RE: Frizider i zamrzivac (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


World -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 0:16:45)

Kupujem kombinovani frizider, sta mislite da li je prakticnije uzeti neki sa onim dijelom za zamrzivac sa policom ili u vidu fioka? Mislim u ovaj prvi da vise stane, ali da li ce stvari recimo ispadati iz njega i sl? Ovakav




dunja RR -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 0:49:19)

World, meni praktičnije deluju fioke, i to da budu dole, jer, pisala je ranije Viking, ostalo mi u sećanju, češće otvaraš frižider (u tvojoj visini), pa je praktičnije da zamrzivač bude dole.




wivern -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 0:56:32)

World ja bas imam ovakav samo gorenje, isti razmestaj zamrzivaca i polica. Ja sam navikla da mi je zamrzivac gore pa nisam ni razmisljala toliko o njegovom polozaju.




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 7:55:40)

world,mi smo kod svekrve imali takav kakav si ti stavila,a sad u novom stanu imamo zamrzivac da je dole sa fiokama.za nijansu vise stane ka nema fioka,ako petrpas,ne ispadaju stvari,ali kad nesto trazis,sve moras da vadis,da muvas,trazis,pa da opet vracas.sa fiokama je preglednije.




mamin mish -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 9:19:12)

World imam iskustva s obe vrste kombinovanih i mislim da ti je ipak bolji onaj sa fijokama i da je zamrzivac dole. Pregledniji je a i lakse je kada je fruzider u visini.




Trcosava -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 9:48:14)

I moj glas za zamrzivač dole. Sa fiokama. I naravno, frižider u visini.




emicaa -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 9:55:02)

Ja bih se uvjek radije odlučila za onaj sa viokama.Može i u njiga dosta stati.




Ana RR -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 11:11:12)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

World, meni praktičnije deluju fioke, i to da budu dole, jer, pisala je ranije Viking, ostalo mi u sećanju, češće otvaraš frižider (u tvojoj visini), pa je praktičnije da zamrzivač bude dole.


Slažem se i to je bio jedan od odlučujućih faktora kada smo mi kupovali frižider. Plus su fioke praktičnije jer možeš lepo da rasporediš namirnice (povrće i voće u jednu fioku, meso u drugu, ribu u treću itd.).




World -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 11:52:05)

Hvala zene. [sm=smiley1.gif]
Problem mi je sto sam se namjerila na ovaj ariston koji je 70 cm sirine, a izgleda da ne postoji sa ladicama takav. Svi su standardno 60, a imaju puno manju zapreminu, bas mi mnogo znaci taj prostor. Ima li slucajno neko da mi preporuci neku marku koja ima 70 cm sirine i ladice?




isidora88 -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 12:03:00)

Ima bosch, idi na sajt win win, imas par modela i gorenje, bosch




choopa choops -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 14:32:20)

Naš je Samsung (mislila sam da je će biti bzvz ta marka, ali pokazala se odličnom [sm=smiley1.gif] ), dolje fioke, gore frižider. Dobar je. Ne znam za širinu, koji ima da bude 70cm...




Ana RR -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 14:45:04)

I naš je Samsung. Čim mu je istekla garancija crko je motor [sm=smiley29.gif] to smo promenili i od tada, da kucnem, radi ok. Videćemo do kada [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 14:52:49)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

I naš je Samsung. Čim mu je istekla garancija crko je motor [sm=smiley29.gif] to smo promenili i od tada, da kucnem, radi ok. Videćemo do kada [sm=smiley36.gif]


Nama je jednom nešto prestao da radi, došao majstor skinuo iza neku plastiku. Kaže da to ima na svim tim modelima i da se samo pregrijava motor tak, a da je taj dio skroz nepotreban. I od tada isto radi bez problema. To je valjda jedini uređaj u kući koji smo jednom popravljali. Bila sam skeptična jer obično kažu da ne valjaju stvari do tih tako marki koje prodaju od igle do lokomotive. Ali eto kod nas fercera [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (4.10.2015 14:54:29)

sad sam isla da merim svoj[sm=smiley36.gif]ipak je 60 cm,gorenje.




dunja RR -> RE: Frizider i zamrzivac (6.3.2016 12:51:55)

Žene, da li se nekom dešava da se na vratima no frose zamrzivača (kod kombinovanog frižidera-zamrzivača) pojavljuje led? Zašto se to dešava, ne znam da nije guma popustila?




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (6.3.2016 12:52:59)

meni se ne desava.




aleksandrici -> RE: Frizider i zamrzivac (6.3.2016 12:57:26)

Da kucnem u drvo moj zamrzivač radi perfektno.I to nije baš mlad,7-8 godina je star a i ne znam kolike su godine starosti što se tiče tehnike.I ne volim kombinovane,nekako sam za varijantu ili je frižider ili zamrzivač.Ovako nije ni jedno a ni drugo.




dunja RR -> RE: Frizider i zamrzivac (6.3.2016 12:58:04)

Traje to već neko vreme, nego nikako da pitam. Zvrcnuću servis ovih dana. Nemam pojma da li je još od garancijom, kupljen je pre 2,5 godine, proveriću. A i ne znam kako bi servis sredio frižider, da li dolaze, ne mogu da ga nose, šta ću sa hranom, pojma nemaaam.




branki* -> RE: Frizider i zamrzivac (6.3.2016 13:00:01)

dunjac,verovatno dolaze,mozda mogu tu na licu mesta da ga srede ako nesto fali.




dunja RR -> RE: Frizider i zamrzivac (6.3.2016 13:42:17)

Tnx Brankić, zovem sutra [sm=smiley31.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Frizider i zamrzivac (6.3.2016 13:54:56)

Znam da gorenje servis dolaze na licu mesta.




dunja RR -> RE: Frizider i zamrzivac (6.3.2016 13:59:39)

Superika, moj je Gorenje :)




vikiveki -> RE: Frizider i zamrzivac (7.3.2016 0:05:22)

Imam i ja Gorenje frižider, i jednom se pokvario u periodu garancije ja pozvala servis i već sutradan su došli.




Animsaj9 -> RE: Frizider i zamrzivac (2.11.2016 13:27:23)

Ja imam Gorenje i zamrzivac i frizider , zamrzivac smo uzeli prosle godine




isidora88 -> RE: Frizider i zamrzivac (2.11.2016 14:23:31)

Ja sam zaljubljena u one velike frizidere/zamrzivace sa dvoje vrata sa ledomatom i onom posudom za sok ili vodu. Odlicni su, ako budem imala para kad budemo pravili novu kuhinju ima da ga kupim[sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>