RE: Grudnjak za dojenje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


jole82 -> RE: Grudnjak za dojenje (24.12.2012 15:36:27)

Meni stvarni nije jasno zasto u ovim radnjama, kad vec lese sa cenama (a bila sam spremna i da dam toliko para) nemaju i brojeve[sm=zmeden.gif]..jesam ja malo vanstandardna...al mahom su najveci brojevi 85C...
Iskuvala sam ih na 95..da vidim hoce li da se raspadnu..da mogu na vreme da reagujem..ma nista se nisu promenili..
Ne razumem u cemu je problem...zasto ovih za 400 ima na pijaci(i stvarno su zadovoljavajuceg kvaliteta i udobni su)..a u radnjama za 2800 i vise, nema brojeva..





Snelle -> RE: Grudnjak za dojenje (24.12.2012 15:49:49)

Oni to zbog tebe, da ne trošiš više para nego što moraš [sm=smiley36.gif]




jole82 -> RE: Grudnjak za dojenje (24.12.2012 15:53:10)

Hahahaha Snelle [sm=smiley36.gif] ima logike..posto su mi danas sa posla saopstili da necu primiti nista naredna 2 meseca, ako ne i duze...izem ti podoljsko i belu kugu...da ne zagazim dublje u off..

Oni to da razmisljam o finansijama, da se ne tripujem puno oko porodjaja [sm=hudicek1.gif]




Snelle -> RE: Grudnjak za dojenje (24.12.2012 15:59:02)

Baš su te lepo obradovali pred praznike [sm=hudicek1.gif]




panpan1 -> RE: Grudnjak za dojenje (29.12.2012 18:55:28)

ja uzimala u aksi, fenomenalni su, nezni i udobni, i sto je najbitnije jako laki za odrzavanje i za upotrebu tokom dojenja.




Sanchy -> RE: Grudnjak za dojenje (29.12.2012 19:06:49)

Ja sam kupila u Aksi dva ,jedan pravi grudnjak za dojenje a drugi vise kao majcica ..e taj drugi mi je bio ekstra a ovaj prvi sam prvo upropastila peglom presla po savu i od tada me je grebao strasno a takodje kada stavim nocu one tufere za grudi nikada ne ostanu na svom mestu tako da zene kupite sportske majcice i nema zime[sm=smiley1.gif]




panpan1 -> RE: Grudnjak za dojenje (29.12.2012 19:21:19)

tacno, kada su u pitanju tuferi, ja ih nosila samo kad izadjem, ali i tad nemaju neke koristi.




opcinjena -> RE: Grudnjak za dojenje (30.12.2012 2:51:06)

nosila obican, samo veci broj. spustim i podignem,nisu bili na otkopcavanje ali zavrsili posao [sm=smiley36.gif]




Sandra_n -> RE: Grudnjak za dojenje (30.12.2012 6:39:23)

Ja sam kupila spavacicu sa dojilje pa cu videti kakva je samo me plasi da onaj lastis ispod grudi ne steze doboljno pa da mi se ne omlitave grudi[sm=zmeden.gif] Takodje sam kupila i majice koje imaju napred prozorcic[sm=smiley1.gif] i planiram da kupim i dva brusa pa da nosim preko dana ispod spavacice




jelenica011 -> RE: Grudnjak za dojenje (30.12.2012 13:33:53)

CHICCOV je po meni neprevazidjen.




Sandra_n -> RE: Grudnjak za dojenje (31.12.2012 5:39:38)

Sta mislite koji brusevi za dojenje su bolji da li oni sa zicom ili bez? Procitala sam da ti sa zicom mogu da blokiraju mleko i da izazovu jos neke probleme pa se ne preporucuju prvih 6 nedelja[sm=zmeden.gif]




Rosita -> RE: Grudnjak za dojenje (4.2.2013 16:31:05)

E ovako, moja situacija je takva da sam zaista skromno obdarena [sm=smiley36.gif], pa ni trudnoca nije promenila situaciju, ako me razumete, pa me zanima mogu li neki obicni brusevi koji se napred otvaraju, koliko mi komada treba i sta mu dodju ti tuferi ili sta vec, gde se to kupuje? Blagodarim na odgovorima [sm=smiley1.gif]




Sanchy -> RE: Grudnjak za dojenje (4.2.2013 22:53:19)

Rosita evo ti moj post iznad[sm=smiley1.gif]..samo sportske majcice kupi i nema zime,,ni moje grudi nisu nesto velike tako da iz iskustva,,,tufere za grudi imas u DM prodavnicama,oko 250 din 30 kom ,,odlicni su..




Rosita -> RE: Grudnjak za dojenje (5.2.2013 9:32:43)

[sm=smiley31.gif]

Sancy, nas dve bismo mogle da se zaposlimo u DM-u, samo što mislim da bismo celu platu velikodušno ostavljali u radnji [sm=smiley36.gif]




mica0 -> RE: Grudnjak za dojenje (11.3.2013 16:44:07)

chiiccco je neprevazidjen




Misha i Ljisha -> RE: Grudnjak za dojenje (12.3.2013 8:13:29)

bolju stvar nisu mogli izmisliti, ja sam uzela marke carriwell i stvarno su odlicni. Kupila sam jedan beli fensi cipkasti, i 4 najobicnija od poliamida. Udobni su. Imam velike grudi i oduvek sam davala puno novca na bruseve tako da mi nije zao. Uglavnom koristim liscine brushaltere ali nekako su mi ovi bas legli.




Pretty78 -> RE: Grudnjak za dojenje (12.3.2013 8:17:02)

Ja sam to meni kupila i to odmah dva komada, ali me uzasno grebali ti savovi i nisam nikad ni nosila.--mislim da imam jos uvek kod kuce, moram probati da nadjem pa ako nekom treba rado cu pokloniti




Trcosava -> RE: Grudnjak za dojenje (12.3.2013 8:22:50)


IZVORNA PORUKA: Rosita

E ovako, moja situacija je takva da sam zaista skromno obdarena [sm=smiley36.gif], pa ni trudnoca nije promenila situaciju, ako me razumete, pa me zanima mogu li neki obicni brusevi koji se napred otvaraju, koliko mi komada treba i sta mu dodju ti tuferi ili sta vec, gde se to kupuje? Blagodarim na odgovorima [sm=smiley1.gif]


Ovo kao da sma ja pisala! Doduše moje su sa jedinice skočile na neku trojku (celih mesec i po!), ali sam nosila nekih NN najobičniji, nije za dojenje. Mislim da sam ga kupila u tempu onaj uh.... koja beše marka? Znam da je ''no stress'', a nosila sam i onaj ''sportski'' tj to mu dođe kao majčica do ispod grudi. Dovoljno je bilo da drži one tupfere jer mi je privh 2 nedelje mleko bukvalno curelo kako legnem na bok.
Išla sam da vidim sad koja je marka (imam ćega za ''trudnoću'') - pompea.




Rosita -> RE: Grudnjak za dojenje (12.3.2013 9:54:42)

Trcosava, ja am sad 39. nedelja i ni makac se nije promenila veličina, eto, neće me na tom mestu, pa to ti je [sm=jezicek.gif]. Inače sam batalila ideju sa tim grudnjacima za dojenje, da ne izigravam klovna [sm=smiley36.gif], tufere sam uzela neke jednokratne.




Bebilina -> RE: Grudnjak za dojenje (24.3.2013 0:51:22)

Moram ovih dana na merenje za novi grudnjak za dojilje... Ispadaju mi grudi iz svih koje imam jer "izgleda" da nije ista kolicina koja treba za bebu od 4.5 i bebu od 11kg... [sm=smiley36.gif]
Posto je sinu mleko i dalje glavna hrana i pored 3 puna obroka, moje su grudi ko dva balona. Ne smeta mi, daleko bilo, taman izgovor da obnovim donji ves. [sm=bravo.gif]
Mm-u jos manje smeta, al mu odvlaci paznju jer ne moze da prodje pored mene, a da ne primeti kolike su mi grudi [sm=jezicek.gif]
Ako ovako nastavim da rastem do sinovog prvog rodjendana cu opet kupovati nove... Ma samo neka rucka guza moja velika![sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Grudnjak za dojenje (24.3.2013 8:20:23)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Trcosava, ja am sad 39. nedelja i ni makac se nije promenila veličina, eto, neće me na tom mestu, pa to ti je [sm=jezicek.gif]. Inače sam batalila ideju sa tim grudnjacima za dojenje, da ne izigravam klovna [sm=smiley36.gif], tufere sam uzela neke jednokratne.

Ej ja sam pričala za posle porođaja. Pre porođaja sam bez problema ulazila u moje grudnjake. Ali zato posle porođaja... šta da ti kažem kad na jednoj imam i striju! Minijaturnu, jer sam dojila samo mesec i po. I sada ulazim u stare, doduše ne u sve, sad se i kilaža umešala, ali kako god, ako budem imala mleka, jopet mislim da uzmem taj sportski.
Evo ovaj desno (na sajtu ih sada nema)
[img]http://www4.slikomat.com/13/0324/lgq-v18269.jpg[/img]




ennka -> RE: Grudnjak za dojenje (10.6.2013 9:05:22)

Ja sam planirala da koristim obicne grudnjake, jer cela trudnoca je prosla bez neke vece promene [sm=smiley1.gif]
Medjutim, odmah cim sam se vratila iz porodilista, terbala je obnova garderobe ;)
Bilo kako bilo, bebac sad ima tri meseca, ja mogu da koristim i obican grudnjak, iako imam i dva pamucna za dojilje a koristim i sportski, jer inace nemam nesto prevelike grudi. ali u pocetku, prvih 1-2 nedelja nisam nista mogla da koristim koliko me je nerviralo i smetalo. Sad je super.




mati -> RE: Grudnjak za dojenje (10.6.2013 9:07:22)

Ja ga nisam nesto posebno koristila. Vise sam nosila one stlet majce. Ali je dobar za u goste.




erijan -> RE: Grudnjak za dojenje (13.6.2013 19:44:01)

Dok smo bili sami, hodala sam bez grudnjaka i "luftirala" dojke, medjutim od kad smo dosli na poduzi odmor kod mojih aktivirala sam grudnjake za dojilje, bez zice i bas su udobni i prakticni. Ja zadovoljna!




Figaro88 -> RE: Grudnjak za dojenje (13.6.2013 19:51:55)


IZVORNA PORUKA: ennka

Ja sam planirala da koristim obicne grudnjake, jer cela trudnoca je prosla bez neke vece promene [sm=smiley1.gif]
Medjutim, odmah cim sam se vratila iz porodilista, terbala je obnova garderobe ;)
Bilo kako bilo, bebac sad ima tri meseca, ja mogu da koristim i obican grudnjak, iako imam i dva pamucna za dojilje a koristim i sportski, jer inace nemam nesto prevelike grudi. ali u pocetku, prvih 1-2 nedelja nisam nista mogla da koristim koliko me je nerviralo i smetalo. Sad je super.

Ja ga nisam koristila zato sto nisam mogla obican,vec mi je tako bilo lakse,samo otkopcam i spustim,a i jastucic ubacim unutra i ne razmisljam....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>