RE: Moda za trudnice (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


lesli -> RE: Moda za trudnice (28.6.2018 18:02:51)

Ovo je bilo u extreme intimu u novembru prosle godine. Ne znam da li sada imaju...




Maraj -> RE: Moda za trudnice (28.6.2018 18:09:15)

E pa ne znam
Nisam gledala. Meni je sad najlakse on line da vidim i kupim




milicicak -> RE: Moda za trudnice (28.6.2018 18:59:41)

Nisam gledala ni exteime intimo ni jasmil. Navikla me svekrva na Women secret i Beneton [sm=smiley36.gif]
Ja sam sa mini bubom kupila jednu spavacicu na pijaci, normalana siroka sa kopcanjem kosim sa strane a jednu mi je svekrva kupila u ws sa normalnim kopcanjem, obe sa dugim rukavima i to mi je bilo dovoljno. Imam letnje na raskopcavanje ali su mi mnogo provodne za bolnicu pa cu da pogledam po netu sta ima




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (1.9.2018 19:21:36)

Gde da nadjem lepe haljine za trudnice, treba mi jedna za bratovljevu svadbu koja je za 20 dana. Stomak je prilicno porastao pa mora biti trudnicka  pomagajte :) 




Maraj -> RE: Moda za trudnice (1.9.2018 19:50:03)

Dunja u piramidi ima radnja. Imaju i fb. Ja sam kupila kod njih tuniku i super spavacicu. Imaju i fb. Saljem ti njihov fb na pp pa ti vidi da li ti se svidjaju




lesli -> RE: Moda za trudnice (1.9.2018 21:16:37)

Ja sam na kraju sve stvari uzela u h&m i waikiju. Gledala sam neku radnju u piramidi i neke farmerke tamo, ali su mi izgledale kao krpa.




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (2.9.2018 9:36:47)

Maraj hvala ti, bila sam u toj radnji pre nekih 20-ak dana, i uzela jedne farmerke, nisu loše, ali su bile skupe.

A žena mi je jeeedva našla ok farmerke, poskidala je sve sa police, jedno deset pari, i na svakim je bila jedna štrafta, izbledele od sunca jer su dugo stajale, ona je to tek tada skontala. Onda mi je od nekud, nisam videla odakle, bila sam u kabini, izvukla jedne tamnije, i te sam kupila.

Videla sam na njihovom FB da imaju haljine, ali u butiku nisam nijednu videla. Iglavnom su bile bebeće i dečije stvsri, pa ne znam da li onu naručuju ili šta te haljin što objavljuju na FB, ja svakako moram da probam.




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (2.9.2018 9:41:33)

Les, jel u Waikikiiju imaju haljine za nas, koje bi mogle za svadbu?




Maraj -> RE: Moda za trudnice (2.9.2018 14:16:49)

E pa ne znam dunja. Ja sam kod njih kupila tunika za svadbu i spavacicu. Spavacice su stvarno super i za trudnice i za dojilje.
A haljine sam i ja videla kod njih na fb i izgledaju super na slici [sm=zz_biggrin.png]




lesli -> RE: Moda za trudnice (2.9.2018 15:55:13)

E Dunja, ne znam kako stoje sa haljinama. Nisam to bas zagledala.
Ja sam kod njih gledala vise pantalone/farmerke (narocito sto je to bio april/maj, znaci ne previse toplo). Posle nisam nista naknadno uzimala.
Ja uzeh jedne pantalone i 3 para helanki. Neke majice i 2 bluze za uz te pantalone.

A da uzmes neke pantalone, gore neku tuniku i baletankice? Ove moje pantalone su bas lepe i dovoljno elegantne za svecanu priliku (mozda da ti slikam ili nadjem na netu sliku). Bluze isto mozes da nadjes nesto sto moze u elegantnim prilikama. A mozda i imas neku svoju u koju mozes da udjes? Ja sam imala 2 neke bluzice koje su mi bile za posao i u koje sam do skora mogla da udjem.

Ma najbolje skokni do njih, pa pogledaj sta imaju. Verovatno imaju i neke haljine...




MojMiki -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 2:00:51)

Dunja kada ides na svadbu? Jesi li probala neku haljinu koja ima visi struk...gledam po sebi, jos ne moram bas sve trudnicke stvarcice. Farmerke ne mogu odavno da obucem, pantalone sa pojasom....e sada polako i druga garderoba postaje mala. I grudi su mi 2 broja vece.U HM-u ima ponekad finih stvarcica za trudnice.




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 13:19:04)

Miki, svadba je za 2 nedelje.

Ja inače ne volim standardne svadbarske haljine, tako da sam naručila ovu, od viskoze je pa će moći za septembar, biće oko 22-25 stepeni, sudeći po prognozi.
Svadba je na Kosmaju, pa ćemo dosta biti i napolju.

[img]https://www.dodaj.rs/images/haljina-vog.png[/img]



Nosim inače trudničke farmerke, i letnje haljine sve mogu, a uskoro ću naručiti jednu trenerku za trudnice, donji deo.




Ana RR -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 13:37:49)

Lepa je, Suzi [sm=bravo.gif]




MojMiki -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 15:03:26)

Dunja haljinica je odlicna! Bas mi se svidja. Nisam ni ja za ono svi u istom fazonu obuceni. 




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 15:12:46)

Mislite da može stomak da stane tu? :)




Ana RR -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 15:20:37)

Pa ne znam kakav je materijal, treba da probaš. Ako je rastegljiva onda možda može.




MojMiki -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 15:41:30)

Dunja haljina je prelepa, ali ako ne pise da je za trudnice....nisam bas sigurna




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 15:47:35)

Nije za trudnice, ali sam im dala mere i rekla da sam trudnica, pa su mi rekli da će biti ok, a viskoza je inače, nije rastegljiva. Ali meni se baš zato i dopada jer lepo pada. Stiže za 2 dana pa ću videti. Ako ne bude ok, nosiću je svakako posle, samo u tom slučaju moram opet da jurim haljinu za svadbu, muke [sm=smiley36.gif]




MojMiki -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 15:51:50)

Jako je lepa, pa ako odgovara sada ok, ako ne sledece godine. Javi nam utiske kad stigne




Maraj -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 16:16:35)

Dunja lepa je
Joj i ja se zaludjujem on line kupovinom. Ne znam kad sam zadnji put u butik usla. Sve on line kupujem




Ana RR -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 16:25:35)

Gde si poručila, Suzi?

Baš mi se sviđa, lepo bi išla i na neke čizme na jesen.




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 16:32:07)

Hvala vam, meni se jako dopada, baš je za razne prilike.


Anči, Vogeli.
Imaju sada sniženje na dosta stvari, ali ova haljina nije na sniženju, ali džabe kada nemam vremena da čekam.
Kod njih kada su sniženja, bude sniženo više od 50%.


Maraj ja volim da probam, ali džaba kada su u Nišu, ima ih u Bg u par butika, ali slab izbor.




mama Jo -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 17:47:35)

Bas je lepa i neobicna 😊




Sanjica26 RR -> RE: Moda za trudnice (6.9.2018 21:50:18)

Haljina je fenomenalna. Ja sam je merkala. Imam dve haljine vogelije.  Ali uvek hvatam popuste.




lesli -> RE: Moda za trudnice (10.9.2018 19:23:26)

Sad vidim da ne prokomentarisah haljinu. Fenomenalna je! [sm=bravo.gif]

Je li stigla haljina? Da li ti odgovara?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>