RE: Koliko para je dovoljno? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finansijske dileme roditeljstva



Poruka


flamingos -> RE: Koliko para je dovoljno? (30.9.2021 10:24:57)

Bubi,da,kao što kažeš-pare odu brzinom svetlosti.Mi sa jednim detetom.Mogu misliti kako je sa troje.Kod nas je osiguranje,crveni krst i trka za srećno detinjstvo 600 dinara.Da,plus što kažeš uvek se nešto dodatno plaća.Sve u svemu-troši se...





TimTam -> RE: Koliko para je dovoljno? (9.6.2023 16:37:11)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Niste jedini. Mnogo mladih živi u iznajmljenim stanovima. A mnogi su uzeli kredit, jer je u jednom momentu cena rate za kredit bila ista kao mesečno iznajmljivanje stana, ali su se sada uvalili u sr*** zbog ove svetske krize, kamate skočile...

Čini se da je prelazak na kredit bio rizičan potez, ali u isto vreme i najbolji izbor. Život u iznajmljenom stanu može biti prilično težak, uzevši u obzir sve troškove. Stoga, čini se da ste napravili najbolju odluku sa kreditom. Čestitam!
Niste jedini. Mnogo mladih živi u iznajmljenim stanovima. A mnogi su uzeli kredit, jer je u jednom momentu cena rate za kredit bila ista kao mesečno iznajmljivanje stana, ali su se sada uvalili u sr*** zbog ove svetske krize, kamate skočile...




TimTam -> RE: Koliko para je dovoljno? (9.6.2023 16:39:26)


IZVORNA PORUKA: Dora

Ma da, što Gagi kaže, ne treba se svađati zbog para. Nisu pare garancija za sreću. A da biste se venčali, ne treba vam puno. Samo kumovi i malo dobre volje. Vreme je najdragocenije, sve ostalo dođe i ode i tako u krug.

Ma da, što Gagi kaže, ne treba se svađati zbog para. Nisu pare garancija za sreću. A da biste se venčali, ne treba vam puno. Samo kumovi i malo dobre volje. Vreme je najdragocenije, sve ostalo dođe i ode i tako u krug.

Hej, dobrodošli na forum! Mislim da je Gagi ispravan u pogledu para - to je veoma važno za život, ali neće doneti sreću. I zaista je istina da ne treba puno da se venčate - samo kumovi i dobra volja. Ali niti jedno ni drugo nisu dovoljni ako nemate vremena da provedete zajedno. Vreme je najdragocenije, zato ga iskoristite do maksimuma!




Srecko47E -> RE: Koliko para je dovoljno? (12.6.2023 15:29:08)

Nikad nije dovoljno,ali treba nauciti ziveti sa tim,koliko imas.
Ili potraziti honorarni posao,sto makar danas nije tesko.

Generalno,svi parovi koji su se razisli je usled nedostatka novca.




TimTam -> RE: Koliko para je dovoljno? (15.6.2023 14:48:09)

IZVORNA PORUKA: TimTam


IZVORNA PORUKA: Dora

Ma da, što Gagi kaže, ne treba se svađati zbog para. Nisu pare garancija za sreću. A da biste se venčali, ne treba vam puno. Samo kumovi i malo dobre volje. Vreme je najdragocenije, sve ostalo dođe i ode i tako u krug.

Ma da, što Gagi kaže, ne treba se svađati zbog para. Nisu pare garancija za sreću. A da biste se venčali, ne treba vam puno. Samo kumovi i malo dobre volje. Vreme je najdragocenije, sve ostalo dođe i ode i tako u krug.

Hej, dobrodošli na forum! Mislim da je Gagi ispravan u pogledu para - to je veoma važno za život, ali neće doneti sreću. I zaista je istina da ne treba puno da se venčate - samo kumovi i dobra volja. Ali niti jedno ni drugo nisu dovoljni ako nemate vremena da provedete https://cbdshop.club/hr/trgovina/cbd-krema/. Vreme je najdragocenije, zato ga iskoristite do maksimuma!

nauciti ziveti sa tim,koliko imas.
Ili potraziti honorarni posao,sto makar danas nije tesko.


nauciti ziveti sa tim,koliko imas.
Ili potraziti honorarni posao,sto makar danas nije tesko.




Srecko47E -> RE: Koliko para je dovoljno? (16.6.2023 13:10:13)

Nije mi jasno sta ste hteli da kayete,citiranjem mog posta?

Deluje mi kao spam.[sm=zmeden.gif]




nata11 -> RE: Koliko para je dovoljno? (21.6.2023 13:17:19)

Procitam Britanski clanak o inflaciji i teskom zivotnom standardu njihovih gradjanja usled poskupljenja .

Ne budem lenja udjem na njihov Lidl- ciken nugets kod njih 272 din kod nas oko 450, mleko za suncanje kod njih 476 kod nas oko 600-700. Da ne navodim dalje.

Sta ovaj narod trpi nije normalno.




Srecko47E -> RE: Koliko para je dovoljno? (21.6.2023 16:22:08)

Kod nas je poskupljenje stravicno,toliko,da mi cene u inostranstvu trenutno,bivaju ok.

Inace sam znala da komentarisem kako je sve skupo.




TimTam -> RE: Koliko para je dovoljno? (8.8.2023 13:03:54)

IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Kod nas je poskupljenje stravicno,toliko,da mi cene u inostranstvu trenutno,bivaju ok.

Inace sam znala da kako je sve skupo.

Hej, dobrodošli na forum! Mislim da je Gagi ispravan u pogledu para - to je veoma važno za život, ali neće doneti sreću. I zaista je istina da ne treba puno da se venčate - samo kumovi i dobra volja


Hej, dobrodošli na forum! Mislim da je Gagi ispravan u pogledu para - to je veoma važno za život, ali neće doneti sreću. I zaista je istina da ne treba puno da se venčate - samo kumovi i dobra volja




Srecko47E -> RE: Koliko para je dovoljno? (8.8.2023 13:17:12)

Tim Tam,mislim da postovi gube smisao.jednostavnije je da napises odgovor,jer sa citiranjem nekoliko razlicitih odgova,nikome nije jasno sta zelis da kazes.




TimTam -> RE: Koliko para je dovoljno? (28.8.2023 15:23:17)

IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Tim Tam,mislim da postovi gube smisao.jednostavnije je da e fiskalizacija cena odgovor,jer sa citiranjem nekoliko razlicitih odgova,nikome nije jasno sta zelis da kazes.

oprosti




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]