RE: Moda za trudnice (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


dunja RR -> RE: Moda za trudnice (10.9.2018 20:24:15)

Stigla je, i stvarno je fenomenalna! Odlično ukrojena, prelep materijal i dezen.
ALIIII [sm=smiley36.gif] ne mogu da zakopčam sa strane, malo mi fali ALI DŽABE, FALi jer stomak vuče na dole, a haljina je od malo punije viskoze, nije nimalo rastegljiva. Ali potpuno predivna [sm=smiley27.gif]


Tako da smo se danas čuli, i dogovorili da zamenim za broj veću, kažu da nije velika razilika, a moći ću da zakopčam.
Eventualno kasnije, nakon porođaja mogu malo da je suzim, mada kažu da je takav materijal da se od pranja skuplja pa možda i neću morati da je sužavam, što mi i deluje da je tako, jer je prirodan materijal, baš lepo tkanje, Prijatna.

Uzela sam i jednu Vogeli bluzu, predivnu, i nju sam uzela isti broj kao haljinu, a bluza mi je pa velika, ali je rastegljiva, pa ću nju zameniti za manju.




Maraj -> RE: Moda za trudnice (10.9.2018 20:59:02)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Maraj ja volim da probam, ali džaba kada su u Nišu, ima ih u Bg u par butika, ali slab izbor.


Joj znam dunja i ja kod njih narucujem on line. Al nesto su "zeznulu" tu on line kupovinu. Ranije sam migla preko fb da kupujem a sad im je to veleprodaja...bar zadnji put kad sam zvala...

Znaci menjas i bluzu i haljinu? Pa dobro...vazno da je materijal dobar. Ja se jednom zeznula za materijal al nisam me jala




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (10.9.2018 21:22:17)

Odlican je, haljina deluje skupo, raskošno.Inace, razgrabljena je, zato i nije na snizenju jer je gotovo vise nema, jedva su mi nasli veci broj u nekoj njihovoj radnji. 




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (24.9.2018 20:12:01)

Evo od juče, jedva uđoh na kraju, jer je čista viskoza, pere se na ruke, i kada sam je oprala prošle nedelje, baš se skupila. Najviše se skupi viksoza posle tog prvog pranja, tako da će u stvari biti super i posle trudnoće. Jako je udobna i izdržala je moje beskončno igranje juče [sm=smiley36.gif]
P.S, ona je duža nego na slici ali se meni od stomaka malko podigla, ali je lepše kada je duža, i lepše pada.


[img]https://dodajsliku.com/images/2018/09/24/vh8b0b191c352443b1.png[/img]




MojMiki -> RE: Moda za trudnice (27.9.2018 11:25:44)

WOW Kakva zanosna plavusa! Dunjci prelepa si




IvanaSK RR -> RE: Moda za trudnice (27.9.2018 11:27:26)

Suzi, na ovoj slici uopšte ne vidim stomacic [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (27.9.2018 11:58:38)

Hvala ti Miki [sm=smiley31.gif]

IZVORNA PORUKA: MojMiki

WOW Kakva zanosna plavusa! Dunjci prelepa si





dunja RR -> RE: Moda za trudnice (27.9.2018 12:00:40)

Iz profila se itekako vidi [sm=smiley36.gif]
Ja sam bila glavna tema tamo, a i posle svadbe, jer niko nije znao pa su bili u šoku, pozitivnom [sm=smiley36.gif]. Moja ujna se isplakala od sreće kada je videla stomak [sm=smiley27.gif], a i tetke.


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Suzi, na ovoj slici uopšte ne vidim stomacic [sm=smiley36.gif]





dunja RR -> RE: Moda za trudnice (1.12.2018 17:57:59)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

I ne znam šta da radim, ne mogu više jaknu da zakopčam, a inače je veća za broj dva.
Sada tek dolazi zima, pojma nemam kako ću :(

Neki kaput da uzmem jedino na vezivanje, gledala sam ima svašta po FB, ali m sve deluje to tanko.
Imate neku ideju?





Maraj -> RE: Moda za trudnice (1.12.2018 19:39:57)

Joj suzi ne znam sta da ti kazem...bas zeznuto. Da obuces neki dzemper deblji pa pelerinu preko....ali ako ce biti jaka zima... pri tom koliko sam shvatila ti i u trudnoci radis...po svemu sudeci trebace ti nova jakna....
Jesi bila do waikiki-ja? Oni imaju deo za trzdnice. Da l ima kod njih sta , sto boh mogla da uzmes

A ti kaputi na vezivanje su tanki. Gde ces npr sa detetim napolje u kaputu, a sneg do lista.... jedino deblju pelerinu preko ili ponco, kako ga vec ko zove...




MojMiki -> RE: Moda za trudnice (1.12.2018 19:42:24)

Waikiki i HM, ja imam od pre dve godine trudnicku iz HM




emicaa -> RE: Moda za trudnice (1.12.2018 20:29:33)

Suzi kuma mi bas juce pisala da ja u Waikiki ili kako se vec zove kupila jaknu.Ima i onaj umetak da se prosiri na stomaku.




vonavoj -> RE: Moda za trudnice (1.12.2018 20:42:54)

Aj i ovde da napisem..u Lidlu ce biti akcija jakne sa umetkom..od 6.12.pogledaj.




Sanjica26 RR -> RE: Moda za trudnice (1.12.2018 20:54:05)

Ovde i treba da pises[sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Moda za trudnice (2.12.2018 8:09:58)

[img]https://i.postimg.cc/sXD0vH73/lidl.jpg[/img]
Meni je sasvim ok jakna. Nije ni preskupa..




mama Jo -> RE: Moda za trudnice (2.12.2018 8:19:09)

Jesu to one jakne sto taj umetak posle moze da se skine?
Takvu neku sam gledala prosle godine u Waikiki, i delovala je skroz super, mada nisam uzela, uspela sam da izguram u jednoj sto sam imala.




vonavoj -> RE: Moda za trudnice (2.12.2018 9:06:33)

Jestee,ima umetak..




Maraj -> RE: Moda za trudnice (2.12.2018 9:09:09)

Super izgleda jakna. Vidim da ima 2 rajsfeslusa...taman mozes i posle porodjaja. Moguce da bude hladno i u tom periodu kad se porodis pa je mozes nositi....




emicaa -> RE: Moda za trudnice (2.12.2018 9:12:54)

Pa i ne moraju se skidati,mozes nositi bebu i jaknu preko.Kao teta na slici 😁




dunja RR -> RE: Moda za trudnice (2.12.2018 11:03:01)

Hvala ženske, pogledaću baš, te u Lidlu i Waikiki!
Viđala sam te umetke na FB, u jednom butiku za trudnice ali nisam znala koliko su praktični, tj. koliko je ta jakna iskoristljiva za kasnije.
Ja ovu sada jaknu koju nosim imam 10 godina, ali je i dalje potpuno kao nova, a samo nju nosim evo 10 godina, čitave zime i jeseni. I nisam planirala da uzimam novu. Ali ne mogu ići raskopčana naredna 3 meseca po zimi, jer često sam napolju i dosta hodam, ne bi valjalo da se smrzava stomak.




nata11 -> RE: Moda za trudnice (11.12.2018 15:34:59)

Stigla pre neki dan jakna koju sam porucila. Pa malo je reci da sam se zeznula. 😁Neiskusna narucim broj vecu a tek posle procitam da u T uzimate vel koju inace nosite samo sto je jelte odeca za trudnice.Kako god jakna je LeeC odlicna, podstavljena sa 2 rajf. Danas je nosila kao pingvin sam ali bar ima mesto za stomak 😉
Ono sto moram primetiti da je kod nas izbor trudnicke odece jadan. Pogotovo online prodaja a i toga sto ima su cene katastrofa.




Sanidej -> RE: Moda za trudnice (23.2.2019 17:17:59)

Odlicne somotske pantalone sa pojasom u LC Waikiki




nata11 -> RE: Moda za trudnice (24.2.2019 9:27:36)

Jojj ja sam svasta nesto kupila [sm=bravo.gif][sm=rozacrtici.gif]

Definitivno su farmerice za trudnice u HM preskupe ali majce fenomenalne. One se najvise i isplate.
Helanke iz Lidl-a sam iznosila za sve pare (oko 1600 din) i vreme je da nabavim nove, veci broj.
U CA uzela 2 kosulje, 2 3/4 bluzice. Ravne cipele za prolece vec imam.
Sada je vreme za obnovu vesa.





nata11 -> RE: Moda za trudnice (10.4.2019 21:02:43)

Jel imate ideju gde bih mogla potraziti spavacice za trudnice?
Neka stranica sa koje ste porucivali? 




bubulence -> RE: Moda za trudnice (10.4.2019 21:05:46)

Nato, spavacice za trudnice na pijaci😁





Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>