RE: Baby alarm (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


jess021 -> RE: Baby alarm (4.10.2015 2:20:32)

Marya, ja sam u stanu. Mozda si i u pravu da mi nece trebati, ali kontam kad neko dodje pa zatvorim vrata od dnevne da je necu cuti.
Iskreno, ne znam ni od koga bi pozajmila[sm=zmeden.gif]




Trcosava -> RE: Baby alarm (4.10.2015 8:56:39)

Kako živimo u savremenom dobu i kako svako od nas ima android telefon (isključiću one koji nekako su zalepljeni za nokiu ili windows telefone) postoji aplikacija Dormi. Koristila sam je dok smo bili u Bg-u. Luka je tad spavao u spavaćoj, a mm i ja u dnevnoj. Trebaju vam dva android telefona (bilo koja).
Ne znam koliko se kreću sada ti baby alarmi, ali mislim da nisu skuplji od ove aplikacije.
Mesečno je 0,67€, za celu godinu valjda oko 6€. Baby alarm je sigurno skuplji. Ako imate stari telefon, eto kako ćete ga iskoristiti. Ima i opciju da vidite bebu.
Kada skinete aplikaciju, imate 3sata nadzora free.
Jeidno što sad ne mogu da se setim je da li na oba telefona mora da se plaća. Nešto mi je u glavi da ako je isti mail na oba telefona registrovan onda pretpostavljam da ne mora. Nisam za to 100% sigurna.




jess021 -> RE: Baby alarm (4.10.2015 10:18:42)

Trco[sm=smiley31.gif]
Nisam imala pojma za to, kao ni za mnoge druge stvari sto nemam[sm=smiley36.gif]
Bas cu sad da procackam o cemu se radi. Danke!




choopa choops -> RE: Baby alarm (4.10.2015 14:35:48)

Ne znam ni ja za tu aplikaciju. Da sad mogu da vratim vrijeme unazad, kupila bih i to onaj sa video nadzorom[sm=smiley1.gif] A sad mi je glupo jer ne mislim imati više djece [sm=smiley36.gif]. Mada običan alarm se može naći za 30-40 eur. Mislim da to nije nešto preskupo, a dobro je imat [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Baby alarm (25.3.2016 8:00:29)

Bravo Trco, ja biserka dala svoj Bebi alarm i sad trazim da uzmem neki. Probacu da vidim s tim aplikacijama na mob. mozda nesto nadjem.
Iako sam u stanu meni je dosta koristio B alarm. nema veze sto nije veliki, ali mogla sam komotno da zatvorim vrata i sedim gostima u drugoj sobi. Sad npr. moci cu da budem s decom u drugoj sobi..ipak je potreban.




marinic -> RE: Baby alarm (2.4.2016 9:51:44)

ako se nalazite u kuci, pogotovu na vise spratova, gde bebu ne mozete da cujete...ovo je stvarno prakticna i neophodna stvar
ali s obzirom da ja zivim u malom stanu, gde svi delimo sobicu, meni je totalno nepotrebna [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Baby alarm (9.6.2017 15:08:47)


IZVORNA PORUKA: Bunnyca

Drage mame , da li ste koristile baby alarm i kakva su vam iskustva?
Ja sa prvom bebom nisam, ziveli smo u malom stanu, a sada razmisljam posto smo se preselili i spavaci deo je odvojen od dnevnog boravka podosta da kupim ovaj alarm, pa se pitam koliko cu ga zaista koristiti.
Svako iskustvo dobrodoslo





Sanjica26 RR -> RE: Baby alarm (9.6.2017 15:11:03)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Koristila sam sa svo troje, jeste nam.mali stan ali kad neko dodje mogu lagano da zatvorima vrata od bebine sobe i ona moze mirno da spava i mi normalno da pricamo.





IvanaSK RR -> RE: Baby alarm (9.6.2017 15:35:55)

Ja sam imala sa sinom,ali ga nisam preterano koristila.Sada ga nisam kupovala.




Dragce86 -> RE: Baby alarm (20.6.2017 18:39:37)

Nama to nije trebalo, cula se savrseno iz susedne sobe - probijala je i zvucne zidove :)




Duškić -> RE: Baby alarm (4.7.2017 12:18:13)

Ima moja sestra i vise puta me je terala da uzmem alarm, ali je meni nepotreban. Stan mali a on kao i cerka imaju zesce glasovne mogucnosti hihii




krin 40 -> RE: Baby alarm (11.8.2017 11:03:12)

Meni je stvarno nepotreban.Beba spava u našoj sobi.Preko dana i kada se probudi ne plače.Igra se u krevetcu tako da ništa strašno ako ga i ne čujem odmah




degu -> RE: Baby alarm (11.8.2017 13:36:28)

Imam nov baby alarm i uopste ga ne koristim. Bas mi je krivo,mrzim kad mi tako stvari stoje neiskoriscene, ali stvarno mi je bespotreban. Iako spava na spratu u sobi, cujem ga uvek pre alarma, tako da bas eazmisljam da ga prodam.




mama Jo -> RE: Baby alarm (7.9.2017 23:20:18)

Mi imali ali nismo koristili... prosto su nam sobe blizu da ih cujem kad krenu da placu... ali mnogi kazu da im je suoer stvar




krin 40 -> RE: Baby alarm (8.9.2017 8:48:17)

Mnogo ljudi kupi i ne koristi




Tatjana.87 -> RE: Baby alarm (14.9.2017 17:06:03)

Živeli android telefoni [sm=bravo.gif] prvo sam htela da kupimo bebi alarm pa sam sreća malo procunjala po internetu i našla alternativno rešenje dva telefona i teraj [sm=bravo.gif]




MamaNecaVo -> RE: Baby alarm (8.10.2017 22:59:39)

Mi smo uzeli Avent i zalim svaki dinar koji je dat na baby alarm.
Zivimo u stanu,pa malo kod mojih pa malo kod svekijevaca.Jednostavno enma svrhe kupovati ga.
Koncept je zamisljen da mama kuva u kuhinji i da joj je paznja usmerena na sliku na monitoru.Da se mama kupa i da joj je paznja usmerena na monitor.Da mama pije kafu u dnevnoj sobi i da posmatra.

Mami treba da se "opusti", da skrene misli,da se istusira,da popije kafu uz knjigu bez da pogled ne skida sa monitora-beba nece nigde.
Neka me osudi ko hoce ali ne vidim foru sa baby alarmom (nikada nismo toliko daleko da bebu ne cujemo i tome slicno),a sto se tice pandanja sa kreveta-pasce i kada ste vi tu.




medamisko -> RE: Baby alarm (10.10.2017 7:55:04)

Moj stoji u kutiji nov. Jednom ili dva puta ukljucen. A secam se da je bio bas skup. Prosledjujem ga kad bude trebalo to sestri ili snajki.




degu -> RE: Baby alarm (10.10.2017 8:04:06)

I moj ostade u kutiji, stavila ga na prodaju, pa neko ce naleteti.




Dragica Draga -> RE: Baby alarm (10.10.2017 8:09:53)

Mi smo ga dobili i nijednom ga nismo koristili, posle par meseci sam ga vratila.
Nama bas nije trebao.
Dok moja kuma u maloj muci zivi, kao duplex, spavaca joj je gore, tamo joj je i mali spavao, a sve ostalo dole, prosto kad on zaspi ona sidje dole da kuva i sprema i ukljuci alarm da bi ga cula kad se probudi, ona kaze da ne zna kako bi da noje bilo alarma, morala bi svaki cas da trci gore da ga obilazi.




Mala Elena -> RE: Baby alarm (10.10.2017 9:44:47)

Dobio je muz neki sa zvucnim i svetlosnim efektom, ali fale nam baterije pa cu videti tek da li funkcionise.




MamaNecaVo -> RE: Baby alarm (17.10.2017 23:10:47)

Meni zaista nije jasna koja je svrha bebi alarma,kad ponavljam,svakako moram gledati u displej.Ako izuzmem opciju da ima i zvucni efekat,pa je cujem.
Nisam paranoik da bebu ne mogu ostaviti samu u sobi.Ako place-cujem.


Juce mi komsija nahvali,kako je njegovu cerku spasio jer je beba bila u sobi na spratu a cerka sprat nize.
Na moje pitanje,pa zar ne cuje bebu?Bilo je ne.


Mi nas prosledjujemo prvoj narednoj bebi u porodici (ako mama iznese zelju da ima bebi alarm).
Mada,obzirom da znaju za nase iskustvo i bacen novac,ne verujem.




Cvetic17 -> RE: Baby alarm (29.10.2017 15:59:59)

Nismo koristili alarm, soba nam je pored bebine i uvek su otvorena vrata izmedju pa se sve cuje :)




Srecko47E -> RE: Baby alarm (2.12.2017 0:27:15)

Mi smo ga bas koristili.
Pogotovo dok smo u dvoristu ili dok kuvam.




Dragce86 -> RE: Baby alarm (28.2.2018 23:59:27)

Nisam ga koristila sa prvom bebom, jer kad vrisne cuje se po celom stanu, bila je od prvog dana jako grlata i ostala i sad takva iako je porasla :D




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>