RE: Grudnjak za dojenje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


minnica -> RE: Grudnjak za dojenje (31.8.2013 12:41:49)

Kupila sam danas OVAJ grudnjak. On nije za dojilje, ali je vrlo zgodan, nema žica ni korpe i vrlo lako se skloni sa grudi za dojenje. Meni su ovakvi grudnjaci zgodniji nego oni sa kopčama, a i cena mu je vrlo povoljna.




Sesilija 83 -> RE: Grudnjak za dojenje (27.1.2014 22:06:43)

imam iz prve trudnoce 4 kom marke Dorina i super su ali vec su ostareli a nemogu ih nogde naci, lisca mi nikako ne odgovara nekako su mi pljosnati, a oni Canpol iz akse su sra..e meni bar, kupio mm kad sam se porodila i kao da nema lastisa oko tela sve se nesto podize sacuvaj boze. tako da ga nosim kad je hica... imate li neki za preporuku, i videla sam lepe u C&A ali nije bilo moje velicine ima li ko iskustva sa njima?




Sesilija 83 -> RE: Grudnjak za dojenje (1.3.2014 21:52:25)

sta je ovo niko ne nosi brus ili ste ljuti sto me nema redovno???[sm=smiley36.gif]

akcija je 24/7 non stop,c uvece se samo stropostam u krevet i zaspim pre nego zatvorim oci...a udjem ovde samo kad mi treba nesto da procitam i bezim dok deca ne porasu malo da mogu da uhvatim red... ljubim sve moje ispisnice... malo sam off




milicicak -> RE: Grudnjak za dojenje (1.3.2014 22:15:39)

Ja sam kupovala u Women Secretu, bas su mi bili ok, dugoo sam ih nosila




Mariya -> RE: Grudnjak za dojenje (12.11.2014 13:45:41)

Ja nosim grunjak za dojenje samo kad idem negde, svaki me zulja, i onaj sa zicom i onaj bez zice, odgovaraju mi oni stari postavljeni ali u njima ne mogu da dojim[sm=hudicek1.gif] Po kuci nosim one pompeine mini bra - top, ali u njima mi (*)(*) vise...
Jel neko probao HM-ove, izgledaju bas lepo?




dijana1* -> RE: Grudnjak za dojenje (8.3.2016 9:15:48)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ne znam gde da postavim pitanje pa otvaram novu temu. Ako vec postoji slicna tema , neka moderatori izbrisu...
elem...
moja nedoumica je , da li nosite brus od kada dojite? Ja nisam do danas. Navodno mleko hoce da stane kada se grudi "pritegnu" pa ga nisam nosila. Danas sam obukla neki veci , al opet nezgodno mi je da dojim. S druge strane , malo bi da se "uljudim" [sm=smiley1.gif]
da li vi nosite brus ili da ga zaboravim dok dojim





Sanjalicaaa -> RE: Grudnjak za dojenje (8.3.2016 9:51:40)

Ja nosim onaj za dojilje. Ne bih mogla da izdrzim da mlataraju na sve strane [sm=jezicek.gif] Meni bas znaci. Jako je komotan, ne steze, tako da mislim da ne moze da skodi kolicini mleka.




Maraj -> RE: Grudnjak za dojenje (8.3.2016 10:10:06)

Hvala di
Pa ja ne znam ni kakvi su ti za dojenne. Nisam ih kupovala. Imam intimmisimi bruseve od pre trudnoce. Obukoh taj al mad treba da siki ne znam gde cu i na koju stranu sa korpom.




Sanjalicaaa -> RE: Grudnjak za dojenje (8.3.2016 10:23:50)

Htela sam da ti ostavim link , ali ne umem. Ja sam kupila u Aksi, ali ne Carriwell, nego neki obican i evo sluzi me i po drugi put. Imam taj jedan, operem ga za cas, osusim ga isto brzo. Obicni me zuljaju, i mrzi me da ih otkopcavam stalno. Ovaj za dojilje samo podignem i gotovo.




Mala Elena -> RE: Grudnjak za dojenje (8.3.2016 12:57:01)

Jeftinija varijanta tih mekanih kao nazovi bruseva, je ona kod brace kineza. Iskreno skupi su ti za dojilje a ovi sluze svrsi.




muzicarka -> RE: Grudnjak za dojenje (25.5.2016 21:20:57)

Ja stalno nosim brus, i u toku noci, jer mi se desavalo da ukvasim i spavacicu i posteljinu. To mi se nije desavalo prvi put. Imam, od prvog puta, nekoliko pamucnih bruseva extreme intimo i jedan bas za dojilje, kupljen u Lilliju




Anck Su Nmaun -> RE: Grudnjak za dojenje (26.5.2016 8:08:06)

Imam dva ni ne secam gde sam ih uzela , one sa trouglicima sto se samo otkaci za dojenje super su, al sad ih ni ne nosim, po kuci sam uglavnom bez brusa a za napolje obican mega.




Mala Elena -> RE: Grudnjak za dojenje (26.5.2016 8:25:23)

A jel taj za dojilje kao mega i jel drzi grudi?
Juce sam prolazila pored nekih tezgi i vidim izlozeni brusevi za dojilje, da znate koliki suuuu , au [sm=jezicek.gif]




mila83 -> RE: Grudnjak za dojenje (26.5.2016 8:33:53)

Ja sa prva dva deteta nisam koristila taj grudnjak..sad sa T sam dobila od kume na poklon dva,posto ona nije puno koristila,bili su kao novi,jedan Lisca...super je stvar.Dosta sam ih koristila,pogotovo u bolnici,posto sam sa T bila dva meseca tamo...




Pampers -> RE: Grudnjak za dojenje (9.2.2017 16:17:14)

Reklamiranje ovog tipa nije dozvoljeno.

Obratite se marketingu.




Skockica -> RE: Grudnjak za dojenje (9.2.2017 22:35:04)

Prvi put sam imala neke mekane krpane iz lilija, nista mi nisu grudi drzale ali eto da imam nesto. Sad sam nasla sa finim korpama koje se otvaraju, malo cvrsci od onih i bez zica naravno. I to u c&a, kome trebaju moze tamo pogledati sobzirom da su sigurno jeftiniji nego u aksi i sl.




Maraj -> RE: Grudnjak za dojenje (9.2.2017 22:57:36)

Skockice i ja imam iz h&m . Super me sluzi




Mariya -> RE: Grudnjak za dojenje (10.2.2017 0:00:46)

Ja imam neki no name, još sa L sam ga kupila, imam te pompeine top bra, imam neke obične bez žice i sad sam uzela jedan u H&M, čini mi se super, udoban je,videćemo kad počnem da dojim kakav je.




Bunnyca -> RE: Grudnjak za dojenje (12.6.2017 18:53:15)

Ja imam Carriwell, vredi svaku paru, imam dva komada i evo posle 100 pranja i dalje je pamuk mek, cipka na svom mesti, ma vrede svaku paru.Njih koristim kad idem negde, a po kuci one lagane pamucne topice, najjeftinije




Mariya -> RE: Grudnjak za dojenje (17.6.2017 19:40:55)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja imam neki no name, još sa L sam ga kupila, imam te pompeine top bra, imam neke obične bez žice i sad sam uzela jedan u H&M, čini mi se super, udoban je,videćemo kad počnem da dojim kakav je.



Ja sam sve ove batalila i nosim redovne grudnjake. A ovaj iz H/M je neudoban, pritiska mi grudi, uopšte ga ne koristim. Izgleda da ću ga nositi kad prestanem da dojim[sm=smiley36.gif]




Dragce86 -> RE: Grudnjak za dojenje (7.7.2017 14:23:07)

Ja sam pokusala razne i svi su mi smetali zuljali, bolele me grudi, vise se naduvavale od mleka i teze mi je to padalo, tako da sam batalila, ne nosim nijedan pa pako bog da ( osim kad idem negde ali se tad napatim bas :P )




MamaNecaVo -> RE: Grudnjak za dojenje (8.10.2017 23:33:48)

Ja sam uzela grudnjak za dojenje u Bonnati outletu-400 i neki dinar,
Prezadovoljna sam kakvi su i samim kvalitetom (da ne pricam o mekoci pamuka).




Mala Elena -> RE: Grudnjak za dojenje (8.10.2017 23:35:11)

Gde je taj outlet? Ja gledah u New Yorker-u, 800 din mekani mega ali nisu za dojilje...




MamaNecaVo -> RE: Grudnjak za dojenje (8.10.2017 23:42:47)

U Balkanskoj ulici,negde od prilike na sredini.
Bas su super.
Bili su u crnoj,beloj i boji koze.




Mala Elena -> RE: Grudnjak za dojenje (8.10.2017 23:44:39)

E hvala ti, raspitacu se gde je tacno, bas mi treba [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>