RE: Rekreativna nastava (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


veselicaa -> RE: Rekreativna nastava (3.4.2019 22:39:58)

Von,S i A mi pricale da decacima najvise pomaze uciteljica,devojcice sve znaju same.




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (3.4.2019 22:42:36)

I to je tacno..pitala sam je da li im pomagala da se pakuju,kupaju..kaze nama nije,ali decacima jeste.




smeško -> RE: Rekreativna nastava (3.4.2019 22:46:07)

Von, nemam ja nista od toga da ih vezujem svojim strahovima. Cak i ne zivkam kad odu. Veselice, tako je kada ih roditelji puste tek u skolskom uzrastu da se odvoje, bas misleci da ne mogu sami. I oni im ispune zelju.🤣 Ja sve peglam, osim carapa. Slozim i poredjam u ormar. N zna sta u kojoj koloni stoji i sam vadi sve sto mu treba i kombinuje. M je video od njega, pa i on to radi. Mada, M voli i da bira, nece obuci ono sto mu se ne svidja pa mozes na trepavicama da dubis. 




smeško -> RE: Rekreativna nastava (3.4.2019 22:49:06)

N se sam kupa, sam zateze posteljinu, doruckuje i sklanja sa stola...bolje je tako za njega. M se jedino ne kupa sam, ne moze sam ni da udje u kadu. 





Olga75 -> RE: Rekreativna nastava (3.4.2019 23:41:38)

Zvercica se sutra vraća. Rekla bih da joj je sad već dosta rekreativne [sm=smiley36.gif]. Danas me je zvala jedno četiri puta i bila je kenjkava.
Momački je izdržala [sm=smiley36.gif]
Kad se ispričam sa njom rećiću vam šta je bilo krajnje nepotrebno da nosi, šta joj je možda falilo, šta su jeli, pili, gde su išli. Možda će te informacije nekome značiti.




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 1:08:28)

Dobro je izdrzala. Kazem ja da je telefon prva nepotrebna stvar,kriza,i odmah zovu.




smeško -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 9:36:01)

Olga, bitno da se oslobodila. Sledeci put ce biti lakse.




Sanidej -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 9:41:36)

Pisite sta je visak, da ne bude pakovanje kao za selidbu :)




veselicaa -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 10:32:27)

Jel njoj ovo prva rekreativna?




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 10:53:36)


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Jel njoj ovo prva rekreativna?

Da, prva.
Da ne bude da nije nigde išla: sve jednodnevne je bila redovna, išla je baš mala kod moje mame, brata, ujaka na par dana. Letos je dve nedelje provela van kuće bez mene, ajd da kažem i nas [sm=smiley36.gif].
Ja sam išla na sve al od tada je prošli ihahaj godina, nemam više mamu da mi kaže kako je ona pakovala i kako se nosila sa tim.
Možda malo dramatizujem ali tako je [sm=smiley1.gif]
Sanidej, pisaću čim se vrati i kad probutam šta je ostalo netaknuto [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 10:58:41)

Prezivela si. Prva je najteza!




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 11:10:58)

Oni do sada nisu išli na rekreativnu, nikada se nije prijavilo dovoljno dece. Ona je naravno svaki put bila za i gledala me dok zaokružujem onaj anketni listić.
Sad je četvrti, ovo će joj biti sve od rekreativne.




veselicaa -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 13:55:43)

Moja A. je u trecem isla prvi put na rekreativnu,a S. prosle godine kada je bila drugi razred.




mirana1 -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 13:57:22)

Moj komsija isto drugi razred rekreativna ali odusevljen. Despotovac, Resavska pecina




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 22:20:48)

Moje su rano krenule. Ne mogu vam opisati J srecu kad sam krenula da je pakujem..ona ima 4.5godine. Presrecna!!!T je isla sa 3.5,ali sa kumom koja je vaspitac,pa je vodila predskolce i njenu cerku i T. Pa je 2 puta isla prosle godine kao predskolac.




veselicaa -> RE: Rekreativna nastava (4.4.2019 23:52:54)

Von secam se da si pisala kad isla.




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava (5.4.2019 10:17:51)

Da zaokružim priču. Sve što je ponela je isprljala (ostale jedne gaćice što su stavljene plus- za svaki slučaj i dva para zoknica- isto za svaki slučaj). Rukice joj nisu ispucale- nosila je glicerinsku kremu, lice takođe- krema za hladno vreme, usta- labelo.
Ima sad i problem. Jedna devojčica je došla vašljiva pa je proširila vaške. M se svaki dan prskala mapezom i to od glave, on miriši na lavandu a lavanda ih valjda tera. Došla je masne, premasne kose ali nisam juče videla vaši kad sam joj prala.
Malo je reći koliko sam se iznervirala, sve me sad svrbi i jedva čekam da dođe kući da je ponovo pregledam.
Znači obavezno spakovati nešto što tera vaši, buve i slične gadosti jer nikad ne znate u kakvom stanju su roditelji spremni da puste decu.
O tom ću na drugoj temi.
Jedan dečak je završio u bolnici, nisam baš shvatila šta je tačno bilo ali doktorka i učiteljica su otišle sa njim u Kraljevo pa je prenoćio u bolnici.
Eto, Zvercica se super provela!




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (9.4.2019 9:55:55)

Olga,desavaju se vaske i u skoli,vrticu..fuj..Ode J na Taru,sva je srecna,vaspitacica nam salje slike iz busa,sva deca nasmejana..ide super ekipa,njih 8.




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava (9.4.2019 11:33:35)

Znači i J ode [sm=bravo.gif]. Javljaj kako se provodi [sm=smiley27.gif]
Što se vaši tiče, da javljaju se svugde i to je to ali osam godina ih se ne osloboditi to je već žalosno. Ovo nije tema a i ja nisam socijalno da rešavam te tuđe probleme.
Nadam se da si joj rekla da ne leži na tuđem jastuku a i da druge baš ne pusti na njen, mani ti to dešava se.
Inače još uvek se češem, juče sam bila kod frizerke i rekla joj: pregledaj me totalno detaljno i onda mi raspali blanš- spali mi kožu glave jer sestalno drapam [sm=smiley36.gif]. Naravno da moja gospijica nije pazarila te nametnike ali podsvest je čudo.
PS. nije me blanširala- pregčledala me i oterala jer neće da me farba ako nemam želju o boji [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (9.4.2019 21:32:02)

Haha,blans,da ih sprzis.Stigli su oko 2,6h puta,svi super podneli. Vaspitacica nam salje slike,preslatki su. Mali nasmejani macici,ipak oni imaju 4-5 godina,kkako ko. Imali su vec zurku,set_ali se. Ipak znace slike, T uciteljica to ne radi,a ova vaspitacica salje.Sugurno su vec koma svi.




lesica -> RE: Rekreativna nastava (9.4.2019 21:36:23)

Von, tebe ću da prebacim u vrtićku temu [sm=smiley36.gif]

OVDE




lesica -> RE: Rekreativna nastava (9.4.2019 21:39:31)

I da, blago vama svima.

Kod nas u školi nema rekreativne nastave, nema ekskurzije...
Samo letnji Super kamp u julu, na koji naša učiteljica ne vodi decu. Tj. mogu klinci da idu ako žele, ali ne sa njom, veeć sa drugim učiteljima, ali je generalno jako slab odziv obzirom na to da se održava u julu.




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (9.4.2019 22:00:36)

Hvala lesice,ja se zanela..hahaa..Ne bi smela da pustim decu sa nepoznatima.vaspitacice i uciteljice ih ipak poznaju.




Tiziana -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 8:02:24)

Moji vole rekreativne.

On je prvi put isao sa 3,5 god sa vrticem i od tad zimi i leti sa vrticem svaku narednu godinu. i evo vec dve godine u skoli. bio je i 2x na mom super raspustu. ona od 4 god sa vrticem isto 2x godisnje, sad ce prvi put sa skolom. To je uzbudjenje veliko, ko ce sa kim u sobu, sta nose, sta ce da rade. Raduju se bas. Ona ide u Orasac sad odmah u maju iza praznika, divno je tamo, on je bio tamo prosle godine. Priroda je nestvarna. On ide na Goc u junu, poslednju nedelju skole. 
Sve u svemu uplatnice samo stizu, ne znamo vise koju ratu kome placamo i koliko... 




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava (10.4.2019 8:48:19)

Haha,ovo je tacno,uplatnice samo stizu!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>