RE: Kaiševi za prohodavanje (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Olga75 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (21.3.2013 16:47:10)

mi smo imali one kao ranac
i super su ne vuces dete za ruke a i hodas uspravno
ma i kad prohoda su super dok ih trpi , nema da bezi [sm=smiley1.gif]




Sanja90 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (21.3.2013 16:49:52)

pa ne znam ni ja mnogo o tome ali mi je skroz smesno[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] moje su prohodale same nisam ih ni vodala,mozda malo kad zatraze moju ruku,ali sam ja vise volela da ih pustim pogotovo kad su napolju, padale su ali i to je deo odrastanja, padace i kad budu vece,kad se igraju sa drugarima itd. od toga ih niko ne moze sacuvati[sm=smiley36.gif] kao i sto smo mi padale kao male dok smo se igrale i svasta nesto,tako isto c biti i sa njima,detinjstvo ne moze da prodje bez padanja[sm=smiley36.gif]




Sanja90 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (21.3.2013 16:57:49)

Nemojte da se ljutite sto cu ovo reci,videla sam slike tih kaiseva ali meni bi to izgledalo kao da vodim psa a ne dete...malo bezveze...




Jeca.V -> RE: Kaiševi za prohodavanje (21.3.2013 17:12:22)

Joj,ni na mene nemojte da se ljutute,i meni to izgleda ko da vodim kuce[sm=smiley36.gif]prvi sin mi je prohodao sam,padao,dizao se dok se nije ucvrstio.Zbog cega ih preporucuju fizijatri,mozda da se detetu ne bi vukle ruke na gore kad ga vodas?




Moiraina -> RE: Kaiševi za prohodavanje (21.3.2013 17:31:33)

Evo i mi smo ih koristili, ne znam koje, neke najobičnije. Nama su se pokazali odlično, koristili smo ih samo nekih nedelju dana, dok nije stekao stabilnost i posle više ne.
Mislim da je fora u tome što kada dete držiš za ruku a ono krene da pada, instinktivno ga malo cimneš za ruku da se ne bi udarilo, a valjda tako možeš da mu istegneš ruku... Mada i kad stabilno prohoda uvek će biti po malo padanja i cimanja...
On je prohodao sa 14 meseci i mislim da su mu kaiševi dali neku sigurnost dok se nije opustio... a od tada ne mogu da ga stignem.




Sanja90 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (21.3.2013 17:36:48)

Ma meni je sve to nekako bezveze i bacanje para nas su mame vodale pa su nam ruke normalne[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] One su nas pustale,pa smo padale i padale i bile u modricama[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]Sve u rok sluzbe[sm=smiley36.gif]




Dada81 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (21.3.2013 17:37:04)


IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: AndreaK

Ovo nisam probala, uzeli smo dubak u tu svrhu i upotrebili ga mozda desetak puta a ni jednom nije bio duze od 10 min u njemu....e to je bacanje para..

Verujem da su ovih kaisevi osmisljeni kako bi roditelje postedili vodanja, setanja...saginjanja...

ovi kaisevi su osmisljeni da dete postede padova, modrica... i da mu roditelji ne ogranicavaju prostor, da ga na drze za ruke bez potrebe... znaci namenjeni su deci koja su prohodala! dete samo seta, ide gde god pozeli, rukama istrazuje, a kada se desi da poleti da padne tu su kaisevi! povuces unazad i gotovo... on nastavlja gde je stao[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] super stvar[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley20.gif[/image]
ja sam bogdana 2 meseca vodala za rukice, drzala ispod pazuha... dok nije prohodao!!!


Evo sada mogu reci,iako sam i ja ovde komentarisala kako su dobri,ne kupih ih i moja je kicma nadrljala,staalno sam bila kao slovo U naopako.I dalje mislim da moze biti korisna stvar.




mila83 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (20.2.2015 21:56:50)

Nisam koristila kaiseve za prohodavanje i iskreno, ne dopadaju mi se...Moji su polako uz namestaj,zidove, pa za ruku...dubak skoro uopste nismo koristili zbog prevrtanja, a i krive se nozice bezveze u tome...




serpica -> RE: Kaiševi za prohodavanje (20.2.2015 22:50:06)

Ja nisam koristila kaiseve,vidjala sam majke koje tako vode decu ali nesto me nije privlacilo. Moj bebac jeste kasnije prohodao sa nekih 14meseci ali vrlo brzo za 2,3 dana se sam pustio,nisam ga vodila uopste.




acalukic -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2015 22:20:14)

Imam troje unucadi, nismo to koristili,imao sam priliku da vidim




veselicaa -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2015 22:22:27)

E vidjala sam ovo ali ma koliko izgledalo smesno znam koliko znaci zenama koje boli kicma.Imam drugaricu koja je bas imala bolove u kicmi i njoj su bas pomogli tako da ja nisam protiv.




Misha i Ljisha -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2015 22:35:43)

ma sjajna je to stvar. Mene ne boli kicma ali moja D nije htela da mi da ruku pa su mi kaiscici bili odlicni. [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2015 22:38:34)

Eto,pomazu i tada kada dete ne daje ruku.Sve sto pomaze ne moze biti lose,ne znam zasto ih neki ne vole.Ja ih nisam koristila ali ako ovako matora ostanem trudna verujem da cu morati,kicma mi je haos od nosenja [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2015 23:19:19)

Pa valjda ih je i izmislio neko ko je prosao kroz te muke [sm=smiley36.gif] super ako vama pomazu ! Videcu kakvo cu iskustvo imati sa Teodorom,ali izgledaju mi odbojno.Probacu po staroj skoli,kako sam sa prvo dvoje [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2015 23:33:50)

Pa neko ne moze da se savija,a i visokim zenama je verovatno problem da se toliko savijaju.




mila83 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2015 23:37:36)

Ja sam visoka,ali se ne secam nesto tih bolova u ledjima,nije to tako davno bilo.Podsetice me Teodora uskoro [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2015 23:39:36)

Bas gledam tiker,hoce,hoce i to uskoro [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2015 23:41:39)

A koja je cena tih kaiseva inace ?




veselicaa -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2015 23:43:44)

Ako se ne varam moja drugarica ih je platila oko 10 e,nisu skupi.




IvanaSK RR -> RE: Kaiševi za prohodavanje (1.3.2016 14:13:17)

Mi smo dobili, ali nismo koristili, nekako nismo imali potrebu za njima. Pre neki dan sam ih pronasla medju stvarima, i ostavila da vidim da li ce nam trebati za drugo dete.
A kao sto neko rece, i meni su malo smesni.




Anck Su Nmaun -> RE: Kaiševi za prohodavanje (18.12.2016 8:05:58)

Uvek mi je to bilo smesno, ali eto juce kupismo po smesnoj ceni pa reko ajd. Sto zena rece extra je za plazu i slicno. A taman u to vreme cemo i na more, mozda nam i bude trebalo.




Mariya -> RE: Kaiševi za prohodavanje (18.12.2016 8:10:51)

Ja ne sumnjam da je to praktično, i ja sam pomislila u nekim trenucima da bi mi dobro došli,da malo zauzdam devojčice[sm=smiley36.gif] Ali iskreno, nikad ne bih to stavila na dete. Meni to izgleda kao da vodim psa.




Anck Su Nmaun -> RE: Kaiševi za prohodavanje (18.12.2016 8:13:28)

Pa i meni je smesno, nikad ga nebi onako planski kupila. Ali juce bila neka rasprodaja pa sam ga kupila za 300 din [sm=jezicek.gif] pa reko sve i da ga ne koristim bar da probamo.




LauraAndrija -> RE: Kaiševi za prohodavanje (18.12.2016 8:19:02)

Isto Mariya.[sm=smiley36.gif]Ja moju L nisam šetala ni za ručice, sama prohodala.




IvanaSK RR -> RE: Kaiševi za prohodavanje (18.12.2016 9:38:10)

I ja sam to odmah uporedila sa povodcem za psa[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>