RE: Dete i bazen (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


lesica -> RE: Dete i bazen (7.7.2015 21:57:11)

Von, moze i na stomak ali nama nije bio bas napunjen bazen. I da, samog ga pustim, mislin Lenka je bila tu za nadzor [sm=smiley36.gif] i ja pored. Ali totalna sloboda i uzivanje.

Isprobali mi i u kadi prvo, ali definitivno treba dublja voda za potpuni dozivljaj. Ma jedva cekam more pa da ga ubacim, pa da se gica kao pravi.




dijana1* -> RE: Dete i bazen (7.7.2015 22:02:58)

Von ja nisam vodila ni V kada je bio mali a ni K na bazen. Uvek je bila kucna varijanta. Vuka sam vodila prosle godine a ove jos uvek ne zbog usiju. Kosta se sa 7 neseci kupao u malom bazenu. Stavim na terasu i milina. Vuku se danas kupao[sm=smiley1.gif]
Lesice, Damjan sve vise lici na Lenku[sm=smiley27.gif]




bojana92 -> RE: Dete i bazen (7.7.2015 23:17:03)

Mi Danila jos uvek nismo vodili na bazen.Mozda ga i odvedemo do kraja leta.Ima kuci bazen,pa sa brcka..[sm=smiley36.gif] A i njegov bata se malo brcka sa njim..[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Dete i bazen (7.7.2015 23:57:43)

Von,Mi smo već vodili h.na bazen,nije joj ništa bilo od hlora.obe smo vodili čim su pocele da sede.i obe obožavaju da se kupaju.
e sad,znajući kakvi su bazeni kod nas,otkad se lu rodila,Mi na kupanje idemo samo u mađarsku.još nismo imali problema tipa infekcija i sl.za ove 4 godine. A odlazimo jednom mesečno cele godine,a leti svake ili svake druge nedelje.Tamo baš kontrolišu vodu,brišu i dezinfikuju prostorije.i bazeni su odvojeni,posebno za bebe i za malu decu.
a planiram sutra da im napunimo bazencic da se brckaju!




Anoniman -> RE: Dete i bazen (8.7.2015 8:30:38)

moj U od proske godine ide na bazen, pre toa nismo, i za sada nismo imali nikakvih probema.




vikiveki -> RE: Dete i bazen (8.7.2015 20:57:28)

Evo našega bazena,sa današnjeg kupanja

[img]http://www.dodaj.rs/f/2A/TS/1EDfWfoJ/img3234.jpg[/img]
[img]http://www.dodaj.rs/f/Q/zB/2rdL0IUd/img3238.jpg[/img]




veselicaa -> RE: Dete i bazen (8.7.2015 21:08:17)

Viki pa vi imate bas veliki bazen i ti se kupas sa njima [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Dete i bazen (8.7.2015 21:16:10)

[sm=bravo.gif] kupamo se svi porodično,danas je mm slikao a sa nama se kupala i moja sestra i njen sinčić




veselicaa -> RE: Dete i bazen (8.7.2015 21:20:54)

Super i mi smo prosle godine imali veliki,ne bas ovakav ali sam i ja ulazila sa njima povremeno,kada me nateraju [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Dete i bazen (8.7.2015 21:24:55)

Mi ovaj imamo evo već 6-ta godina,lepo ga održavamo i još nam super služi.Ima i pumpu za prečišćavanje a mi stavljamo i hlor i naravno svaki dan čistimo bazen.A pre i posle kupanja u bazenu se tuširamo




mila83 -> RE: Dete i bazen (8.7.2015 21:33:55)

Lesica,,Damjan je pravi medenko ! Vidi se da uziva,mogu da zamislim koliko je slobodan sa tim babyswimerom..sad kad sam to videla,moram nabaviti T jedan.
Viki,vi bas znate da uzivate ! [sm=smiley1.gif]
Mi imamo manji bazen,videcu posle koje su dimenzije,ne znam ovako,kupaju se samo klinci,ali moglo bi jos jedna osoba sa njima,bas da se opruzi i bucka.a Teodora se danas kupala u lavoru[sm=smiley36.gif] ne stavljam je zajedno sa njima..ili se kupa u kadici.




vikiveki -> RE: Dete i bazen (8.7.2015 22:44:55)

Taj babyswimwer je super...moja sestra videla sliku i odmah je odlučila da ga kupi,guglala po netu...bebci u njima imaju punu slobodu plivanja[sm=bravo.gif]




LP mama -> RE: Dete i bazen (9.7.2015 1:15:28)

Vikiveki nama danas stigao takav bazen, baš je velik,
nadam se da ćemo ga imati tako dugo kao vi. Takođe ima pumpu sa aktivnim ugljem
interesuje me gde nabavljate hlor, kako dozirate i kada nakon hlorisanja
može da se kupa?




vikiveki -> RE: Dete i bazen (9.7.2015 7:36:24)

LP,neću da te lažem,o svemu tome brine mm,a hlor nabavlja u nekoj apoteci,to znam,prošle godine je kupovao neke specijalne tabletice tj.neki prijatelj mu doneo iz Holandije,sada nemamo




isidora88 -> RE: Dete i bazen (9.7.2015 9:38:01)

bas vam zavidim na bazenima, nadam se da cemo jednog dana kupiti kucu i dvoriste i ima da napravim najveci bazen da mozemo lepo svi da plivamo[sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Dete i bazen (9.7.2015 10:04:11)

Isidora,polako biće i kupanja...kad sve sredite pa se onda kupate,uživancija




LP mama -> RE: Dete i bazen (9.7.2015 14:59:49)

Hvala na odgovoru, eto taman kupili bazen i prestalo lepo vreme[sm=smiley36.gif]
juče ga ceo dan punili a danas ništa od kupanja po prognozi još
barem dva dana ćemo ga samo gledati [sm=smiley1.gif]
Do tada ću se raspitati za hlor




vikiveki -> RE: Dete i bazen (9.7.2015 17:40:30)

Mi ćemo taman za dva dana da menjamo vodu,pa kad počne lepo vreme biće nam čista voda




aleksandrici -> RE: Dete i bazen (9.7.2015 17:48:18)

Ma bice kupanja,ne brinite.A ko bi rekao da moze preko noci da se promeni vreme.




vikiveki -> RE: Dete i bazen (13.7.2015 8:20:51)

[sm=bravo.gif] Danas će kod nas biti kupanja,juče zamenili vodu i ugrejala se ...još sinoć smo se kupali,a danas će biti voda kao bara topla




Trcosava -> RE: Dete i bazen (13.7.2015 8:30:05)

Mi smo Anu vodili sa nepune dve godine, na Košutnjak čini mi se. Tamo ima bazen za male, bez hlora voda (koliko se meni čini). Za drugi rođendan smo je vodili na bazen ovde, tačnije kao vodeni park. Park sa jednim toboganom hahaa ali nema veze, njoj je to bio doživljaj. Kasnije smo uzeli onaj čamac koji joj je služio kao bazen. Sada sam gledala koji bi bazen kupila da ima ovde, ali avaj - od babe mm ništa ne smemo!




vonavoj -> RE: Dete i bazen (13.7.2015 8:32:56)

viki,kojih dimenzija je bazen>
moj tata hoce da kupi,da se brckamo u dvoristu,a meni nesto mnogo..




vikiveki -> RE: Dete i bazen (13.7.2015 10:38:28)

Vonavoj, bazen je 3 i nešto u prečniku, a 70 cm je dubina.
Inače nama nema ništa od kupanja,vreme se promenilo i postalo je odjednom hladno




mila83 -> RE: Dete i bazen (13.7.2015 15:26:08)

i kod nas nista od kupanjca,klinci bas hteli ali ne da nam se. Moram T da kupim bazencic za bebe,htela bih neki mali sa onim krovicem za sunce.a neda mise dete brcka u lavoru,ili kod babe je u onoj sirokoj serpi za pekmez[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Dete i bazen (13.7.2015 17:14:34)

[sm=bravo.gif] jao Mila mogu da je zamislim u onoj šerpi za pekmez kako se brčka[sm=smiley36.gif] čećer mali,medena je




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>