RE: Baby alarm (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Dora89 -> RE: Baby alarm (1.3.2018 11:32:46)

Zavisi na kolikom prostoru se krećete. Ako ste u stanu, ili na istom spratu sa bebom, onda vam ne treba, samo ako je beba na drugom spratu. A i videćete vremenom, nije smak sveta ako se iste sekunde ne nacrtate. Plač će biti sve glasniji, i posle 5 min. ćete sigurno čuti i bez alarma.




mirana1 -> RE: Baby alarm (28.6.2018 7:20:27)

Donela mi je drugarica njen baby alarm, nije ga ni koristila. Neka ga , cisto sumnjam da cu ga i ja koristiti.




mama Jo -> RE: Baby alarm (28.6.2018 7:29:42)

Mi nismo koristili jer smo, sto Dora kaze, uvek na istom spratu sa bebom i kada spava, virimo kod nje u sobu. Dobili smo ga, nijednom ga nismo ukljucili.




Anck Su Nmaun -> RE: Baby alarm (28.6.2018 7:32:32)

Pa mi smo u stanu pa mi je trebao.Na miru dete spava u sobi zatvorena vrata, mi u drugoj prostoriji pa igosti danam dodju da nema cimanja.




mama Jo -> RE: Baby alarm (28.6.2018 7:36:55)

Pa jeste, ja prosto nisam imala naviku da ga koristim jer smo ga dobili kad je beba vec imala 7-8 meseci, pa sam do tada navikla rmtaki, da je proveravam cesto. Sad, sa drugim detetom, bi mi i trebao jer kad spava obicno se nesto igram sa starijom pa svaki cas prekidan da je proverim.




Maraj -> RE: Baby alarm (28.6.2018 7:52:06)

Mi nismo imali... a planirala sam da ga kupim. Kad ti je vec drugarica dala, sto da ne




IvanaSK RR -> RE: Baby alarm (28.6.2018 8:33:27)

Sto ga ne koristiti kad se vec ima[sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Baby alarm (28.6.2018 8:41:48)

Kad ti neko da zahvali se, uzmi i koristi. [sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Baby alarm (28.6.2018 8:42:57)

Meni je baby alarm bio super, mini buba u spavacoj sobi sa zatvorenim vratima ja mogu sve po kuci da zavrsim, gosti mogu da dodju. A cula sam je i kad bljucka ili kenjka u snu.
Mada nama pored macke baby alarm nije ni trebao, macka je na svaki mini bubin sum trcala do nas da nas upozori da je proverimo [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Baby alarm (28.6.2018 8:46:43)

Ma da cimanje non stop na svaki sum cemu ako imas spravicu. Zatvoris vrata i miran si. Ja posle.njih dve poklonila nas, pa posle opet kupila al polovan.




mama Jo -> RE: Baby alarm (28.6.2018 22:45:41)

Jeste, ali kazem navika jer mi beba vec bila velicka kad smo dobili, posto ga jedno vreme nisam koristila prosledila ga dalje 😊




Maraj -> RE: Baby alarm (28.6.2018 22:47:12)

Mili stvarno!! [sm=smiley1.gif]
To prvi put cujem
Pa bas divno [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Baby alarm (28.6.2018 22:49:55)

[sm=smiley1.gif] eto jedne od pozitivnih strana kucnih ljubimaca u stanu ( za nas koji nismo za pse i macke u stanu) [sm=smiley36.gif]




teacherNatasa -> RE: Baby alarm (6.12.2020 21:52:58)

Postovane,
vidim da malo osvezim temu.
Naime na poklon sam dobili kameru za bebe , mada ja imam decu od 4 i 7 goidna, tako da je ona dobro dosla, jer je zgodno da se vidi sta deca rade dok sam na poslu.
Medjutim kamera je radila sve ok normalno, i htela sam samo da prebacim kameru kod bake i deke i od tada nece da radi.
Kamere za bebe je kupljena u Beogradu, dobila sam cak i upustvo ali se ne snalazim bas najbolje. Da li treba da je resetujem ( tako su mi rekli ) da bi proradila.

Ovo je kamera koju sam kupila

https://www.spijunskaoprema.org/wp-content/uploads/2020/03/kamere-za-bebe.jpg




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]