljemo joj jer se ona raduje.




Rosita -> RE: Rekreativna nastava (13.4.2019 22:27:40)

D je prošle g išao, ićiće i ove. U junu idu. 18500 je, na 4 rate. Puno je, al ja za sad sve govorim ide, ide, i ne raznišljam kako ćemo. Radije bih mu i neku aktivnost skinula, a da ide. A još dok se opremi... Skupo je :(





Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>