RE: Kaiševi za prohodavanje (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


choopa choops -> RE: Kaiševi za prohodavanje (18.12.2016 23:16:57)

Koristila sa svo troje, vrhunska stvar![sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Kaiševi za prohodavanje (18.12.2016 23:19:14)

Stvarno, pa bravo ! Ja ne znam nikoga da je koristio u mojoj okolini.




Mariya -> RE: Kaiševi za prohodavanje (18.12.2016 23:32:17)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

I ja sam to odmah uporedila sa povodcem za psa[sm=smiley36.gif]

Ma jeste,ja sam to videla uživo još davno, u Švajcarskoj, pre 8 godina kad još nisam ni pomišljala da imam decu i tad mi je bilo ružno za gledati,a tek sad kad imam decu ne bi im to stavila[sm=smiley1.gif]
Da li to uopšte treba detetu? Nek prohoda samo, a ne da ga ja držim kaiševima[sm=zmeden.gif]




choopa choops -> RE: Kaiševi za prohodavanje (18.12.2016 23:35:53)

Pa i kod nas ih ljudi slabo koriste, većinom jer ih je sramota jer su u fazonu-povodac za psa. A ja sam u fazonu: Pa šta? Šta to fali psima?[sm=jezicek.gif]
Šalim se, uglavnom, što se tiče i djece i nas baš je onako kako je madre opisala. Meni je baš značilo, a i nije me bilo briga da li neko to smatra normalnim ili ne. Bitno je da ima svrhu.




vocicana -> RE: Kaiševi za prohodavanje (19.12.2016 8:11:24)

Ja sam to videla pre tacno 12 godina kod malisana od jedne rodjake, pitala sam sta je to, probala sam, secam se da je bilo jako dobro jer se nisam ni malo savijala, dete ne moze da padne, a ti stojis uspravno( govorim zbog ledja), mali je inace brzo krenuo sam posle, tako da mi nije to bilo strasno. I ja sam imala utisak vodanja psa, ali msm da nije lose probati kada dete dugo trazi drzanje makar za prst, kao ja sto sam bila, prohodala sam sa 17 meseci, bila sam predebela mala.[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Kaiševi za prohodavanje (19.12.2016 10:25:25)

Izgleda sasavo ali mene ledja vise ne bole (ko se seca reklame.za kosmodisk )
Ma super, a da ne govorim koliko deca drze ruke u vis pa bake deke vuku nazad samo vicem iscasicete im ruke




Mala Elena -> RE: Kaiševi za prohodavanje (19.12.2016 10:29:58)

Choopo, koliko kosta to cudo? Sada smo u fazi prohodavanja [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Kaiševi za prohodavanje (19.12.2016 10:51:44)

ME, mislim par stotina dinara.
Ma, naravno da je ok koristiti kad ima potrebe. Mi stvarno nismo imali potrebu za tim, sin je puzao i hvatao se za namestaj i sa jedanaest meseci poceo da hoda.
Ako bude bilo potrebe koristicu sa bebom, bez obzira koliko mi smesno izgledalo. Kicma me ionako ubija.




isidora88 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (19.12.2016 11:24:38)

Meni se to ne svidja tako da ne planiram da koristim




vocicana -> RE: Kaiševi za prohodavanje (19.12.2016 11:57:30)

Sve bi dala kada bi uz sve namestanje i ucenje pokazao malo afiniteta za puzanje, ali nista od toga jos uvek.Probacemo dubak kada se vratimo kuci, pa kako bude zeleo.
Mame ja napisala u temi stolicice za hranjenje za Puerri stolicu, nisam se vratila mnogo unazad a ni slike nisam mogla otvoriti a nio svoju da postavim, pa da mi svoje misljenje date, kupila bi ga. Na sta treba da obratim paznju? HVala.




Animsaj9 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (19.12.2016 12:21:27)

Voci , D ne zna da puzi jednostavno seta al da ga drzimo za rukicu jednu , ne zna i ja se time ne opterecujem mnogo , ima dece koja ne puze i prohodaju lepo




vocicana -> RE: Kaiševi za prohodavanje (19.12.2016 12:28:35)

Jao znam, ali mi je zao jedino sto potencijal svojih butkica ne koristi kvalitetno, bas steta. Neka radi kako hoce, neka sui samo zivi i zdravi. Mnogo bi volela da te upoznam, znas?




Anck Su Nmaun -> RE: Kaiševi za prohodavanje (19.12.2016 12:48:27)

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Choopo, koliko kosta to cudo? Sada smo u fazi prohodavanja [sm=smiley1.gif]

Oko 10 tak e




IvanaSK RR -> RE: Kaiševi za prohodavanje (18.3.2017 16:45:54)

Pronasla sam kaiseve sto je sin dobio i nikad ih nismo koristili. Stavila maci, ali joj se uopšte ne svidjaju [sm=smiley36.gif] Tako da bi kod nas to bile bacene pare da smo kupovali.




Anck Su Nmaun -> RE: Kaiševi za prohodavanje (3.4.2017 11:27:56)

Evo cisto da napisem, jedva da ih koristimo..mrsko mi namestati ga. Vise mm voli da se bakce sa tim!




Dora89 -> RE: Kaiševi za prohodavanje (8.3.2018 11:18:07)

Ja ne volim to da vidim, kao na kučetu, mada znam da je vrlo praktično.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]