RE: Otkrivanje preko noći (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Sandricak -> RE: Otkrivanje preko noći (6.10.2016 12:02:12)

Marko nikada nije hteo u dzaku da spava, a otkriva se Boze sacuvaj... Sad mm spava sa njom pa ga pokriva, a dok se i nije rodio setala sam nocu pa ga pokrivala...




Anck Su Nmaun -> RE: Otkrivanje preko noći (6.10.2016 12:07:54)


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Ja sam. D kupila vrece_ dzakove za spavanje, od tankog pamucnog do debelog plisanog punjenog i mirno spavam

A gde da stavim u dzak dete od 7 godina i od 5.. pa nema sanse. A kad su bile male to je bilo vristanje...vadi me odavdeeee [sm=jezicek.gif]




Khaleesi -> RE: Otkrivanje preko noći (6.10.2016 12:37:13)

Takodje vristanje jos nije znala da kaze vadi me odavde... Celu noc pokrivam obe... [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Otkrivanje preko noći (7.10.2016 0:02:09)

Mi smo aktivirali vreće [sm=smiley36.gif] Mala je sa nama u krevetu, i ima vreću bez rukava pa kad se otkrije lagano mogu da je pokrijem da se ne ustajem. Iako se ona budni zbog vreće, ko je šljivi ima da spava u tome do punoljetstva [sm=smiley36.gif] A i za njih dvoje sam aktivirala vrece, doduse njihove su dugih rukava, jos uvijek stanu u njih, iako je L visoka preko 134cm [sm=smiley1.gif] Racuunam da ce moci jos ove godine i to je to. Njih dvoje se isto koprcaju i otkrivaju, a kako spavaju u posebnoj (hladnoj) sobi ne znam sta cu kad im okracaju vrece [sm=zmeden.gif]




NadaR -> RE: Otkrivanje preko noći (7.10.2016 11:16:57)

Mi ne lozimo uvece puno . Tako da utrpam M I ne pomjera se do ujutru. Otkriva se samo ako mu je vruce . Tad se podigne u sjedeci polozaj u krevetu i samo se prebaci napolje preko pokrivaca.

M visok 143 cm , tesko da bih ga strpala u vrecu . [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Otkrivanje preko noći (7.10.2016 12:21:12)

Sinoc sam bar 5 ustala i svaki put su bile otkrivene [sm=smiley29.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Otkrivanje preko noći (7.10.2016 12:34:12)

Ja već par dana stavljam G u onaj džak sa nogavicama. Sad je veliki pa se buni, nervira ga, ali bolje i tako nego otkriven.




Khaleesi -> RE: Otkrivanje preko noći (7.10.2016 12:57:10)

Mala samo podigne nogice i op gola je... Ja opet pokrijem op opet nogice kao na taster da je...




Animsaj9 -> RE: Otkrivanje preko noći (7.10.2016 15:21:13)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A gde da stavim u dzak dete od 7 godina i od 5.. pa nema sanse. A kad su bile male to je bilo vristanje...vadi me odavdeeee [sm=jezicek.gif]

Znam da je u "Niki" bilo i velikih dzakova do 5 godina




Anck Su Nmaun -> RE: Otkrivanje preko noći (25.12.2016 13:38:01)

Svaki put ista prica. Mada sam primetila da je T pocela sama da se pokriva, hvala bogu posle 7 godina [sm=jezicek.gif]
V sam sinoc prvi put stavila u dzak , jako je lose spavao [sm=smiley13.gif]




Mala Elena -> RE: Otkrivanje preko noći (25.12.2016 14:02:14)

E se otkriva, nekada ima period da ne trpi ni preko stomaka...pa se celu noc borimo sa cebetom.




Anck Su Nmaun -> RE: Otkrivanje preko noći (25.12.2016 14:03:31)

V se mali mrdne levo desno i to je to , jos je mali. Muke sa otkrivanjem kasnije dolaze [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Otkrivanje preko noći (25.12.2016 14:04:42)

Pa beba mi se pocela otkrivati cim je skontala kako.se okrece na levi i decni bok, vrlo lako cebence izgura nogama...sada je vec vesta u tome...




Anck Su Nmaun -> RE: Otkrivanje preko noći (25.12.2016 14:07:45)

V je u stanju da se okrene tako mu glava zavrsi na drugom kraju kreveta a i dalje bude pokriven [sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Otkrivanje preko noći (25.12.2016 14:18:56)

Pa kad ga umotas, upetljas , dete ne zna da se izbavi iz prekrivaca [sm=smiley36.gif]
Moja cim pocne da se prevrce i otkriva , tu je kraj, mora da se uzme i dospava jer sama nece..tako da je uglavnom pokrijem preko stomaka.




Khaleesi -> RE: Otkrivanje preko noći (25.12.2016 14:19:30)

Moje su sampioni u otkrivanju....




Anck Su Nmaun -> RE: Otkrivanje preko noći (25.12.2016 14:20:58)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Pa kad ga umotas, upetljas , dete ne zna da se izbavi iz prekrivaca [sm=smiley36.gif]

Ma kakvi , samo ga pokrijem nikakvo umotavanhe.




LauraAndrija -> RE: Otkrivanje preko noći (25.12.2016 18:36:51)

L ima svoje cebe bez kog ne bi mogla da zaspi, ali joj više služi za grljenje, nego za pokrivanje. Drugim je pokrijem, ali ona to odmah isutira, ne trpi nista.Sto puta u toku noći je pokrivam. A se manje otkriva, mirno spava, a ona haos.




Sanjalicaaa -> RE: Otkrivanje preko noći (25.12.2016 22:27:32)

Moji nikako ne trpe cebe. Cim ga osete bude se. Zato su mi spas oni dzakovi. Bebac se u pocetku budio medjutim i on sad spava u dzaku.




choopa choops -> RE: Otkrivanje preko noći (26.12.2016 23:28:54)

E vala ja sam neki dan pop***ila i kupila maloj "skafander" za spavanje [sm=jezicek.gif] Šalim se nije baš skafander, ali jeste jednodjelno odjelce, debelo plišano. do prije nekoliko je nosila vreću, međutim u zadnje je počela da se budi u sred noći, otkriva se plače...Smeta joj što ne može da se koprca. I skinem joj skroz i noćima je bila otrkivena i naravno da se prehladila jer nam je u sobi Sibir. Kupih joj ovo odjelce i sinoć sam prvi put mirno spavala jer je čitavu noć bila otkrivena, a ja konačno odmorila od ustajanja pokrivanja...




Sanjalicaaa -> RE: Otkrivanje preko noći (26.12.2016 23:32:07)

Choopo, i mi imamo to jednodelno odelce. Super je [sm=bravo.gif]




choopa choops -> RE: Otkrivanje preko noći (26.12.2016 23:38:31)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Choopo, i mi imamo to jednodelno odelce. Super je [sm=bravo.gif]

[sm=bravo.gif]
Svekrva me gledala kao budalu, kao jao pa ona će da umre od vrućine, pa nemoj u to. Ma mislim se, ja ispod dvije deke i jednog jorgana pa mi nos u toku noći bude hladan, a možeš da zamisliš kako je njoj ptkrivenoj? Neka priča ko šta hoće, ja sam mirna![sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Otkrivanje preko noći (26.12.2016 23:45:57)

Meni se smeju u fazonu gde si to našla da mu kupiš [sm=smiley36.gif] Ali što kažeš i ti, desilo mi se jesenas zahladnelo, nismo grejali, neće da se pokrije i razboli se. Sigurna sam da je to razlog.
Da se ja pitam ja bih ga i preko toga pokrila, ali on ne da.




emicaa -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 14:12:20)

Rodila sam jos jedno koje se nocu otkriva.A u vreci nece uopste da spava.Sreca pa nam je u sobi toplo pa mu nije hladno ni ovako.Mada ja njega ipnako svaki cas pokrivam




suzi kju -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 14:56:12)

Moje mackice ne trpe da su pokrivene. X puta čekam da čvrsto zaspu i da ih pokrijem i čim spustim prikrivac one se probude.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>