RE: Dečija histerija, izlivi besa (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (23.6.2017 21:56:35)

Anck i kod nas je sa Sofi duze trajalo.[sm=smiley36.gif] Ne znam sta je to sa mladjom decom. Mogu malo da uzdahnem jer prodje taj period. Naidje jos ponekad njeno njarenje ali mi iskuliramo.




Anck Su Nmaun -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (23.6.2017 22:02:19)

Inace kazu da je srednje dete.uvek naj problematicnije [sm=smiley36.gif]
Nama.je H haos pravila oko trece godine. Sad je super.
I onda kad mi sad kazu jao decak nadrljala si...samo ae slatko nasmejem. Ne znate vi..nista me vise ne moze iznenaditi posle nje[sm=jezicek.gif]




vocicana -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (24.6.2017 7:58:59)

Anci, u pravu si. Mozda previse ocekujem, aliu globalu sam jako strpljivasa njim. Tacno je da trenutno ispituje granice...da li ih uopste ima. Medjutim, juce je za divno cudo bio fin, bas fin. Nedostajala sam mu. Neka istrazuje svet, mada sam i ja generalno malo odmornija sada, muz je uglavnom bio na ivici kada smo se juce culi. Ne znam, bas je vrlo neprijatno kada krene da urlice, znaci svi, alisvi prisutni u nas gledaju.
Mada Krin, ja sam odrasla uz moju pokojnu Inu, nisam smela da pisnem, ona je bila toliko stroga, ali divna opet, nisam osecala da je to tesko. Samo bi je pogledala i svemi je bilo jasno.
Nadam se najboljem[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (24.6.2017 9:16:30)

Voci draga neka su svi gledali...zar je bitno?
Meni je to normalno. Ko god ima dete razumece.




mali_mis -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (24.6.2017 13:23:46)

Voci, moras da kuliras te "sve koji uvek gledaju", oni su nebitni totalno, bitna si ti i tvoje dete. Znaci, oni ne postoje, uvrtis sebi u glavu, i mirna si. A histerija samo faza, kad oguglas totalno, neces ni primecivati da te nervira [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (24.6.2017 13:32:50)

Ma ja i ne gledam, ali mm ima drugacije iskustvo sa cerkom, pa mu prosto neverovatno deluje da jedan malac od 14 meseci moye tako da reaguje. Ja ga stavim u kolica i pustim da vristi, pa se u nekom trenutku i smiri.
Ljubim vas devojke.




Anck Su Nmaun -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (24.6.2017 13:36:46)

Malo se opustite bice vam sve lakse.
Ja sam vec navikla na to gledanje na ulici, ali ne obracam paznju na to




Sanjica26 RR -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (24.6.2017 13:44:09)

Svako dete je razlicito. Ono sto jedno radi, drugo ne radi. Ono sto kod jednog deteta prolazi, kod drugog ne. Sto kaze moj tata zivce u cvor.




vocicana -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (24.6.2017 13:47:10)

[sm=smiley36.gif] bas si me nasmejala, nisam cula za taj izraz.




Viksica -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (30.6.2017 13:06:32)

Joj, mrzim histeriju kod dete. Mnogo je tesko to trpeti, ali znam da mi sa kcerkom nista nije pomagalo, morala je da dobije sta hoce plakala bi satima, to je tamo mucno i zamorno za psihu majke.




Viksica -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (30.6.2017 13:07:00)

Srecom, sve je bila samo faza koja je prosla sa odrastanjem. [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (30.6.2017 13:22:08)

I moja ima te napade histerije, tako mi dodje da joj nalupam guzu .




Mariya -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (2.7.2017 18:36:03)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Inace kazu da je srednje dete.uvek naj problematicnije [sm=smiley36.gif]
Nama.je H haos pravila oko trece godine. Sad je super.
I onda kad mi sad kazu jao decak nadrljala si...samo ae slatko nasmejem. Ne znate vi..nista me vise ne moze iznenaditi posle nje[sm=jezicek.gif]

Aahahahaha, isto i kod nas!
Kad god mi neko kaže "jao, imaš dečaka, videćeš kakvi su oni", samo im kažem - imam ja H, ona je kao 3 dečaka [sm=jezicek.gif]




krin 40 -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (2.7.2017 18:54:56)

Dečaci i jesu zlato ako se vaspitaju na vreme.Moj sin 20 god ni jedna sekiracija zbog njega,a N džigerice jede..malopre sam pisala u temi "sta se desava oko vas"😃




Anck Su Nmaun -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (2.7.2017 21:07:20)

Ne volim ta razdvajanja decaci devojcice, uvek kazem imam dve devojcice nebo i zemlja su, tako da od malise ocekujem sve pa kakov god bio nece me iznenaditi [sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (2.7.2017 21:25:23)

Nesto sto posebno mrzim jeste kad mi kazu da je meni lako jer imam cerku, ko ima sinove jaoj jadan on... prosto mislim da su deca, dok su mala, vrlo slicna... generalno neke stvari koje roditelje dovode do ludila rade i decaci o devojcice, tako da smo svi u istom sosu dok malisani ne postanu svesni sebe i svog okruzenja... e, onda nastupa vec i karakter, sredina, dotadasnji modeli vaspitavanja... sa devojcicom ne treba nista manje zivaca negonsa decakom... ko ne veruje - evo neka uzme moju malenu na par dana da vidi 😂😂




Dragce86 -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (3.7.2017 11:33:58)

Hahahah, nasmejaste me Mama Jo, isto je i sa mnom i mojom cerkicom. Zenska deca su, cini mi se, vise sklona napadima histerije [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (3.7.2017 13:27:55)

Svako dete,razlicita prica. Moja mladja setsricicna je uzasna, sa izlivima vristanja, bas je nezgodna, a moj mali se sada smirio, definitivnose razumemo, radim onako kako njemu prija, setao, mada sada vise ne piz...kada ga stavljam u kolica, sada se malo smirio. inace bilo mi je uzasno u tom njegovom periodu.




IvanaSK RR -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (3.7.2017 21:04:23)

Ja joj necu udovoljavati pa makar vristala tri dana. Hoces da setas, izvoli setaj. U kolica ces kad te ja stavim, a ti placi do sutra.
Blago tebi Voci, ako se razumete, ja svoju 90% ne razumem.




veselicaa -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (3.7.2017 22:20:58)

Hhaha Ivana [sm=smiley36.gif] Da znas da je nemoguce razumeti ih ponekad.
Nina vec pocinje da place glasno kada joj nesto ne odgovara,kada joj ispadne igracka,ponekad se i baci onako unazad.




emicaa -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (3.7.2017 23:00:46)

Pravi izlivi dodju tek oko trece do izrazaja,ovo prije nije nista.Svaka beba ima takve momente [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (3.7.2017 23:11:56)

Haha trogodisnjaci,nesto najsladje i najludje u istom trenu[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (3.7.2017 23:24:23)

TRInejdzeri 🙄




veselicaa -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (3.7.2017 23:50:43)

Hahah da,obozavam ovaj izraz[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Dragce86 -> RE: Dečija histerija, izlivi besa (5.7.2017 18:12:49)

Uh, ne znam, ja sam isto pokusavala da ignorisem i da ne popustim tim hirovima i kuknjavama ali ne vredi, mislim da bi mogla satima dok ne crkne od muke, pretvrdoglava je :(




Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>