RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


serpica -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (2.9.2014 10:33:02)

I odoh u off
bila si na samo minut od mene a nisi se javila [sm=smiley13.gif] a Nato,Nato [sm=lev.gif]
btw na tom medjuspratu opet ima svasta za kucu,sad je pretezno namestaj




nata11 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (2.9.2014 10:34:52)


IZVORNA PORUKA: serpica

I odoh u off
bila si na samo minut od mene a nisi se javila [sm=smiley13.gif] a Nato,Nato [sm=lev.gif]
btw na tom medjuspratu opet ima svasta za kucu,sad je pretezno namestaj


Serpi to je bilo onomad kada sam isla na UZ a isli samnom i jetrva i klinci da prosetaju do tvrdjave. Sledeci put casna pionirska [sm=smiley31.gif]




cuba juba -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (2.9.2014 18:26:30)


IZVORNA PORUKA: 17 joka

Cuba, ja udjoh na njihovu stranicu ali nigde nevidim helankice i tako te stvarcice

sem set za bebe i tri kompleta trenerki



Kod mene se pojavljuje dosta stvari. Vidim da su ubacili i neke haljine i komplete za devojcice po 500 i nesto din. Ne secam se. A jel si se sprijateljila sa njima na fejsu. Tamo prodaju. Zovu se Decija Garderoba Lane. Pozzz i javi ako si nasla nesto povoljno [sm=smiley17.gif]




17 joka -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (2.9.2014 18:36:13)

nasla sam draga, hvala punooo[sm=smiley31.gif]

ima divnih i jeftinih stvarcica




cuba juba -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (2.9.2014 19:22:51)

Da bas su jeftini. Porucila sam danas za klinca one komplet trenerke, 750 din. su, porucila 2 kompleta... to nam uvek treba :) e rekli su mi da do cetvrtka ko poruci, u petak mu stize roba, ne znam da li znas... tako da ponovicemo se opet [sm=sloncek.gif]




17 joka -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (2.9.2014 19:30:59)

Evo i ja cu sad da porucim trenerku i jos nesto. super znaci stize u petak
hvala na informaciji [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




cuba juba -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (2.9.2014 19:43:09)

Sad videh da si iz Cacka. Za Beograd je preuzimanje u petak, tebi ce poslati kurirskom sluzbom tako da ti paket stize dan, dva posle [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (3.9.2014 8:38:29)

Mi smo sad na letovanje bili u Grckoj, i u Solunu -periferija postoji jedan deo samo sa trznim centrima, iskopali smo jedan JAMBO, ima svasta za decu i kucu a po smesnim ali bukvalno smesnim cenama, pa ako je nekome usput dobro je obici.
Mi smo oko 150 e potrosili na svakakve dzidzabidze.
Ogromna kutija igracaka sirena , dvorac i sta ti ja znam 10e, Guralica ona kao kamioncic 10e (kod nas 2500), plisana igracka veca 5e, mala beba 1e, ranac od 3e do skolskih torbi od oko 15e, Komplet plastelin veliki paket od 1 pa do 3-4e ( sto je kod nas samo jedna boja 200 din.) a sitnica za kucu ni da ne govorim do sutra bih pisala...

Rekla sam kad mi cure budu za skolu to leto moramo tamo otici da je opremimo jer se stvarno isplati!




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (3.9.2014 9:25:42)

Moskva je jeftina kada da snizenja , a ne kao u Beogradu-poznati brendovi na snizenju -70% a udjes i ftapiras se. Mm je dobio sorts adiddas koji je kostao 600_700din.




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 15:42:00)

Unina mama, jel snizenje decijih stvari u h&m -u ?




Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 15:46:21)

ME,jeste na odredjene artikle, bodici, pantalonice - trenerkice za bebe, eto farmerke, kupis jedan par, na drugi dobijas 50 % popust




wivern -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 15:48:02)

Mi smo do skoro porucivali stvarcice iz sportsdirecta i to najcesce kad su snizenja. Mogu vam reci da sam kupila super lee cooper farmerice za 10-ak evrica...i jos gomilu nekih majicica i sitnica.




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 16:05:57)

I koliko dodju sa popustom te farmerice? I koliko se krecu trenerke ? Bila sam skoro u TC ali nisam svracala u deciji deo [sm=smiley13.gif]




wivern -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 17:09:15)

Pa sa popustom i postarinom su oko 10e, ima i jeftinijih zavisi kad sta naletis. Jedino sto je nezgodno sto moras da znas svoju velicinu, ali ima svasta nesto.




Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 17:17:15)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

I koliko dodju sa popustom te farmerice? I koliko se krecu trenerke ? Bila sam skoro u TC ali nisam svracala u deciji deo [sm=smiley13.gif]



za moje dete od 3 godine najskuplje su bile 1699, a drugi par smo dobili za 850 din




mali_mis -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 17:19:46)

Unina mama to je super. A dokle vazi taj popust?




bubulence -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 19:41:00)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Unina mama, jel snizenje decijih stvari u h&m -u ?


a imas i varijante 3 za 2. npr mi smo uzeli donji deo trenerke za 999 din, gornji deo trenerke za 999 din i trecu stvar dobijes za 1 din. ali samo ono sto je oznaceno da je na toj akciji (mi smo izabrali jos jedan gornji deo). uzeli smo joj i super majicicu za 599 din na snizenju




Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 20:35:11)


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Unina mama, jel snizenje decijih stvari u h&m -u ?


a imas i varijante 3 za 2. npr mi smo uzeli donji deo trenerke za 999 din, gornji deo trenerke za 999 din i trecu stvar dobijes za 1 din. ali samo ono sto je oznaceno da je na toj akciji (mi smo izabrali jos jedan gornji deo). uzeli smo joj i super majicicu za 599 din na snizenju



E vidis , ovu ponudu nisam videla, imali smo bas malo vremena a i to je bas super[sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 20:38:44)

Mi smo uzeli u NS, ali mislim da bi trebalo da je isto u svakom h&m




minnica -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 20:52:38)

U Takko Fashion sam uzela ćeri farmerice za nešto više od 600 dinara. Prelepe su. Džins je na sniženju 30%.




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 22:04:00)

Pa to nije lose .trebalo bi da je svugde isto mada mi kum pre neki dan kaze da je u c &a , cena razlicita u Uscu
i Delta City -ju sto me zacudilo ....




Sanchy -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.9.2014 23:19:27)

Ma to su pogresili,,i ja sam u Delti u C&A nasla identicno pakovanje carapa iste velicine i jedno i drugo a cena razlicita,na jednom zalepljeno 599,00 a na drugom 799.00




Anarunika -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (6.11.2014 12:59:36)

Danas sam malo po Beogradu proučavala cene bebećih stvari i u "Panteru" sam videla bodiće za 290,00 din. a zekice za 650,00. Pristojni dezeni. Ima i benkica+pantalonice za zatvorenim stopalima za 650,00. Čini mi se da je to povoljno?




mali_mis -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (6.11.2014 13:11:18)

Bodici su bas povoljni, ovo drugo ne znam [sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 12:10:29)

Juče sam se malo švrćkala po radnjama dok su mi klinci bili na rođišu, pa sam u C&A videla pakovanje od 5 bodića sa kratkim rukavima za 800,00 din. od broja 50 pa nadalje, i pakovanje od tri komada sa dugim rukavima za 999,00. A još je bio i popust od 25% na to. Nije loše pratiti te akcije.

I videla sam veličinu 42 za bebe, što nikada do sada nisam videla!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>