RE: Survivor (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Survivor (5.3.2024 15:05:59)

Odgledah ukratko sa premotavanjem 😁
Ne mogu da slozim misljenje jos uvek. Smesan mi ovaj nas juznoafrikanac 😊




Tiziana -> RE: Survivor (5.3.2024 18:13:57)

Meni je sve jos uvek cudno. Moram da se priviknem na ljude, nesto mi niko na prvu nije simpatican. Ne secam se da li je prosle godine bilo tako na pocetku, ali se secam da sam mislila da je predhodna/prva godina bila neprevazidjena i jos uvek mislim tako. Jedan je Goran 🙂




Ana RR -> RE: Survivor (5.3.2024 18:20:17)

Isto, Tizi, svi su mi čudni za sada. Eh Goran [sm=love.gif]




Ivanka 75 -> RE: Survivor (5.3.2024 21:42:12)

Prva sezona se nece ponoviti, ni ljudi se nece ponoviti, na zalost! 




dunja RR -> RE: Survivor (6.3.2024 11:02:02)

Meni drago što je Varja uzela tajni imunitet, sviđa mi što su to uveli, zamrsiće im konce. Mada ne znam kako će biti kada svi ukapiraju da postoji ta opcija.
Inače volim da slušam Varju, ona peva fantazija, ima moćan glas.
A Matea mi je omražena već 😅, jer se okomila na Ognjena. A spora je katastrofa, sporije je trčala od Varje, izvukao je izlazak iz vode, jer se Varja jedva popela, ali za tu kilažu je odlična. 





Ivanka 75 -> RE: Survivor (6.3.2024 13:34:05)

Nisam ukapirala sta bi sa mateom, zasto pocinji da je ne vole? Bila sam ppspana sinoc.
I meni drago za Varju za tajni imunitet. Cini mi se da ima cvrst karakter a oni vide samo njenu kilazu. Islreno se nadam da ce ostati duze pa da im dokaze suprotno. 




dunja RR -> RE: Survivor (6.3.2024 15:14:17)

Ne znam da li drugi ne vole Mateu, ali je ja nešto ne simpatišem [sm=jezicek.gif], podseća na Antoniu od prošle godine. I dobro, ne vole Mateu nešto posebno ni Ognjen ni Megi [sm=smiley36.gif] sa njima se zakačila. Ne znam za ostale, neko je branio to sećam, ali ne znam ko.




Ana RR -> RE: Survivor (6.3.2024 15:49:59)

Ona se zakačila sa onim našim momkom na drugoj igri, nazvala ga je idiotom. Pa su se nešto prepucavali juče, izgeda da se to nikome nije dopalo.




dunja RR -> RE: Survivor (6.3.2024 21:49:45)

Da to je Ognjen, ali od Hrvata jedino joj je Megi rekla u oči da je to bilo grozno, a njih nekoliko tu prisutnih je branilo, kao duhovita je, zanimljiva, ne vide problem što je odreagovala onako sa našom Ognjenom. Nisam ispratila da je još neko rekao Matei da je bzv postupila, osim Megi. Nisam još pohvatala kako se zovu ostali, samo sam zapamtila Megi zbog izglasavanja, i Mateu.




Tiziana -> RE: Survivor (6.3.2024 22:07:57)

Ovi nasi su bas losi.. Kilavi. Svi. 




Ivanka 75 -> RE: Survivor (6.3.2024 23:06:33)

Odgledala sam danas opet malo od sinoc. Videh kad su se Ognjen i Matea pokacili. Bas ga ne izvredjala. Los karakter ima cini mi se.
Ujutru repriza od danas. Nemam snage veceras za njih. 




Sanjica26 RR -> RE: Survivor (7.3.2024 9:14:00)

Ivanka, ja gledam kad se vratim iz skole. Uvece nikako ne stizem. Sinoc sam iz kreveta malo gledala i zaspala. Zavrsicu danas. 




Ana RR -> RE: Survivor (7.3.2024 9:53:51)


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ovi nasi su bas losi.. Kilavi. Svi. 


Da, baš mm i ja komentarišemo kako su ovi sada najmanje fizički spremni u odnosu na ostale sezone...




Ivanka 75 -> RE: Survivor (7.3.2024 9:58:38)

Ja upravo gledam... Isto sam pomislila pre 15 min. Devojke ko da nisu fitnes treneri.Ali, Varja mi polako prirasta za srce. Iskrena i otvorena, i neka razmisle malo o svojim odlukama. Mislim da ce ona i njena licnost dosta doprineti timu i njihovom razvoju. Samo da sto duze ostane. 
I evo dobise totem nasi 👍




Sanjica26 RR -> RE: Survivor (7.3.2024 10:21:58)

I meni se dopada Varja. 




dunja RR -> RE: Survivor (8.3.2024 18:27:41)

Zašto je Mitar odmah preneo jednoj učesnici, zaboravih ime, da Varja ima tajni imunitet, nisam skontala? On je neka tračara ili šta? I zašto mu je uopšte Varja rekla...

Da li još nekom Katia liči na onu našu takmičarku, ne sećam se imena, onu najmlađu što je dogurala negde do kraja? Što su je svi stalno glasali a ona opstajala... Meni i fizički liče a i karakterne. Al je Kosić odlepio za njom 😅




Tiziana -> RE: Survivor (8.3.2024 19:02:00)

Ista Nadja! 




dunja RR -> RE: Survivor (8.3.2024 19:22:53)

E Nađa, tako je! Znači ne liče samo meni 😊




Ivanka 75 -> RE: Survivor (8.3.2024 23:38:56)

Malo mi zao sto Marko ispade. Da li mi se cini ili je Ivana malo doprinela Markovom izbacivanju.... 




dunja RR -> RE: Survivor (9.3.2024 0:55:40)

Po Meni doprineo je Mitar. Nikad niko ranije nije slao dvoje svojih u duel. Ivana je jedina trebala da ide i lagano bi dobila Katiu.
Meni nijedna Mitrova odluka nije logična. On je povređen i teško da će moći da se oporavi i donese bodove, poslao je Marka u duel, znači tim je oslabljen za dva muškarca. Meni je njegovo ponašanje jako sebično, nema on malo godina, trebao bi da razmišlja ozbiljnije. 




dunja RR -> RE: Survivor (9.3.2024 1:01:56)

I ono juče što je učestvovao sa onakvom nogom je isto jako sebično, šta je želeo time da postigne. U prošlim sezonama je bilo, ako si povređen ne učestvuješ taj dan, tri dana, pet dana. Ako potraje ideš kući.
I onda ono što je rekao - radije bi zapalio imunitet, dobro mu je rekao voditelj, da ga nisi želeo ne bi toliko grizao. Sva reč koju progovori je besmislena. Kud mu Varja reče za svoj imunitet. 





Ivanka 75 -> RE: Survivor (9.3.2024 1:02:49)

Zeznuo se u proracunu, ide on sledeci. Ne vole oni igrice i proracunatost. 




dunja RR -> RE: Survivor (9.3.2024 1:07:20)

Pa i laici znaju da ako naprežeš povređeni deo tela oporak duže traje i može da se zakomplikuje. On kao juče trči sa onom nogom, zašto. Em gubi bod sto posto, em time demorališe ekipu, em ide protiv svoje noge. Nema niti jedan razlog  da učestvuje sa takvom nogom. 




Ivanka 75 -> RE: Survivor (9.3.2024 1:45:47)

Mozda misli da ce ga nekim cudom proci. Nada se. Zato se i trudio da osvoji imunitet. Nekako su mi svi redom bezizražajni, obični.Nedostaje mi Nika 😊




dunja RR -> RE: Survivor (9.3.2024 2:39:57)

Da Iv, Goran i Nika [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>