RE: Cuclice i flašice (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


Maraj -> RE: Cuclice i flašice (2.3.2016 19:27:54)

Mi koristimo samo mam anti colic flasice. Divne su. Lepo se i rastavljaju delovi na njoj pa se lakse peru.
dr Browns nije prihvatio a ni chicco




Animsaj9 -> RE: Cuclice i flašice (2.3.2016 21:34:35)

UM ako mozes posalji mi link na fb od koga si narucivala lancice za lazu




IvanaSK RR -> RE: Cuclice i flašice (2.3.2016 21:49:36)

I ja bih link za lancic.




Sanjalicaaa -> RE: Cuclice i flašice (2.3.2016 22:07:57)

Maraj, ni moje nece da prihvati dr Browns. Mada, on nece ni jednu da prihvati. Vidim da hvalite te mam anti colic. Mi imamo obicne mam. Mozda uzmem jos tu anti colic da probam, ako ne bude hteo odustacu.




Maraj -> RE: Cuclice i flašice (2.3.2016 22:41:15)

Sanjalice mislim da je poenta u obliku cucle. Bar je kod nas to palilo. Mam flasice imaju onaj spljošteni vrh na cucli a dr Browns i chicco imaju okrugli vrh.




Sanjalicaaa -> RE: Cuclice i flašice (2.3.2016 22:45:47)

Da, videh kakve su malopre kad sam citala o njima. Kazu 94% beba ih prihvati. Pa nece valjda moje da bude u oni 6%.
A kakvi ste sa lazom? Jel koristite? Moje nece ni lazu. U pocetku je hteo samo mam lazu, medjutim jako kratko i nece vise. Cim oseti nesto na jeziku, a da nije bradavica krene da se gadi.




Animsaj9 -> RE: Cuclice i flašice (3.3.2016 5:56:55)

Ni mi u početku nismo hteli lazu, al onda kad je nervozan i pred spavanje je vrlo rado prihvati . Mi imamo Nip i Mam i super su .




Anck Su Nmaun -> RE: Cuclice i flašice (3.3.2016 7:47:30)

Moja mladja nije htela lazu uopsteee, i nije mi to bilo bas za radovanje jer se uspavljivala na mojim grudima [sm=smiley13.gif] dok je starija odmah prihvatila i lepse je spavala, dok se ova budila po 3-4 puta nocu zato...zivela lazaaaaa [sm=jezicek.gif]




nikiteki -> RE: Cuclice i flašice (3.3.2016 8:13:14)

Meni su samo pred spavanje hteli lazu i to mesec dana i posle izbacili




Sanjalicaaa -> RE: Cuclice i flašice (3.3.2016 8:23:25)

Kod nas nije problem sto nece lazu, nego sto nece ni flasicu da prihvati, a gladan je.




nikiteki -> RE: Cuclice i flašice (3.3.2016 8:34:21)

I ja sam imala muke jedva je prihvatio flašicu




Sanjalicaaa -> RE: Cuclice i flašice (3.3.2016 8:40:38)


IZVORNA PORUKA: nikiteki

I ja sam imala muke jedva je prihvatio flašicu

Kako? Jesi li mu nasla neku caku? Sve sam moguce flasice promenila. Uzecu jos tu mam anti colic. I da vidim neko drugo ad mleko.




nikiteki -> RE: Cuclice i flašice (3.3.2016 8:44:18)

Meni su uzeli aventinu flasicu nije hteo uopšte a laza mi bila nuk tako da sam ja uzela posle flasicu nuk ista kao cuca kao na lazi i malo samo umocila u slatko




Mala Elena -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 9:05:03)

Koju flasicu prvo da kupim za vodu ? Zanima me da li da cucla bude sa najmanjim protokom tecnosti? I koju marku ?




serpica -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 9:16:29)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Koju flasicu prvo da kupim za vodu ? Zanima me da li da cucla bude sa najmanjim protokom tecnosti? I koju marku ?




ME imas flasice prilagodjene uzrastu 0+ 2+ 4+ 6+ meseci svaka flasica ima prilagodjen protok za taj uzrast. Moj savet ili MaM ili Chicco,sta god da izaberes neces da pogresis.[sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 9:19:53)

Ali nije mi htela Mam lazu, mozda zbog oblika ili sto je bila od silikona...
Da uzmem kaucuk? Pa da, i pise na svakoj koja je za vodu,caj, mleko, tecnu hranu... iscitah sada Brown dosta preporucuju...




serpica -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 9:24:22)

Vidi,ni moji nisu hteli anatomske cucle na flasicama i varalice,recimo nuk i nip,ali su Mam odmah prihvatili i sin i bebac sad,i recimo nisu hteli kaucuk nego samo slikon a bebac sad hoce mam varalicu od kaucka,znaci kako im kad dodje,probaj za par dana opet da punidis mam,ako nece uzim Chicco imas i kaucuk i silikon a brown je dosta skuplji od chicca a ne verujem da je nesto bolji,a tvoja beba je vec i velika za dr brown..one su po meni za bas male bebe koje imaju grceve..sta znam




mila83 -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 9:27:33)

Ja sam sa svo troje koristila pretezno NUK i Avent,hteli su obe vrste. Meni je Avent bas mnogo znacio,jer sam se i izdajala na Avent pumpicu,pa su pili i mleko iz tih flasica.
T sam u bolnici jednom uzela Mam flasicu za vodu,i htela je.

Sto se tice tih cuclica,ME imas za svaki uzrast koja velicina odgovara, na NUK i pise koja je za vodu,mleko,caj,sok..zavisi sve i od gustine tecnosti koja se pije.
Moji su koristili silikonske,posle kada su dobili zube,presli smo na kaucuk,jer je meksi,pa da ne smeta rastu zubica.




suzi kju -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 9:33:40)

Mi koristimo Brown flašice, superica su.
Planiram da kupim još neku, za sokiće, vodu, pa ne znam da li da menjam? Mislite ako naviknu na jednu cuclu da neće prihvatiti drugu?
J a mislila za sok da uzmem neke da kažem bilo koje.




mila83 -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 10:24:35)

Suzi,sve zavisi od bebe..Moji su menjali i nista im nije smetalo..kad pogledas,Avent i Nuk su bas razlicitih oblika cucli,pa su hteli i jedne i druge.A znam i za bebe koje su samo htele jedan oblik i gotovo.

Uzmi npr. Nuk plasticnu flasicu pa ces videti..




Mala Elena -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 11:18:10)

Mila,imenjakinjo [sm=smiley36.gif] Elena mi je fino prihvatila i Nip i Nuk silikon. A sada evo razmisljam da li da probam jos nesto...
Serpice, hvala..pokusacu uzeti silikon manju,staklenu.




suzi kju -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 11:29:57)

Mila tamo sam i planirala, da uzmem Nuk plastičnu pa ću videći, da uzmem prvo jednu, pa ako prihvate onda još jednu.
KolikO koštaju otprilike, znate li?




mila83 -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 12:30:15)

Suzi,nisu skupe,zavisi od velicine,hoces li manju ili vecu flasicu.Mislim da su oko 400 dinara,zavisi i od modela,hoces li sarene itdl. Manja je verovatno malo jeftinija,ali onda bolje da uzmes vecu,sad ide leto,pice one dosta tecnosti.




suzi kju -> RE: Cuclice i flašice (30.5.2016 12:41:35)

Uopšte nisam imala predstavu koliko koštaju flašice ni drugog proizvođača ni plastične. Staklene dve kupili na početku, dve plastične dobili u onom paketiću za bebe i nisam ni kupovale više.
Svakako ću uzeti veću.




IvanaSK RR -> RE: Cuclice i flašice (5.8.2016 7:14:06)

Mi smo pre mesec dana uzeli dr Browns, pre toga smo koristili Aventovu. Ona prihvata svaku, za sada nismo imali problema.
Istina, ne koristimo je nesto preterano, nekad jednom, dva puta dnevno, nekad svaki drugi dan..
Duda nam je Nukova.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>