RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


mama krava -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 12:29:10)

Ja bih da preporučim svinma koji su u okolini Bg-a ili Rume, da stvarno vredi otici u onaj Naturino outlet. Ja bila u ponedeljak i kupila cerki njohove kožne rainstep čizme za 3500 din, a identične sam joj probala u gradu u Beba kids radnji kako bih bila sigurna koji joj broj odgovara i cena je bila 7900 din!!! I jos sam joj kupila patofne za 1000 din i debelon extra fancy kožne cipelice, ali sam promašila br, tako da moram da ih menjam. Kad sam zvala da pitam d ali može da se menja, rekli mi d anaravno može, ali da bi bilo najbolje da dodjemo posle 20, novembra, jer im tada stiže roba i biće veći izbor.

Dakle, žene, ako vam treba i možete da odete, vredi otići.




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 13:55:21)

Anarunika , bodici i zeke su povoljne, ja sam uzimala bodice za 330 din a zeke za preko 800 din u Contrast bebi butiku .
A do kada traje taj popust u C &a, -25%?




Anarunika -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 14:12:31)

Pa to je bilo samo juče, ali pretpostavljam da toga ima često. Juče je bilo klanje , i čekalo se u redu na kasi. Ja nisam ni znala za to.U Contrast sam isto ipšla ali nisu baš povoljni.

U Naturinu u Rumi sam bila ali smo potrefili kada i nije bio neki izbor, mada smo kupili tada slatke cipelice.




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 14:22:35)

Nisam nikada naletela na takav popust , nesrecnica [sm=jezicek.gif]
U Rumi nisam bila , koliko je udaljena od Beograda tj za koliko se vremenski stize?
Ima neki outlet kad se krene ka Kotezu , prodaje se roba sa greskom a kazu greske su jedva uocljive ...




vikiveki -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 14:36:15)

Uh bre,meni je blizu Ruma...a ja nisam imala pojma za Naturino.Moram otići da vidim.MK koja je adresa,možda slučajno znaš?




mama krava -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 15:40:01)

Adresu ne znam, ali svi u Rumi znaju [sm=smiley36.gif], pa pitaj!

Fabrika je u centru Rume, tj, kad dodjes u centar, na semaforu skrenes levo i onda posle trece raskrsnice je fabrika sa dene strane. Pise bas veliko Naturino. Zelena zgrada sa crvenim natpisom. Nama su tako objasnili i mi smo nasli!

Ima i br telefona 022/471-688, pa obavezno pozovi, jer cesto imaju popise, a i raspitaj se kakva je ponuda. Nama su rekli da ce za dve nedelje dobiti vecu kolicinu obuce, pa da dodjemo ponovo tada, jer moramo da zamenimo jedan par zbog broja.




Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 15:42:11)

Kad vec pricate o naturino obuci meni se svidele jedne cizme za unu
MK da ih nisi videla
[img]http://www4.slikomat.com/13/1109/y64-107379.jpg[/img]




Anarunika -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 15:48:03)

Do Rume se iz beograda stiže za jedno 45 min. Ide se autoputem Beograd-Zagreb. Ja bih rekla da je udaljena jedno 50 km.




mama krava -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 16:01:59)

UM, hehehehee...

Da vam samo jos malo objasnim! To u Rumi je jedan magacin sa puuuuuno obuce koja je u kutijama. Grupisane su po polu i pogrupama brojeva. Npr, gomila sa malim brojevima za decake od 18-22, pa gomila za devojcice, zimske, brojevi od 27-38, itd.... Usvakoj kutiji je razliciti par! Znaci moras da bucas i da otvoris svaku kutiju, a to oduzima vreme.

Ja sam samo gledala ciljano, a nasla sam za moju cerku ISTE kao u prodavnici Beba kids koje je probala, duplo jeftinije!!!!




vikiveki -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 16:03:23)

Ma meni iz S Mitrovice treba jedno 20 min. do Rume...nije daleko a sada znam i gde ću ići sledeći put za dečiju obuću[sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (9.11.2014 18:07:35)

Pa dobro, nije daleko...razmislicu a zavisi i kako mm bude raspolozen . Mozda ce mu biti draze da da vise novca i da ne voza tamo-vamo [sm=jezicek.gif]




Mala bubica -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (14.11.2014 17:02:09)

Pozdrav drage mame :) Ja sam nova ovde ali vas redovno pratim :) Mi ocekujemo curicu uskoro pa nam je dosta toga trebalo za bebicu. Samo da prenesem moje utiske o Bebi i decija garderoba lane, super su. Ovde sam cula za njih i hvala mami koja je to podelila sa nama. Kupila sam zeku u kompletu sa kapicom za 390 din. i bodice sa dizni junacima Arilje po 330 din. i bebi pantalonice isto Arilje po 350 din.... i jako sam srecna [sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (15.11.2014 9:38:39)

Mala bubice gde si to tačno našla tj. koji je grad u pitanju?




Sanjalicaaa -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (15.11.2014 13:46:32)

Mala Elena, koji je to outlet kod Koteza? Mi smo u Krnjaci i nije mi poznato da ovde u kraju postoji neki




Anarunika -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (17.11.2014 12:36:40)

U "Lavirintu" sam videla kolica sa prvim sedištem ne znam marku , nije neka od onih, ali izgledaju ok skroz. Piše cena 15000,00 Da li je to moguće? Kolica nisu kišobran nego ona "prava".




lesica -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (17.11.2014 12:44:42)

Anarunika, obiđi i Brestill, tek ćeš se i tu iznenaditi [sm=bravo.gif] bar po pitanju kolica i te neke opreme.




Anarunika -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (17.11.2014 14:27:49)

A gde je Brestill ? Ovih dana sam u fazi obilaženja prodavnica,rado ću i nju obići [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (20.11.2014 20:07:26)

Je li uzimao neko one remington aparate sto su sada na 50% na snizenju u Rodi, Idei i Merkatoru?




nela79 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (21.11.2014 9:49:16)

UM Remington je odlicna marka posebno za sve te uredjaje za sisanje, susenje kose, uvijanje ..

Ja sam muzu kupila njihovu masinicu za sisanje u tehnomaniji. Ima tome vec neko vrijeme. radi k'o podmazana :)





Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (21.11.2014 10:00:40)

Ja msilila sebi da uzmem fen, a onda negde citam da ga bas i ne hvale, a znam da je remington odlicna marka, pa sam u nedoumici[sm=zmeden.gif]




nela79 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (21.11.2014 10:05:00)

Fen mozes i Tristar da uzmes bez problema :) Isto u Idei. Ja imam onaj veliki crni, nebi ga dala nizasta na svijetu :)

Remington masinicu za sisanje imam i odlicna je, drugarica je imala peglu za kosu i isto se nikad nije zalila. Pa ti sad vidi :)




pari -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (21.11.2014 10:12:50)

Gde kupiti neke tople ženske patike/cipele poluduboke ili duboke ? u deicmannu nisam našla ništa, pogledala malo u piramidi, nema ništa ispod 7-8.000, planika isto ništa...




Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (21.11.2014 10:13:50)

Kakva je taj tristar fenira li dobro, meni je bitno samo da me dobro isfenira na pravo? ahahhah sve ostalo je nebitno. Imala sam dobar fen ali se pokvraio, i od tada odlazem kupovinu, a treba mi fen...




nela79 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (21.11.2014 10:20:39)

Meni je odlican. Ima ono dugmence , jonizator , ili kako se vec zove. Valjda i to doprinosi dobrom feniranju a i jak je prilicno. Znam da jetrva kad hoce da je feniram kaze da donesem svoj fena. A ona ima cini mi se Braun.
OVAJ imam ja , ali sam ga ja manje platila jer je bio na akciji u Idei.




Anoniman -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (21.11.2014 10:27:41)

ovaj




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>