RE: Otkrivanje preko noći (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Skockica -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 15:00:56)

Uh Vasilije se non-stop otkriva nevezano cime je pokriven. Kad je sam spavao u sobi po celu noc sam ga obilazila da ga pokrijem i opet ujutru bude otkriven i mokar.




emicaa -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 16:30:17)

Dora je se tek sad prestala otkrivati,sad se probudi pa pokriva se sama.




IvanaSK RR -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 18:34:17)

Ujutru kad udjem u sobu i vidim sina bez pokrivaca na sebi, smrznem se ja [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 18:38:45)

A. se naravno otkrije, pa onda otkrije i mene [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 18:44:10)

Da znam da se ne otkrivaju, spavala bi bar upola bolje. Budim se najmanje 5 puta nocu, ovako bi mozda manje.




choopa choops -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 18:50:55)

Ma ja sam se spasila otkad sam ovoj maloj uzela to iz jednog dijela, debelo, kao recimo dekica pa postavljena pamukom. Ekstra stvar. Ispod joj obucem hulahopke i bodi. Ona se uopste ne pokriva, cim legne izbaci tijelo iznad prekrivača i tako cijelu noc.

A njih dvoje imaju vreće za spavanje, još ovu godinu i više nema šanse da ce moci da uđu u njih [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 21:04:09)

Mi smo resili problem.otkrivanja. od kako smo ih stavili h vrece spavamo cele noci, tj.mm. On je taj koji ih je pokrivao.




mati -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 21:08:43)

Mi smo dzabe uzimali te vrece, imam ih skoro u svim velicinama, ali ovi moji se spetljaju, umotaju, cini mi se udavice se.




vikiveki -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 21:13:19)

I ja sam probala sa vrećama ali nisam uspela...još uvek se otkrivaju,mislim pre svega na ćerku koja nema šansu da ostane pokrivena cele noći.




choopa choops -> RE: Otkrivanje preko noći (24.2.2017 23:11:38)


IZVORNA PORUKA: mati

Mi smo dzabe uzimali te vrece, imam ih skoro u svim velicinama, ali ovi moji se spetljaju, umotaju, cini mi se udavice se.


Da to je i I radila, pa bude još gore jer se razbudi u sred noci. Zato mi je to odjelce spas!
A njih dvoje bez problema u vrećama.




branki* -> RE: Otkrivanje preko noći (25.2.2017 9:21:21)

moji se i dalje otkrivaju preko noci,ali ja to znam,pa ih malo bolje obucem za spavanje,pa i kad se otkriju ,a ja spavam,nije strasno .




Anck Su Nmaun -> RE: Otkrivanje preko noći (4.4.2017 12:30:29)

Moji se svi otkrivaju... ja ne znam sta bih vise sa njima. Pogoto ovaj prelaz mi je naj gori, grejanje ne radi a izjutra hladnjikavo a oni svi otkriveni.
V ne trpi dzak, ma jedva i cebe da trpi.




IvanaSK RR -> RE: Otkrivanje preko noći (4.4.2017 12:36:50)

Anck, jedino da ih obuces malo vise.
Mi imamo grejanje, pa ako vidim da treba malo toplije da bude ukljucim u toku noci.
Oboje se otkrivaju, ali sam se pomirila sa tim[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Otkrivanje preko noći (4.4.2017 12:41:31)

Ma nije toliko hladno..ustvari nije uopste ali kad spavas ipak je toplije.kad se pokriijes. Na njih dve sam navikla. Ustanem pa.ih pokrijem a nadjem ih sklupcane ko cvarke [sm=jezicek.gif] A on je posebna prica, ima vrelu krv kao njegov tajo. Kad ga pokrijem obavezno se preznoji. Preko dana ga uopste ne pokrivam bude skroooz mokar. A nocu tek posle dva sata.




Ana RR -> RE: Otkrivanje preko noći (4.4.2017 13:59:45)

Ja čitavu noć pokrivam Marka, izluđuje me [sm=smiley29.gif]




Rosita -> RE: Otkrivanje preko noći (4.4.2017 14:11:16)

Otkriva se non - stop, ali kao i branki, obucem ga prema prilici i pokrijem samo tankim pokrivacem, pa ako se otkrije manja steta. Moram priznati da sistematski ne ustajem da bih ga pokrivala, bar ne vise. Otkrila sam jednu caku. Kad zaspi, ja mu obavezno otkrijem stopala i manji deo iznad stopala, u ovom periodu ima jos uvek carape. Onda je pokrivac od podramenice do ispod guze, a namestim jednake delove pokrivaca sa njegove leve i desne strane. E posto se D vrti tako sto se rola, onda se on urolava u to i velika je sansa da ne ostane orktiven. A drugi vid otkrivanja je guranje pokrivaca nanize stopalima, to resavam tako sto pokrivac sklonim sa stopala. Ovako sam dosta smanjila otkrivanje, mada se i dalje desava.




degu -> RE: Otkrivanje preko noći (4.4.2017 14:34:26)

T se otkriva non stop, kaže mm nije spavao celu noć, samo je pokrivao. Pa reko pusti je, vruće joj je, ima bodić, pidzamu,čarape, nema šanse da joj bude hladno, uostalom kad joj je hladno ona sama viče pokrij me.




Ana RR -> RE: Otkrivanje preko noći (4.4.2017 14:48:33)

Rosi, ja moram da pitam šta je podramenica [sm=smiley9.gif]

Marko kad se okreće on odvuče ceo pokrivač i uvek je jedna strana otkrivena, pritom nogu podiže u vis kada se okreće pa se sve nekako urola ispod njega. Jedva posle izvučem da ga pokrijem.

Mi ne nosimo čarape, jesam mu obuvala kada je bio mali, možda do godinu, dve, ali ja to ne volim i onda ni njemu ne obuvam.




Rosita -> RE: Otkrivanje preko noći (4.4.2017 14:59:43)

Jao, hahaha, dobro si me pitala, sad cu ja da se zacrvenim- mislila sam na pazuh, misku.




Duškić -> RE: Otkrivanje preko noći (4.4.2017 20:04:43)

Moji se otkrivaju i jedno i drugo ..Cerkica se toliko znoji i nervira je pokrivac. Vaspitacica mi je jos odavno rekla da joj ponesem samo bodi kratkih rukava..ali ne jos..Cini mi se prehladice se, mada im je tamo bas vruce.




Ana RR -> RE: Otkrivanje preko noći (4.4.2017 20:11:52)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Jao, hahaha, dobro si me pitala, sad cu ja da se zacrvenim- mislila sam na pazuh, misku.


Pazi, i mislila sam da je tako nešto ali otkud znam, bolje da pitam [sm=smiley9.gif][sm=smiley31.gif]




veselicaa -> RE: Otkrivanje preko noći (14.2.2018 19:29:50)

Nina se otkriva,bas ne voli da je pokrivena.U sobi je toplo,ali je uvek pokrijem nekim njenim tanjim cebencetom.




Maraj -> RE: Otkrivanje preko noći (14.2.2018 20:22:08)

Moj L ne podnosi da je pokriven
Cekam da dobro zaspi da bih ga pokrila. On nogama baca prekrivac na dole. Ne rola se u njega. Pustim ga i da bude malo otkriven
Sto se carapa tice, ne obuvam mu ih tokom noci. Nekad i danju trazi da mu se skinu
Ne bi podneo jos i preko noci da ih ima




mama Jo -> RE: Otkrivanje preko noći (14.2.2018 22:22:11)

J.cim krene na spavanje odmah izuva carape...
I non-stop je otkrivena...sad odbija dzak za spavanje u kojem je do pre par meseci spavala.
Nabavili smo jorgancic i lepu navlaku sa zivotinjicama koju obozava i tako je prihvatila da se pokrije... ali to samo kad legne, prebaci ga preko ledja, noge obavezno izvan jorgancica. U toku noci se, naravno, otkrije. Spava u bodicu i pidzami, ali evo cele zime otkrivena...




emicaa -> RE: Otkrivanje preko noći (15.2.2018 10:11:28)

Ja Davida vise i ne pokusavam pokriti.Cim pokrijem on se probudi.
Dora uglavnom zimi spava otkrivena a ljeti se pokrije do brade [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>