RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Peace* -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (25.7.2013 10:38:25)

I Marko od početka piški stojeći, sa Lukom je bio problem, jer ja nisam imala iskustva. [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (25.7.2013 11:47:45)

Vuk je sam poceo da piski stojeci na moru. Udje u vodu, skine gacice i piski. Interesantno mu je [sm=smiley36.gif] cak je i kozicu skroz prevukao [sm=smiley36.gif]





dijana1* -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (2.8.2013 7:52:00)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Vuk je sam poceo da piski stojeci na moru. Udje u vodu, skine gacice i piski. Interesantno mu je [sm=smiley36.gif] cak je i kozicu skroz prevukao [sm=smiley36.gif]




Vratili smo se sa mora a on i dalje sam piski stojeci[sm=bravo.gif]
Interesantno mu je pa sada ide u wc i kada treba i kada ne treba [sm=jezicek.gif] sam skine gacice, piski, pusti vodu, obuce se i opere rukice[sm=bravo.gif]




New Mom -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (10.9.2014 22:08:30)

Ja presrecna sto je Kolja tako lako pokontao oko gacica i nose da mi nije palo na pamet da ga odmah forsiram da to obavlja stojeci. Uostalom i u vrticu ih stavljaju da sede.
Ucimo se napolju, al se cesce spetljamo.




Torbica -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (10.9.2014 22:52:31)

Bravo za Kolju, mi jos nismo prelomili. Piski kad god ga stavimo na nosu, i u vrticu isto, ali ne trazi, samo prijavi da je obavio.
U kadi uvek kazem - stoj i piski, i piski bez da cucne. [sm=smiley1.gif]




New Mom -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (10.9.2014 22:54:42)

To u kadi je jedva prelomio, bojao se. Tu eto piski i stoji.
Al isto kontam da bi bio zbunjen da sad krenemo da forsiramo da to radi uvek stojeci.




Torbica -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (10.9.2014 22:58:23)

A cemu forsiranje? Iskreno mene ne zanima hoce li da stoji ili nece, samo nek obavlja gde treba.




New Mom -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (10.9.2014 23:00:05)

Nekako mi svi saopstavaju da njihov decak od pocetka piski stojeci. Sve mislim da sam zeznula.




Modessty -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (10.9.2014 23:00:42)

Danilo je odmah piškio stojeći. Nikad nije hteo na nošu. Čak nije hteo ni da kaki na nošu. Krenulo je iz zezanja - hajde Danilo da ti pokažemo kako piške pravi muškarci. Njemu bilo interesantno da zapiški žbunje (bili smo sa društvom na izletu) i tako je krenulo. U početku je sve koji dođu vodio u wc da im pokaže kako piški stojeći kao "pjavi muskajac"




Torbica -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (10.9.2014 23:19:43)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Nekako mi svi saopstavaju da njihov decak od pocetka piski stojeci. Sve mislim da sam zeznula.

Ma kakvi zeznula. Samo nek on lepo utvrdi gde se to radi, a stojanje ce doci, ne brini.




Modessty -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (10.9.2014 23:30:52)

ma nisi zeznula! Smao mu napravi da mu bude interesantno. A i shvatiće sam da mu je lakše da piški stojeći nego da seda na nošu.




Ana RR -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (10.9.2014 23:35:08)

MM je Marka odmah učio da piški stojeći, tako da niakd nije sedeo na noši zbog piškenja. U vrtiću se uvek bunio kad mu donesu nošu i kažu da sedne, kaže vaspitačica da nema šanse. Jako brzo je prešao na piškanje u šolju. Iskreno, da mm nije odmah krenuo sa tim ne znam šta bih ja radila, meni je bilo zaista svejedno [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (11.9.2014 9:47:53)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Nekako mi svi saopstavaju da njihov decak od pocetka piski stojeci. Sve mislim da sam zeznula.


Nisi zeznula, samo je mnogo jednostavnije kada to rade skoro pa od starta nego da ih posle naučiš.

Luka recimo i dan danas mora da povuče gaće baš baš, jer ako mu guma od gaća nalegne na jajca, onda ne može da piški. [sm=zmeden.gif] Marko ladno piški stojeći, naleglo mu na jajca ili ne.




big mum -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (11.9.2014 10:05:00)


IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: New Mom

Nekako mi svi saopstavaju da njihov decak od pocetka piski stojeci. Sve mislim da sam zeznula.


Nisi zeznula, samo je mnogo jednostavnije kada to rade skoro pa od starta nego da ih posle naučiš.

Luka recimo i dan danas mora da povuče gaće baš baš, jer ako mu guma od gaća nalegne na jajca, onda ne može da piški. [sm=zmeden.gif] Marko ladno piški stojeći, naleglo mu na jajca ili ne.



Ovako i moj Strahinja dovoljno je da samo malo skine gaćice.I oduvjek piški stojeći ,nemože sjedeći[sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (11.9.2014 10:06:30)

Marko nije ni voleo da piški sedeći, jer mu pišur izleti iz noše pa se sav popiški. [sm=jezicek.gif]

Sad je već naučio, kad sedne da kaki, prvo gura pišura u wc.




jabudic -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (11.9.2014 10:08:57)

To im valjda nekako prirodno dodje da piške stojeći? [sm=smiley36.gif]
Ja moje nisam ni učila, nekako su sami shvatili da to tako treba.




Torbica -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (11.9.2014 10:30:45)

Ni moje dete ne pravi pitanje, a najsladje mu je biloi da piski sa terase [sm=smiley4.gif][sm=zz_bounce.gif] To u pocetku kad nije bilo vremena da se stigne do kupatila... Pa mu se osladilo, ne dam kad vidim! [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (7.3.2015 5:42:40)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Nekako mi svi saopstavaju da njihov decak od pocetka piski stojeci. Sve mislim da sam zeznula.


Tako je i kod nas bilo ispocetka [sm=smiley36.gif] a mnogo je nezgodno bilo kada sedne u nosu,cesto pisa ispadne.Ali cilj je bio prvo da nauci da kontrolise piskenje.Onda ga je tata vrlo brzo naucio kako piske veeeliki decaci [sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (4.7.2015 11:24:59)

mi radimo sad na ovome,tj na pisanju stojeci...savladao je vc solju i sad bez problema i malu i veliku nuzdu obavlja tamo,jer je do pre pola godine to bio problem,kakava vc solja,samo nosa,tako da gde idemo,mi secamo i nosu,ima jedna i kod moje mame i kod svekrve.ali,sad je opet problem kad smo napolju i ako mu se piski,on nema gde,jer nece stojeci u travu.jedino mesto gde piski stojeci je kada dok se kupa...




World -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (4.7.2015 11:39:33)

uh, i ovo me ceka, a jos se nisam izborila sa tutom.. [sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (23.7.2015 16:08:16)

mi smo jako kratko koristili nosu za sedenje jedino za kakanjac, brzo je poceo da piski stojecki, bilo mu zanimljivo da piski kao veliki




vikiveki -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (23.7.2015 16:26:38)

Ja sa mojim dečacima nisam imala problema odmah su počeli da piške stojeći,to im valjda bilo super jer onda su kao postali veliki[sm=smiley36.gif]kao taja.




amdn -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (23.7.2015 16:38:26)

mada nas tata skoro seo i piski a Juri se pobunio zasto tata piski sedecki kao devojcica, heeh smejali smo se sve on primeti




jovana jojo -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (23.7.2015 16:48:03)

[sm=smiley36.gif] znači tata daje detetu loš primer




vikiveki -> RE: Kako naučiti dečaka da piški stojeći? (23.7.2015 17:18:11)

[sm=smiley36.gif] amdn,moraš prvo tatu naučiti [sm=smiley36.gif] i moji sve gledaju i samo kopiraju,deca su pravi mali sunđeri




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>