RE: Prirodna kozmetika (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


dunja RR -> RE: Prirodna kozmetika (2.1.2012 19:21:01)

Uradila sam malopre piling sa kafom i zatim nanela masku od kuvanog krompira, kiselog mleka i maslinovog ulja protiv suve kože, steže mi se sada [sm=smiley36.gif]




gugutka -> RE: Prirodna kozmetika (1.3.2013 1:46:08)

Ja i dalje redovno koristim, koža mi bude super posle. Počela sam bar jednom nedeljno [sm=smiley1.gif]
IZVORNA PORUKA: prolece

a prošle godine sam probala najbolji piling koji sam ikad koristila. verovali ili ne, to je mlevena kafa. i satima posle mirišem na kapućino[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]





lesica -> RE: Prirodna kozmetika (17.10.2013 19:25:53)

Evo jednog zanimljivog čalanka za šta sve med može da koristi

Med za negu lica i tela




Jole84 -> RE: Prirodna kozmetika (28.10.2013 15:36:54)

Uradila juče taj piling s kafom iz čiste radoznalosti i lice mi je divno [sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Prirodna kozmetika (28.10.2013 16:09:07)

A ja sam prekjuče, jel da je dobro! [sm=bravo.gif]
IZVORNA PORUKA: Jole84

Uradila juče taj piling s kafom iz čiste radoznalosti i lice mi je divno [sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]





Jole84 -> RE: Prirodna kozmetika (28.10.2013 16:19:52)

Nisam mogla da se načudim kolko je lice nežno [sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: Prirodna kozmetika (10.11.2013 23:07:37)

Dunjci, Jole, hvala vam za ovaj predivni piling! Kaze mm da ni bebina koza vise nije tako meka! [sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Prirodna kozmetika (10.11.2013 23:34:43)

aaaa jedva cekam ujutru da se pilingujem :) sad ste me bas zaintrigirale sa ovom kafom...




Jole84 -> RE: Prirodna kozmetika (20.11.2013 0:33:04)

Adulence jel si probala? [sm=bravo.gif]
Ja sam oduševljena [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Prirodna kozmetika (20.11.2013 0:52:55)

Ja ću opet za koji dan, neću da preterujem sa kafenisanjem u trudnoći [sm=smiley36.gif]

A ovih dana trljam često lice onom korom od krastavaca, zarazila me moja drugarica iz Dubaia, koja je bila kod mene desetak dana, a stalno je to radila posle pipreme salate [sm=smiley36.gif] Bude glato posle, osveženo ..




vikiveki -> RE: Prirodna kozmetika (20.11.2013 0:58:55)

Nisam znala da kora od krastavca može biti dobra za lice...vredi pokušati[sm=smiley1.gif]
Ja sam stavljala neke specijalne biljne maske, da ne pominjem proizvođača, i prezadovoljna sam...posle kad saperem masku tj. piling mirišem kao livada u proleće[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Prirodna kozmetika (20.11.2013 1:02:05)

Vikiveki super je krastavac za kožu, samo naravno trljaš onim vlažnim unutrašnjim delom.




vikiveki -> RE: Prirodna kozmetika (20.11.2013 1:06:19)

[sm=smiley36.gif]pretpostavila sam da je tako...sutra lepo oljuštim krastavac pa kad počnem da se trljam mogu da se kladim da će i deca hteti da probaju,ionako vole da im prilepim na čelo onaj vrh od krastavca kada isečem[sm=smiley36.gif]




inadimak -> RE: Prirodna kozmetika (17.10.2014 15:13:38)

Dobar dan i ja redovno koristim prirodnu kozmetiku. Trazio sam dugo najbolji odnos cena/kvalitet i nasao sam ... Faith in Nature od proizvodjaca iz Engleske, bez parabena i slesa su nisu testirani na zivotinjama i prisutni su na nasem trzistu.
Ja sam naruciavo odavde naturkozmetika.rs . Meni su se odlicno pokazali za moje probleme sa kosom i temenom glave. ja sam koristio sampon od cajnog drveta i posle sampon od neema i propolisa.




dunja RR -> RE: Prirodna kozmetika (17.10.2014 15:17:30)

Tek sada vidim da nam se i Torbi pridružila u pilingovanju kafom [sm=smiley36.gif]
Ja to redovno radim, nema ništa bolje [sm=smiley1.gif]
I dragi mi je da sam vas navadila da se i vi kafopilingujete [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: Torbica

Dunjci, Jole, hvala vam za ovaj predivni piling! Kaze mm da ni bebina koza vise nije tako meka! [sm=smiley1.gif]





Anoniman -> RE: Prirodna kozmetika (17.10.2014 19:14:40)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tek sada vidim da nam se i Torbi pridružila u pilingovanju kafom [sm=smiley36.gif]
Ja to redovno radim, nema ništa bolje [sm=smiley1.gif]
I dragi mi je da sam vas navadila da se i vi kafopilingujete [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: Torbica

Dunjci, Jole, hvala vam za ovaj predivni piling! Kaze mm da ni bebina koza vise nije tako meka! [sm=smiley1.gif]




ahahaha navukle ste me, priznajem, moram sutra da probam[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Prirodna kozmetika (18.10.2014 18:48:20)

Jel vam poznato nesto protiv mitisera , osim pilinga a na prirodnoj bazi? Na par mesta mi izlaze uvek iznova nakon sto ih isteram, rrrrrr ...




Shishica -> RE: Prirodna kozmetika (19.10.2014 15:15:50)

Ala ste dooosadne sa tom kafom..sad i ja moram, eno kuvam prvo da popijem pa cu sa talogom [sm=jezicek.gif]
Do sada sam samo ruke nekada prala sa tim.




dunja RR -> RE: Prirodna kozmetika (19.10.2014 15:39:12)

Shishi, ja radim piling sa živom, nekuvanom kafom. Moguće da može i sa talogom, ali nisam probala.




Shishica -> RE: Prirodna kozmetika (19.10.2014 15:50:54)

Ta sto ne bi moglo, vazno da drlja




milicicak -> RE: Prirodna kozmetika (19.10.2014 15:51:37)

Probala sam sinoc piling sa kafom, odusevljena sam :)
Koliko cesto moze da se radi?




dunja RR -> RE: Prirodna kozmetika (19.10.2014 16:22:30)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Probala sam sinoc piling sa kafom, odusevljena sam :)
Koliko cesto moze da se radi?


Ja radim jednom nedeljno.

Kada sam bila u Dubaiu, saznala sam da Azijatkinje rade sa kafom piling celog tela (pa su i moje drugraice to preuzele i primenjuju), izmešaju kafu sa još nečim (mislim da ide i kokosovo ulje i još nešto, ali morala bih da proverim). Videla sam smesu kako izgleda, jer je svi imaju tamo po kupatilima [sm=smiley36.gif] to je obavezan ritual prilikom kupanja tamo.




Shishica -> RE: Prirodna kozmetika (19.10.2014 16:34:18)

Pa evo ja cu probati da izmesam talog kafe sa maslinovim uljem.
Ali moracu da cekam da decu uspavam pa kad to blazenstvo dozivim da mogu i za sebe nesto..i javicu da li moze tako, eto..




Shishica -> RE: Prirodna kozmetika (19.10.2014 20:13:13)

Mesala sam sa maslinovim uljem, dodala jos i mlevene kafe u talog.. i super sam mekana, ali mi smeta taj miris sad.




mati -> RE: Prirodna kozmetika (19.10.2014 23:42:00)

Koja vam je fora to sa kafom, jer ima neki recept ili odokativno...?
Ja sam se kao devojka obavezno jednom nedeljno parila kamilicom. Ali imala sam i vremena na pretek.[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>