RE: Jel volite da budete trudne? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


nikiteki -> RE: Jel volite da budete trudne? (20.10.2015 9:49:00)

volim




serpica -> RE: Jel volite da budete trudne? (20.10.2015 22:16:46)


IZVORNA PORUKA: serpica

Ja mislim da je najlepsi trenutak trudnoce onaj kad ugledate dve crtice,sve nakon toga sve manje lepo,bar meni [sm=smiley36.gif]
U prve dve trudnoce mucnine,povracanje i glavobolje do 4 meseca,u trecoj sve to puta 100,plus do kraja trudnoce,plus fleke po licu,plus 35kg i dusa u nosu.
Da,volim da budem trudna bez obzira na sve,i radujem se mozda jos jednoj trudnoci,da upotpunimo utisak[sm=smiley1.gif]




Ovaj post iznad napisan je samo par meseci pre nego sam ostala trudna cetvrti put [sm=smiley1.gif] i upotpunila sam utisak...i volim da budem trudna bez obzira na sve.[sm=smiley1.gif]




cockic -> RE: Jel volite da budete trudne? (21.10.2015 15:05:50)

Volim i ja da budem trudna i ako sam imala mucnine,povracanja....u obe trudnice u prvoj do porodjaja sam imala izlete povracanja.u drugoj malo manje.kako bi bilo treci put jos ne znam [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Jel volite da budete trudne? (21.10.2015 16:05:49)


IZVORNA PORUKA: janabons


IZVORNA PORUKA: jess021


Naravno da volim sto sam trudna, Hvala Bogu za sad je sve super, ali iskreno jedva cekam da to prodje i da se porodim, ne znam zasto. Imam utisak da stalno strepim i iscekujem.


BAs tako[sm=smiley1.gif]


Volim da budem trudna, volim kada beba boksuje u stomaku, ali ne volim strepnju i iscekivanje.
Jedva cekam da se sve zavrsi i da uzmem bebu u ruke ali znam da ce mi i nedostajati moj stomacic.
Za sada tri trudnoce i od mene dosta[sm=smiley36.gif]




Rosita -> RE: Jel volite da budete trudne? (22.10.2015 21:22:23)

Mnogo sam volela. Najlepsi period u mom zivotu.




branki* -> RE: Jel volite da budete trudne? (23.10.2015 12:36:04)

uzivala sam[sm=9nebesa.gif]




vonavoj -> RE: Jel volite da budete trudne? (23.10.2015 13:17:47)

Bas sam uzivala..i nocas sa sanjala da sam trudna i da se beba mrda[sm=smiley36.gif]..mislim da me je moja velika beba sutirala u stomak!




eca89 -> RE: Jel volite da budete trudne? (23.10.2015 13:28:52)

Jedan divan period[sm=smiley27.gif]!




misika -> RE: Jel volite da budete trudne? (26.10.2015 19:27:08)

ja tako volim da se cesto rasplacem kad sam sama od srece...

i onda placuci plesem po sobi...

[sm=zz_dance.gif][sm=zz_cry.gif][sm=zz_dance.gif]




ivannna -> RE: Jel volite da budete trudne? (27.10.2015 12:38:29)

ja sam uzivala i ponosno sam pokazivala stomak!
jedva cekam ponovo!




Maraj -> RE: Jel volite da budete trudne? (28.10.2015 7:59:07)

Obozavam [sm=smiley27.gif] tako mi je bila divna trudnoca...za poželeti. Nikad mucnina , povracanje...ma nista. Jedan divan period...i sad se zapitam gde mi je proletela trudnoca. Deluje puno 9.meseci a kad pogledam bas je protrcalo. Svi mi ugadjali...ma predivan period ...




mila83 -> RE: Jel volite da budete trudne? (28.10.2015 8:03:53)

Volim :) Volela sam sva tri puta [sm=smiley27.gif]




BubaBubica -> RE: Jel volite da budete trudne? (7.12.2015 11:31:20)

Još jedna koja je zavisna od trudnoća [sm=9nebesa.gif] Men isu prve dve trudnoće baš bile lagane, bez većih propratnih trudničkih tegoba, što kaže šerpi, ta radost kad ugledaš [sm=rozacrtici.gif], pa uzbuđenje pred svaki UZ,, pokreti bebe, pa isčekivanje porođaja, kad će da krene... [sm=sloncek.gif]




m2m2 -> RE: Jel volite da budete trudne? (7.12.2015 11:37:01)

Iskreno, ja bas i ne volim. Po prirodi sam jako plasljiva osoba, tako da sam u trudnoci stalno bila preplasena, da se nesto ne desi. A pritom sam imala i jedan spontani, a u prvoj trudnoci sam bas cesto isla na preglede jer je pupcanik imao dva krvna suda, umesto tri. Ne zelim vise da budem trudna.




Leptiric123 -> RE: Jel volite da budete trudne? (7.12.2015 11:38:42)

Volim, ali se plašim




BubaBubica -> RE: Jel volite da budete trudne? (7.12.2015 11:47:36)

Hm, strah, da... I ja se dosta plašim ali umem da to potisnem i da mislim pozitivno. U prvoj trudnoći sam imala strah jer su se u posteljici pojavile neke rupe, koje su mogle da prave problem, ali hvala Bogu sve je prošlo bez problema. Sećam se da su zagledali posteljicu posle porođaja i da su gunđali nešto ali nisu hteli reći šta. U drugoj trudnoći sam imala odljubljivanje plodovih ovojaka i krvarila, dobivala inekcije progesterona ali kad se to saniralo, do kraja sam bila baš aktivna iako su mi rekli da mirujem, ja sam radila po svom osećaju i nisam se prevarila.

Kad i krenem da razmišljam negativno, razmišljam kako je priroda sve odradila manje više, i da mora biti kako mora i ja tu ništa ne mogu promeniti. Iz moje okoline znam da je to jako teško, ali nije i nemoguće. Verovatno zavisi od čoveka. Ali kad to čujem jako mi je žao što ne uživaju sve žene podjednako u ovom posebnom dobu života.




adulence -> RE: Jel volite da budete trudne? (7.12.2015 11:55:06)

Najvise na svetu volim da budem trudna,imala sam dve divne trudnoce,bez ijednog povracanja i muke,dobro bila je tu gorusica,ali da obozavam biti trudna ...




emicaa -> RE: Jel volite da budete trudne? (7.12.2015 13:15:10)

i ja volim i dalje iako mi je svaki dan patnja,muka od jutra do mraka,povracanje,nizak pritisak ali opet uzivam.




IvanaSK RR -> RE: Jel volite da budete trudne? (21.12.2015 7:28:07)

Lepo je biti trudan da nema mučnina i povraćanja :). Prva trudnoca je bila otprilike za uživati, a sada joooj.




adulence -> RE: Jel volite da budete trudne? (21.12.2015 7:50:42)

Obozavam biti trudna...




isidora88 -> RE: Jel volite da budete trudne? (21.12.2015 10:50:17)

Ja bas i ne volim, teske su mi trudnoce, uzovam jedino u mrdanju bebice,ali ipak jedva cekam da se rodi[sm=bravo.gif]




tekilica -> RE: Jel volite da budete trudne? (21.12.2015 11:26:08)

Jedina koju sam imala je bila super i uzivala sam. Volim taj osecaj! Jos kada bi svaki naredni put bilo isto tako. Nema pravila, zato se malo bojim, ali JEDVA CEKAM ponovo :)




bojana92 -> RE: Jel volite da budete trudne? (22.12.2015 1:13:39)

Imala sam dve trudnoce,i u obe sam uzivala.Predivan osecaj,neopisiv.Jedino sto znaju da muce mucnine i povracanje ,ali i to brzo prodje




isidora88 -> RE: Jel volite da budete trudne? (22.12.2015 3:06:04)

Trenutno ne volim [sm=smiley36.gif], nesanica me muci. Svi spavaju a ja ne znam sta cu od dosade, jos me muci i bol u kolenu, toliko iritira da mi dodjenda otkinem nogu[sm=hudicek1.gif]




dddaca -> RE: Jel volite da budete trudne? (22.12.2015 23:46:19)

Ne znam sta da kazem na ovo. Da sam uzivala jesam, da su me mazili i pazili jesu, da nista nisam radila i to stoji. E sad, da li bih ponovo, ne znam... Gorusica, mucnina, povracanje, oticanje, bilo je i toga




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>