RE: Frizider i zamrzivac (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Maraj -> RE: Frizider i zamrzivac (19.4.2021 9:48:05)

Didy i ja sam zapela za taj dvokrilni. Ali pogledaj u radnji. Nista vise ne staje u njega. Police su jako uske. Ne znam dal bi veca serpa stala. Verovatno knap bi.




Maraj -> RE: Frizider i zamrzivac (19.4.2021 9:49:26)

Zato sam na kraju trazila klasican kombinovani ali prosiren, al oni se rade samo u sivim i crnim bojama, a meni treba beli... uz to pitanje je dal bi mogla skroz da otvorim ta sira vrata jer mi ke naspram frizidera kuhinja




Ana RR -> RE: Frizider i zamrzivac (19.4.2021 10:09:11)

Jako su male i uske police u dvokrilnim frižiderima. A kod nas se ne prodaju američki modeli.

Kada smo mi kupovali frižider, bio je jedan daewoo model koji je bio neverovatno širok, nikad nisam videla takav model. Ali bio je niži, što mi se nije dopalo, a i nisam znala da li vredi kao marka. Tada smo kupili Samsung i evo još uvek ga imamo.




Maraj -> RE: Frizider i zamrzivac (23.4.2021 21:07:04)

I...kupili smo upravo samsung frizider. Bas smo se dvoumili izmedju bosh i samsung frizidera. Al samsung daje 10god garancije na inverter motor. Bosh daje 2+3 god. To je presudilo u korist samsunga




Ivanka 75 -> RE: Frizider i zamrzivac (23.4.2021 22:21:51)

U zdrqvlje da vas sluzi i uvek pun da bude 👍😊





dddaca -> RE: Frizider i zamrzivac (23.4.2021 22:50:11)

Maraj nek vas lepo sluzi




Maraj -> RE: Frizider i zamrzivac (24.4.2021 11:06:24)

Hvala drage [sm=smiley1.gif] stize u utorak...[sm=smiley2.gif]




flamingos -> RE: Frizider i zamrzivac (24.4.2021 17:43:20)

Divno Maraj.U zdtavlju da vas služi.❤





Maraj -> RE: Frizider i zamrzivac (1.7.2021 8:59:45)

Da se javim i ja skoro 2 i po meseca nakon kupovine samsung frizidera.
Elem kao sto rekoh birali smo izmedju samsunga i bosha. Presudili u korist samsunga samo zbog duze garancije. Garancija se izdaje tako sto nakon kupovine uredjaja moras da registrujes uredjaj na sajtu, u roku od mesec dana od kupovine. Mi smo to i uradili ubrzo nakon kupovine. Ishod je da i dalje imamo frizider bez garancije. Mm i ja se skoro svakodnevno dopisujemomailom sa ljudima iz samsunga. Oni nas bikvalno zavlace..i od garancije nista. Bas ludim. Ne znam dal da se obratim emezzeti posto su oni i uvoznici ovog modela ili da se obratim centru za zastitu potrosaca.
Inace bas jutros gledam, taj isti frizider sada u emezzeti ima samo 2 godine garancije....
Kada smo ga mi kupovali imao je 5 god garancije na uredjaj i 10 na motor ukoliko se registruje ....
Eto...bas sam ljuta...
Nikad vise nista samsung kupiti necu!




flamingos -> RE: Frizider i zamrzivac (1.7.2021 9:03:11)

Šta znam,Maraj.Baš su bezobrazni.Kontaktiraj nekog.Mi smo kupili Vox,juče ljudi doneli.Odmah dali garanciju 5 godina i super.





mama Jo -> RE: Frizider i zamrzivac (1.7.2021 10:16:30)

Maraj, bas bzvze, stvarno nije u redu.
Obrati se zastiti potrosaca, ja bar mislim. Realno, bas nije u redu, i bas vas zavlace...




Sanidej -> RE: Frizider i zamrzivac (1.7.2021 12:41:29)

Kako mislis zavlace vas Maraj? Samsung frizider je inace za svaku pohvalu i posle 5 godina radi bez problema.





Maraj -> RE: Frizider i zamrzivac (1.7.2021 13:35:41)

Sanidej, kao sto napìsah gore... zavlace nas u smislu sto nam 2 i po meseca ne izdaju garanciju, koja nam sleduje.
Stalno imaju neke izgovore. Ma ne znam... bas sam ljuta.




dddaca -> RE: Frizider i zamrzivac (2.7.2021 8:57:56)

Maraj, pa secam se da si skoro kacila slike i bila u nedoumici koji da kupis.
Da li imas neku prepisku sa njima ili se sve svodilo na telefonski razgovor?
I ja bih se slozila sa ostalima. Mozda je najbolje da se pisanim putem obratis udruzenju za zastitu potrosaca. Ako imas prepisku sa Samsungom, jos bolje. Prosledi tu prepisku i nadovezi se na nju. Ako nemas, probaj prvo pisanim putem da se obratis Samsungu i navedi sve o cemu ste pricali i ako se secas datuma kad je to bilo. Trazi od njih pisani odgovor u roku od nekoliko dana. Ako ni tad ne budes dobila zadovoljavajuci odgovor, sve prosledi udruzenju.
Eto, tako bih ja uradila




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]