RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (4.4.2017 8:46:15)

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Svako hvali proizvod od koga ima neke koristi. Moje mišljenje je da deca ne treba da budu "pod staklenim zvonom" u bilo cemu.


Ja sam iznela svoje misljenje, na tebi je sta ces ti svojoj bebi dati.
A tehnolog mi je kucni prijatelj a neki tamo nebitan lik. A pored toga prisustvovala sam jednom experimentu gde je testirana voda. I sama se uverila.
A sto se tice staklenog zvona, tu se ne bih slozila jer nasu cesmusu ni mi ne bi trebali piti a kamoli nase bebe.
I eto ja nemam nista od toga sto je hvalim npr.




veselicaa -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (4.4.2017 8:51:39)

Mi imamo mnogo kvalitetnu vodu,kada dodje neko kod nas ne moze da se nacudi,bas se oseca razlika.Recimo kada sam kod mame vodu sa cesme skoro da ne pijemo,bas je losa.
A za flasiranu vodu sam cula svasta,tako da ne verujem da je ona pravi izvor za bebe,bokal mi je bolji.




Sanjica26 RR -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (4.4.2017 8:52:37)

Ma, meni je filtrirana voda ok. Bas sam uporedjivala kad pijem direktno sa cesme i posle kad je filtriram. Nebo i zemlja po ukusu.
Sta da radimo za roditelje koji nemaju za Rosu?




IvanaSK RR -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (4.4.2017 8:57:49)

Naravno, i ja sam samo iznela svoje mišljenje.
Doktori i ostali sigurno imaju nesto od voda koje preporučuju. Jednostavno sam skepticna prema svemu tome.
Sin pije i vodu iz česme i iz bokala, tako i mi.




Anck Su Nmaun -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (4.4.2017 8:58:30)

To je vec druga tema..
Za filtriranu vodu tj. Iz tog bokala nisam rekla da je losa, naprotiv i ja je koristim ali ne znam koliko je za bebe. Rosa mi je proverena.

Pre par godina sam prisustvovala testiranju nase cesmuse iz koje se nekim " cudom" ne znam.kako se zove aparat, izvlaci sve iz nje stetno. Nasa voda se pretvorila u zabokrecinu! Pitao je da mu damo neku drugu vodu i ja sam bas kod sebe imala Rosu koju je na moje oci testirao ostala je bistra!




veselicaa -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (4.4.2017 8:58:53)

Pa da,bas tako.Mi srecom imamo dobru vodu,pa sam i za S i sada Nini uvek prokuvavala.Cini mi se leti tek ne bih mogla da im kupujem flasiranu,to se prokuva po kamionima dok stigne au prodavnicama tek ko zna kako je skladiste.




MamaNecaVo -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (22.10.2017 23:03:15)

Rosu iskljucivo.




isidora88 -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (23.10.2017 8:31:05)

Rosa za mleko, cesmusa za caj. Mada moji bisu pili cajeve kao bebe, mozda svega par puta kad su bili prehladjeni. Sa M sam koristila Odmenjsku bebi vodu, bas mi jr drago da je opet ima u nabavci[sm=bravo.gif]




MamaNecaVo -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (13.11.2017 23:41:41)

Probalo smo je i super je!
Generalno provali smo i Babylove,Hipp i tome slicne baby vode i a je odbijao.
Posle sam skontala da je to cisto bacanje para.




mama Jo -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (13.11.2017 23:51:46)

Mi imamo aparat za vodu pa tu vodu koristim i za spremanje




MamaNecaVo -> RE: KOju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (13.11.2017 23:52:48)

Mi smo odustali od te opcije jer primecujem na onim slavinicama kamenac.
Sve sam nesto ubedjana da u balone vode sipaju cesmovacu.[sm=smiley36.gif]




Srecko47E -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (7.12.2017 0:04:13)

Rosu ili hipp baby




Duškić -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (7.12.2017 10:44:55)

Rosu a za caj sa cesme , za kuvanje i ostalo.




Srecko47E -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (7.12.2017 12:11:17)

Mogla bih i ja da predjem na cesmovacu za ostalo osim vode za pice.




medamisko -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (8.12.2017 18:45:06)

Rosu, Vivu i Janu, sve mi jedno za decu. Za spremanje cesmusu i ja je pijem.




Dora89 -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (4.3.2018 14:00:01)

Do 6 meseci samo prokuvanu flaširanu, posle flaširanu za piće, a česmušu za kuvanje




Sarav -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (4.3.2018 14:11:16)

Filtriranu za kuvanje i piće.




mama Jo -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (4.3.2018 15:22:44)

Za decu filtriranu ili flasiranu... sebi kad kuvam caj prkuvam.cesmusu




Mala Elena -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (4.3.2018 15:24:05)

Nekad flasiranu, nekada ne...




Dragana Blagojević -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (31.3.2018 11:54:36)

Rosu




jagodp -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (28.4.2018 2:54:47)

Isto, Rosu, i ne kuvam je naravno




Anck Su Nmaun -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (28.4.2018 6:13:51)

Za caj i kafu?




jagodp -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (28.4.2018 9:34:35)

Ja sam skapirala da je tema za decu, njihovo mleko i caj :)




MimaKos -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (28.4.2018 9:36:05)


IZVORNA PORUKA: jagodp

Ja sam skapirala da je tema za decu, njihovo mleko i caj :)

I ja, za njih flasirana uvek, a za mene obicna cesmovaca :)




IvanaSK RR -> RE: Koju vodu koristite za spremanje mleka, čaja? (28.4.2018 9:38:17)

I za decu i za nas, i dalje, ili iz bokala ili sa česme.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>