RE: Jel volite da budete trudne? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


Anarunika -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 9:34:27)

Uživam, i savaki put sam jedva čekala sledeći put. Iako sam sada mnogo tromija, bez energije, non stop mi se spava...ali kada me bebica zagolica, šutne ili štuca...ništa mi nije radosnije!




bubulence -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 9:40:24)


IZVORNA PORUKA: bubulence

obozavala sam i jedva cekam novu trudnocu!


evo da se i ja citiram.
sada volim alo mannje jer mi je mnogo teze nego u prvoj ali opet voooliiim!
i slazem se sa Serpi, nema lepseg osecaja nego kada se ugledaju [sm=rozacrtici.gif], ovog puta smo mozda,biki i jos srecniji jer nam je trebalo vise truda...
Suzi q dobrodosla na forum, bice sve ok, ne brini. pridruzi nam se i na drugim temama, npr ‘trudnice‘




Suzy Q -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 13:44:54)

Hvala, mnogo mi znace vasi komentari i saveti, a i osecam sw dosta opustenije kada vam pisem. [sm=smiley1.gif]





Sanjalica1980 -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 13:58:46)

Ja sam bila srecna kada sam videla pozitivnu betu ali ipak prepadnuta do sada. To naravno zbog svega sto sam prosla.

Sada sam u periodu kada sam presrecna. Volim svoj stomak,volim sto me udaraju ma sve volim.

Kako cu ih tek voleti kada ih budem videla [sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif]




bubulence -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 14:07:30)

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980


Kako cu ih tek voleti kada ih budem videla [sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif]


to ces tek da vidis i oset_is, jer ne mozes sada ni zamisliti, niti ti iko moze opisati taj trenutak radosti, srece i kolicinu ljubavi... milion emocija, ne znas da li da se smejes, places, vristis... ne znas ni da li je stvarno ili sanjas... ma haos [sm=smiley36.gif]




Kata90 -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 14:09:30)

Volim jer nema lepseg osecaja na svetu[sm=nosecka.gif] jos kad ti se pomeri u stomaku,i znas da je deo tebe tamo [sm=duda.gif] zato jedva cekam taj dan,da ugledam svoju bebicu.....[sm=smiley27.gif]




Mala Elena -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 14:22:35)

Obozavala sam da budem trudna! Cudesno stanje! A jos su me svi mazili i pazili , tako je valjda sa prvom trudnocom , kazu da je kasnije manja paznja [sm=smiley36.gif]
I jos da dodam-osecala sam se jako zenstveno !




cetvrtko -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 14:31:08)

mene nisu mazili i pazili (mozda malo mm :D ) xaxaxa ..... jeste zaista cudesno stanje i jeste prelepo :) jeva cekam da vidim mog gimnasticara i da se napokon mazimo [sm=smiley27.gif]




lelaigor -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 14:35:22)

Sanjalice [sm=smiley27.gif]
Volim, naravno. U prvoj trudnoćui sam za nijansu više uživala, jer je sve bilo školski od početka do kraja i nisam bila toliki paničar... Uveče kad ne mogu da se namestim i kad me sve do suza boli, ne volim i jedva čekam da se porodim. [sm=smiley36.gif]
A najviše volim to što me čeka, kad beba izađe napolje! [sm=smiley27.gif]




Torbica -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 14:50:51)

Voliiiiim! Tj volela sam, sve tri lepe trudnoce!




Didy -> RE: Jel volite da budete trudne? (18.10.2014 15:16:57)

IZVORNA PORUKA: Didy

U globalu, kad se sve sabere i oduzme, volim.
Posle ovog porođaja razmišljam polutužna kako možda više neću doživeti pokrete bebe, porođaj i sve što ide uz to i nekako se rastužim... Iz jednog ugla mi deluje kao mazohistička misao...


Evo moje mazohističke izjave od pre tri godine, mesec dana nakon drugog porođaja. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Svečano izjavljujem da sam nepopravljivi mazohista. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zz_wub.gif[/image] I jedva čekam da ponovo budem trudna.
Ja sam u obe trudnoće baš uživala. Često znam da kažem da je meni trudnoća prvo stanje, npr. samo u trudnoćama mi je krvna slika bila idealna, osećala sam se tako posebno, pogotovo u prvoj - kao da se to samo meni događa i kao da sam jedina trudnica na svetu. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley27.gif[/image]
A pokreti bebini u stomaku su jedan od najlepših osećaja u vezi s trudnovanjem. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




srculence25 -> RE: Jel volite da budete trudne? (30.10.2014 0:10:29)

Na trudnocu smo cekali 7 godina kad sam ugledala pozitivan test nije bilo srecnije zene od mene.
Za sad trudnoca skolski bez nekih simptoma a trbica raste,bebica lupka predivno.
Volim da sam trudna i ovako bih mogla jos 3 godine [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Jel volite da budete trudne? (30.10.2014 0:19:47)

Ja sam se oba puta tolko obradovala da vam ne mogu opisati,jer je oba puta bilo ne planirano [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ali sam plakala od srece...




choopa choops -> RE: Jel volite da budete trudne? (30.10.2014 0:52:36)

volim da sam trudna, ali ne volim da budem trudna [sm=smiley36.gif]

Prva trudnoća izgubljena, druga u početku provedena u strahu, kasnije jedan period super, pa mirovanje pred kraj. Druga....khm, khm [sm=smiley29.gif] Povraćanje do petog mjeseca, mirovanje od trećeg, strogo mirovanje od petog, žgaravica od sedmog, šećer, višak plodove vode...Tad sam rekla neću više nikad! I evo [sm=smiley4.gif] Jovo nanovo. Sada krvarenje. Povraćanje. Održavanje. Šećer. A tek sam na polovini. [sm=smiley22.gif]

Za razliku od trudnoća, porođaji su mi bili peace of cake! To mi nije problem [sm=smiley36.gif]

Edit: da dodam ispijanje Giniprala u prethodne dvije [sm=smiley29.gif], sad Utrogestana.




srculence25 -> RE: Jel volite da budete trudne? (30.10.2014 1:25:33)

chopa chops i ja sam imala jednu izgubljenu pa sad u ovoj trudnoci u pocetku sam bas bila u strahu [sm=smiley5.gif]
Sad sam valjda u mirnom periodu kad je opasnost prosla ,sad uzivam.




dunja RR -> RE: Jel volite da budete trudne? (30.10.2014 1:52:30)

Ja sam baš volela da budem trudna i opet bih rado.

Kao i kod choope, prva trudnoća izgubljena (na prvom UZ pala - blighted ovum), na početku druge ogroman strah od prvog UZ, čula srce i uživala celu trudnoću do 5 dana pred porođaj-tada povišeni pritisak, hitan prijem u bolnicu, krkanje metildopom. Porođaj - Sava nije prodisao, rekli mi da je kritično, da je rođen kao beba džin (veliki a nezreo).

Volela bih opet ali kada bi uspela da budem odgovornija što se tiče ishrane u trudnoći i kada bih manje radila (prethodnu trudnoću radila puno).




lelaigor -> RE: Jel volite da budete trudne? (30.10.2014 9:08:25)


IZVORNA PORUKA: lelaigor

Sanjalice [sm=smiley27.gif]
Volim, naravno. U prvoj trudnoćui sam za nijansu više uživala, jer je sve bilo školski od početka do kraja i nisam bila toliki paničar... Uveče kad ne mogu da se namestim i kad me sve do suza boli, ne volim i jedva čekam da se porodim. [sm=smiley36.gif]
A najviše volim to što me čeka, kad beba izađe napolje! [sm=smiley27.gif]


Sada iz ove tačke gledišta želim samo da beba izađe napolje i da više ne budem trudna!




Sanjchezze -> RE: Jel volite da budete trudne? (30.10.2014 11:18:01)

Volim da budem trudna, ustvari obozavam [sm=bravo.gif]
Od pocetka skolska trudnoca, bez mucnina i bilo kakvih problema, sad polako pocinje gorusica al nije strasno. Bas se osecam posebno u trudnoci, uzivam u svakom pokretu moje devojcice i jedva cekam da je upozmam [sm=smiley1.gif]




Njica -> RE: Jel volite da budete trudne? (8.11.2014 18:01:36)

Bilo je lepo, neverovatan novi, nezamenljiv i neuporediv osecaj sa bilo cime ali sad vec jedva cekam 27.11., volela bih i pre da ugledam svog bebana, uhhhh koliko jedva cekam




Mariya -> RE: Jel volite da budete trudne? (2.12.2014 18:01:23)

Uh, i volim i ne volim...
mada mi je prva trudnoca bila skolska,osim mucnina do 12. nedelje nisam imala drugih tegoba, odlicno sam se osecala, bukvalno do porodjaja sam bila na nogama, isla, vozila,druzila se,kupovala. Onda mi je mama umrla kad sam usla u 9.mesec i danas kad pomislim na prvu trudnocu, jedna od prvih slika koje vidim u glavi na tu pomisao je slika mene trudne na sahrani[sm=smiley19.gif]
Druga trudnoca - bila sam presrecna kad sam saznala da sam trudna, a onda krenulo povracanje od 5. do 15 nedelje, mucnine do 20.te, ja 99% vremena sama sa detetom, ni sekunde odmora, bas mi je bilo tesko. I sada me je strah i da pomislim na trecu trudnocu, jer me sve ovo ceka,ali sa dvoje dece. Uh. A opet, volela bih jos dece. Videcemo za godinu - 2 koliki sam mazohista[sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: Jel volite da budete trudne? (9.5.2015 21:02:07)

Da malo podignemo stare teme.
Naravno da volim sto sam trudna, Hvala Bogu za sad je sve super, ali iskreno jedva cekam da to prodje i da se porodim, ne znam zasto. Imam utisak da stalno strepim i iscekujem.




Anoniman -> RE: Jel volite da budete trudne? (19.10.2015 12:59:40)

Volim , obozavam, nema lepseg stanja, uzivala sa u ovj drugoj kao da mi je prva, proletela je , evo ostalo je jos 20 dana, a ja ne mogu da verujem, mada jedva cekam da uzmem svoju[sm=duda.gif] u ruke, zivu i zdravu, Boze zdravlja...




Zemunka85 -> RE: Jel volite da budete trudne? (19.10.2015 13:07:59)


IZVORNA PORUKA: tijatija

DA ,vidi se, za 5 godina 4 -tvoro dece [sm=smiley36.gif]


Auuuuuuuu. Svaka cast!!!




Mala Elena -> RE: Jel volite da budete trudne? (19.10.2015 13:09:41)

Volim, cak i kada treba da se savijem da obujem cipele[sm=jezicek.gif] ipak je to nesto najlepse !
Um, i meni leti vreme, usla sam u treci trimestar i ne mogu da verujem. ..




janabons -> RE: Jel volite da budete trudne? (20.10.2015 0:34:42)


IZVORNA PORUKA: jess021


Naravno da volim sto sam trudna, Hvala Bogu za sad je sve super, ali iskreno jedva cekam da to prodje i da se porodim, ne znam zasto. Imam utisak da stalno strepim i iscekujem.


BAs tako[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>