RE: Dete i bazen (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Bibilib -> RE: Dete i bazen (13.7.2015 19:57:02)

vikiveki vama je bas super sto imate tako veliki bazen.....pravo uzivanje[sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Dete i bazen (13.7.2015 19:59:25)

mi imamo manji bazen i kad su bas velike vrucine napunimo ga da se deca kupaju ali vodu moramo menjati svaki dan jer se bas prlja ...




vikiveki -> RE: Dete i bazen (14.7.2015 9:39:16)

Bibilib jeste super kada imaš veliki bazen,jer onda svi porodično možemo da se kupamo a deci je tada najveće uživanje,kada se i mi ,roditelji,kupamo sa njima




mila83 -> RE: Dete i bazen (14.7.2015 11:51:37)

Blago vama ! Mi bili kod mm tetke,juce,ona ima bas veeeliki bazen.Nismo se kupali,jer smo dosli vec predvece,ali su klinci bili zadivljeni njegovom velicinom.Mi imamo malo dvoriste,kod nas ne bi bilo ni mesta za takav bazen.




vikiveki -> RE: Dete i bazen (14.7.2015 15:36:33)

Mi imamo veliko dvorište,može i još veći bazen da stane.Kupili bi mi i veći nego nam je problem oko čišćenja još većeg bazena,ma koliko stavljali tabletice ,ipak posle desetak dana moramo da menjamo vodu,zato i ne uzimamo veći bazen




NadaR -> RE: Dete i bazen (14.7.2015 18:11:49)

Ja sam grozna nemajka.Nisam jos rasklopila veliki bazen. Mm ima previse posla a mene mrzi da se sama zezam sa onom skalamerijom . Milosu tocim jedan manji . praznim ga svaku vece i ujutru tocim novu vodu. Maloprije sam ga istjerala napolje jer je poceo duvati vjetar. Inace,ne bi izlazio.




Bibilib -> RE: Dete i bazen (14.7.2015 20:31:48)

Moji roditelji imaju veliki bazen pa kad odemo kod njih kupam se sa decom akuci nije moguce jer nam je dvoristekraj glavne ulice i nema minuta da ne prodje neki auto a isto vazi i za pesake...pa bas ne volim da me neko gleda u kupacem....[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Dete i bazen (16.7.2015 8:36:44)

Evo slika od juče sa žabicom koju smo dobili

[img]http://www.dodaj.rs/f/13/II/sY6PkMV/img3274.jpg[/img]
[img]http://www.dodaj.rs/f/1w/Om/3oQZJK8i/img3281.jpg[/img]
[img]http://www.dodaj.rs/f/1z/g3/1GD3Q49i/img3276.jpg[/img]




mila83 -> RE: Dete i bazen (16.7.2015 9:32:29)

Divno Viki,momci su ti prelepi ! A tek sad vidim koliki je to bazen,vau !




Mariya -> RE: Dete i bazen (17.7.2015 0:47:10)

Viki, sjajno[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Nije ni čudo ako ne možeš da ih isteraš iz bazena, da ja imam ovakav ne bih izlazila iz njega[sm=jezicek.gif]
Bibi, šta te briga što te gledaju. Ne gledaju oni tebe, nego gledaju kako je tebi super, uživaš u bazenu do se oni čvare u autu/pešače na 40 stepeni[sm=smiley36.gif]

Mi smo aktivirali bazen, doduše, naš je mali, svega 120 cm prečnika, mada za nih dve je to dosta. ali danas smo bili jaaaako loši roditelji, mrzelo nas je oboje da po ovom paklu sedimo napolju i čuvamo ih pa se danas nisu kupale.




vikiveki -> RE: Dete i bazen (17.7.2015 10:32:48)

Baš tako Mariya, ako neko gleda to gledaju da vide kako se mi kupamo dok oni u autu prolaze na 50 stepeni kuvanja u autu.
Ja sam od jutros čistila bazen,svaki me mišić boli,i sada dosipam još malo vode jer smo dosta vode izbacili igrajući se




veselicaa -> RE: Dete i bazen (17.7.2015 16:24:28)

Veki super vam je bazen,a sinovi su ti mali frajeri [sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Dete i bazen (17.7.2015 21:39:15)

Hvala Veselice,ti mali frajeri su pravi đavolčići[sm=hudicek1.gif] pogotovo ovaj manji,on će predosećam biti glavni




Mariya -> RE: Dete i bazen (18.7.2015 23:44:28)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Baš tako Mariya, ako neko gleda to gledaju da vide kako se mi kupamo dok oni u autu prolaze na 50 stepeni kuvanja u autu.
Ja sam od jutros čistila bazen,svaki me mišić boli,i sada dosipam još malo vode jer smo dosta vode izbacili igrajući se


Uostalom,šta uopšte mogu da vide iz auta na kolovozu?nas višak kg,strije,stari kupaći?[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]Hehe
Mi smo danas aaktivirali bazen,sutra će isto,još ćemo imati i drustvo,jeee!!




vikiveki -> RE: Dete i bazen (19.7.2015 10:51:51)

Mi za danas imamo u planu čišćenje bazena i menjanje vode,dosta smo se iskupali u ovoj[sm=smiley36.gif] deca će poludeti danas bez kupanja[sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Dete i bazen (19.7.2015 10:56:48)

Nas bazen je manji,pa peremo bazen i menjamo vodu svako jutro. Okrugli je,mislim da je precnik oko 2m.




vikiveki -> RE: Dete i bazen (19.7.2015 11:13:28)

Mi ne možemo da menjamo vodu svaki dan jer ne bi stigla da nam se ugreje da se kupamo,nama treba najmanje dva dana da se ugreje voda kako treba čak i po ovim vrućinama,a deca nestrpljiva da mogu odmah bi se kupali čim sipam vodu[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Dete i bazen (19.7.2015 14:50:28)

Mogu samo da zamislim kako to izgleda! Evo izgleda smo nasoj mrvici nabavili bazencic,kaze dever da ce nam dati,njegovi klinci porasli,ima jedan mali bazen za bebe.[sm=bravo.gif]




aleksandrici -> RE: Dete i bazen (19.7.2015 14:56:21)

Za mali decu mislim i da je najbolji jer uvek moze se naliti druga,cista voda bez problema.




vikiveki -> RE: Dete i bazen (19.7.2015 20:01:48)

Da za manju decu je bolji manji bazen,ja sam do prošle godine za S. punila manji bazen u kone sam svaki dan menjala vodu,a ove godine nisam.




dunja RR -> RE: Dete i bazen (19.7.2015 20:13:31)


IZVORNA PORUKA: mila83

Nas bazen je manji,pa peremo bazen i menjamo vodu svako jutro. Okrugli je,mislim da je precnik oko 2m.



Koje je dubine?

Imaš li neku sliku ili link?

Nama je dr rekla da za S nabavmo bazenčić mali ali dublji, da bi mogao da radi nogicama i stoji.




mila83 -> RE: Dete i bazen (19.7.2015 22:10:58)

OVAJ
Mislim da je ta velicina,Mi smo to kupili prosle godine u Idei na akciji bio 1000 dinara.evo i mojih klinaca
[img]http://www4.slikomat.com/13/0719/dfc-117397.jpg[/img]




vikiveki -> RE: Dete i bazen (20.7.2015 9:14:03)

Mila , preslatki su ti ronioci...tako i moji svako ima svoje naočare i obožavaju da rone čak se i ovaj najmlađi naučio pa samo ronja.
Dunja, nisam sigurna ali ne verujem da negde ima da se kupi mali bazen a da dubina bude preko 60 cm,jer pretpostavljam da toliko treba da bude dubok da bi S. mogao da stoji.Kod jednih prijatelja sam videla bazen prečnika oko 2m a dosta dubok, samo su oni njega preko interneta naručili, nisam se baš mnogo raspitivala.




amdn -> RE: Dete i bazen (21.7.2015 18:06:07)

Mila, Veki vblagis vama sto imate bazene. mnogo su vam slatki plivaci i zajedno sa zabicom, mi nazalost necemo jos koju nedelju na bazen, a nas mladic se taman oslobodio i ulazi u vodu i bas mu se sad dopada da pliva




Mariya -> RE: Dete i bazen (21.7.2015 21:57:28)

Mila, super je bazen!!

Dunja, teško da ćeš naći bazen koji je mali a dubok[sm=smiley36.gif],pogotovo na naduvavanje,pre neki sa čvrstim stranicama. Hehe, možda burence ili nešto slično[sm=smiley36.gif]to je malo, čvrsto da može da se drži i duboko[sm=smiley36.gif].

Mi smo juče bili na bazenu, moram da pohvalim moje dete, hrabro je ulazila u svaki bez mišića, prsluka i ostalih pomagala, šetala po bazenu a voda joj je bila do brade, na kraju se toliko opustila da je igrala i pevala u vodi[sm=jezicek.gif]. Čak je i ušla sa nama u olimpijski, na tatinim leđima,hrabrica moja, baš je uživala!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>